• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ما به شما جوانی و زیبایی را هدیه می دهیم

مدت زمان لازم برای انجام کاشت ابرو چقدر است؟
برای کاشت ابرو در کلینیک پوست، مو و زیبایی مُدرن تنها کافیست یک جلسه تقریبا 6 ساعته در یک روز را در نظر بگیرید و حتی اگر شاغل هستید و گرفتن مرخصی برای شما مقدور نیست می¬توانید یک روز تعطیل را برای انجام این کار اختصاص دهید.

کاشت مو در چند جلسه انجام می شود؟
با هر سطح ریزش که باشید و با هر بانک‌ مو که باشید کاشت مو در یک جلسه قابل انجام هست

مدت زمان لازم برای انجام کاشت ریش و سبیل چقدر است؟
برای کاشت ریش و سبیل در کلینیک پوست، مو و زیبایی مُدرن تنها کافیست یک جلسه 10 تا 12 ساعته در یک روز را در نظر بگیرید و حتی اگر شاغل هستید و گرفتن مرخصی برای شما مقدور نیست می­توانید یک روز تعطیل را برای انجام این کار اختصاص دهید.


خدمات کلینیک مدرن

بهترین زمان تمدید بوتاکس

بهترین زمان تمدید بوتاکس

فهرست محتوا Toggle ماندگاری بوتاکس چه قدر است؟علت اهمیت تمدید بوتاکس چیست؟بهترین زمان تمدید بوتاکس چه موقع است؟بهترین زمان تمدید بوتاکس – مزایای تمدید به موقع بوتاکس چیست؟چند بار در سال می توان به تمدید بو... (ادامه)

تزریق بوتاکس دائمی

هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی

فهرست محتوا Toggle  بوتاکس دائمی چیست؟ هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی:عوامل تاثیر گذار در هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمینتیجه گیری هزینه (قیمت) تزریق بوتاکس دائمی چه قدر است؟ آیا هزینه مور... (ادامه)

لک صورت

سریعترین راه های از بین بردن لک صورت که حیرت زده میشوید!

فهرست محتوا Toggle درمامن لک صورت با لیزر درمانیدرمان IPLکرایوسرجری لک صورت چگونه ایجاد میشود؟ کک و مک لکه های کوچک قهوه ای روی پوست هستند. آنها معمولاً در افرادی با پوست روشن شایع تر هستند. آنها می تو... (ادامه)


مرکز تخصصی کلینیک زیبایی مدرن

سلامت و زیبایی ریشه همه خوبی هاست

خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است. مرکز فوق تخصصی مدرن کلینیک با سالها سابقه درخشان و ۱۵۰۰۰ عمل کاشت مو و ترمیم مو، توانسته است با ارائه خدمات برتر جایگاه ویژه ای را در میان مراکز و متقاضیان کاشت مو و زیبایی بدست آورد. این موفقیت مرهون پویایی و بهره گیری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم مو در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند.


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار