• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تقویت مو طب اسلامی

تقویت مو طب اسلامی

تقویت مو یکی از مواد ضروری برای جلوگیری از ریزش مو است. اگر مو های خود را با روش های بهداشتی تقویت  کنید دچار کم پشتی مو ها و کچلی نشده و زیبایی شما حفظ خواهد شد. در کلینیک مدرن تا کنون هزاران روش درمانی برای تقویت مو بیان شده است. اکنون بر آن شده ایم تا تقویت مو طب اسلامی را برای شما بیاوریم. در این مقاله به روش هایی که در طب اسلامی برای تقویت مو اشاره شده است اشاراتی داشته و روش استفاده از مواد مختلف را بیان خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی که مشاوران کلینیک مدرن برای شما عزیزان آماده کرده اند در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

تقویت مو طب اسلامی و جلوگیری از ریزش مو با عسل

 یکی از معضلاتی که افراد به آن دچار هستند ریزش مو است. افراد برای کاهش ریزش مو و درمان آن به روش های زیادی پناه می برند. اول یک نکته را بدانید یک انسان سالم روزانه 50 تا 100 تار از مو هایش می ریزد. فصل رشد مو های خود را بشناسید زیرا قبل از آن ریزش مو ها بیشتر می شود اما اگر هیچ کدام از این موارد طبیعی نیست پس حتما حتما ریشه مو های خود را تقویت کنید.

طب اسلامی در این زمینه برای شما عزیزان استفاده از عسل را توصیه کرده است. بر طبق تقویت مو طب اسلامی، نیم ساعت قبل از رفتن به حمام عسل با روغن زیتون را به مو های خود زده و یا با روغن بادام تلخ مخلوط و به سرتان بزنید. عسل موجب می شود مو های شما مرطوب بمانند و از این طریق آبرسانی مو های شما را تامین می کند و باعث می شود مو های شما به هیچ وجه ریزش نداشته باشد. استفاده از عسل برای تقویت موهایتان را جدی بگیرید.

تقویت مو با مصطکی

یکی دیگر از موادی که برای رشد مو ها ضروری است مصطکی می باشد. طب اسلامی این گیاه را برای تقویت مو سفارش کرده است. همچنین می توانید از روغن مصطکی برای تقویت مو های خود استفاده کرده و سپس آن ها را خوب خوب شست و شو دهید. همچنین از منظر طب اسلامی می توان از پوست گردو به تنهایی یا همراه با حنا برای زیبایی و تقویت مو استفاده کرد.

تقویت مو طب اسلامی

حنا در تقویت مو طب اسلامی

یکی از گیاهانی که در تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن بسیار مفید است، حنا می باشد. اگر مو های شما ریزش دارند می  توانید از ترکیب حنا، مورد و پودر اسد استفاده کرده و مو های خود را تقویت کنید. این گیاه ریشه مو ها را سفت کرده و طبع ان خنک است. استفاده از این مادع مغذی مو باید باتوجه به نوع مو صورت بگیرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که حنا مو های آنان را خشک می کند از ترکیب حنا به همراه روغن بنفشه و یا به همراه روغن زیتون استفاده کنید.از حنا با سایر ترکیبات برای رنگ کردن مو استفاده می شود اگر نمی خواهید مو هایتان رنگ بگیرد حنا را به مدت کمی روی سر خود ضماد کنید. حنا یکی از مهم ترین توصیه های تقویت مو طب اسلامی می باشد.

مورد در تقویت مو طب اسلامی

یکی دیگر از گیاهانی که مو ها را تقویت می کند و از ریزش آن ها جلوگیری به عمل می آورد مورد می باشد. از این گیاه نیز مانند حنا به صورت موضعی  استفاده می شود و می توان آن را به صورت 50 درصد با حنا ترکیب کرده و روی سر گذاشت. همچنین می توانید از روغن ان استفاده کنید. ترکیب مورد با روغن کنجد نیز توصیه می شود. مورد برگ های خوشبویی دارد که از ریزش مو های شما جلوگیری می کند.

شست و شوی مو با استفاده از گیاهان  دارویی  

یکی از مضر ترین مواد برای مو ها شامپو است. اگر نگران مو های خود هستند سعی نکیند شامپویتان را عوض کنید بلکه طب اسلامی توصیه می کند با گیاهان مو های خود را بشویید. بدین منظور می توانید از گیاهانی چون شنبلیله، گیاه دم اسب، مریم گلی، اسانس گزنه و رزماری و همچنین عصاره شیرین بیان برای شست و شوی مو های خود استفاده کنید. بدین ترتیب می توانید مو های خود را به دست آورید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار