کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی - مدرن

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ما به شما جوانی و زیبایی را هدیه می دهیم

مدت زمان لازم برای انجام کاشت ابرو چقدر است؟

برای کاشت ابرو در کلینیک پوست، مو و زیبایی مُدرن تنها کافیست یک جلسه تقریبا 6 ساعته در یک روز را در نظر بگیرید و حتی اگر شاغل هستید و گرفتن مرخصی برای شما مقدور نیست می¬توانید یک روز تعطیل را برای انجام این کار اختصاص دهید.

چه سنی برای کاشت ابرو مناسب است؟

با توجه به اینکه بعد از سن 20 تا 22 سالگی، سطح هورمون های فَرد به مقدار پایه خود می رسند، می توان از این سن به بعد عمل کاشت ابرو را انجام داد. ولی باید خاطر نشان کرد که باید آزمایشات خون لازم انجام شود تا در درجه اول تیم پزشکی از سلامت جسمانی فَرد مطمئن شوند و در درجه دوم بی خطر بودن عمل کاشت ابرو برای سلامتی فرد متقاضی عمل کاشت، ثابت شود .

چه افرادی کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستند؟

کاشت ابرو طبیعی برای آن دسته از افرادی مناسب است که یا بطور کلی ابرو ندارند و یا بخشی از ابروی آنها دچار طاسی شده است و یا بدنبال تغییر مدل ابروهای خود هستند و یا از انجام کارهایی مانند تاتو و هاشور خسته شده اند و بدنبال راه حلی دائمی هستند.

ریکاوری و بهبودی در کاشت ابرو چگونه است؟

دستورالعمل های کلی و جزئی، داروها، مراقبت های لازم و ضروری، نحوه شستشوی دقیق و سایر نکاتی که شما عزیزان باید پس از انجام عمل کاشت ابرو طبیعی باید رعایت فرمائید کاملا مکتوب تقدیم شما خواهد شد. در این قسمت با یک نگاه کُلی و اجمالی می خواهیم شما عزیزان را با روند کلی بهبودی پس از کاشت ابرو آشنا نمائیم.

در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی مُدرن، انجام عمل کاشت ابرو طبیعی و قابل رشد، بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن بوده و تنها در یک جلسه تقریبا 6 ساعته قابل انجام است. این عمل با بی حسی های موضعی و خوراکی انجام شده و بدون درد می باشد. یکی از نگرانی هائیکه برای متقاضیان کاشت ابرو وجود دارد اینست که پس از از بین رفتن اثرات این بی حسی ها، فرد درد زیادی را باید تحمل کند در صورتیکه اصلا چنین نیست و فرد در دوران بهبود و ریکاوری نیز هرگز دردی حس نخواهد کرد. ممکن است پس از انجام کاشت ابرو در صورت تورم رُخ دهد که این تورم کاملا طبیعی بوده و اصلا جایی برای نگرانی وجود ندارد.

آیا روی تاتو و هاشور می توان کاشت ابرو انجام داد؟

بله روی هاشور و ابرو می توانید کاشت ابرو انجام دهید. با کاشت ابروی طبیعی ضمن داشتن ابروهای دایمی از روشهای موقت و مصنوعی که نیاز به تکرار داشته و شبیه به ابروهای طبیعی نیستند، رهایی می یابید. 

چطور میتوانم مشاوره بگیرم؟

از طریق تلفن های ثابت ما ۸۷۷۰۰۰۰۰ - ۰۲۱ (خط ویژه)

و شماره موبایل 09121181818

همینطور می توانید از طریق تلگرام، اینستاگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید

و یا مراجعه به صورت حضوری که آدرس در قسمت تماس با ما درج شده است.

کاشت مو در چند جلسه انجام می شود؟

با هر سطح ریزش که باشید و با هر بانک‌ مو که باشید کاشت مو در یک جلسه قابل انجام هست

کاشت مو برای ریزش مو سکه ای نیز انجام می شود؟

بله - خبر خوش برای بیماران آلوپسی که در این کلینیک کاشت مو برای این نوع بیماران نیز انجام می شود.

هزینه کاشت مو، ابرو و ریش چقدر است؟

بستگی به میزان سطح خالی از مو و اینکه چه بانک مویی دارید خواهد داشت. مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند کافی است تصاویر خود را از سطح موردنظر کاشت و از طریق واتساپ، تلگرام یا اینستاگرام کلینیک برای ما ارسال کنید.

آیا در شهرهای دیگر نمایندگی دارید؟

خیر ولی کاشت مو در یک جلسه انجام می شود و از هر شهری که باشید می توانید صبح مراجعه کنید و پس از کاشت مو، عصر به شهر خود بازگردید

آیا کاشت مو سن خاصی دارد؟

 خیر، الگوی ریزش مو در کاشت مو اهمیت دارد.

آیا می توان بعد از کاشت مو، با موی کاشت شده رفتار عادی داشت؟

بله پس از کاشت مو رنگ کردن، تیغ زدن، اصلاح کردن،سشوار کردن، ژل زدن مو امکان پذیر است و موی کاشت شده همان موی طبیعی شماست.

آیا موی کاشت شده مراقبت دایم نیاز دارد؟

خیر چند روز ابتدایی مراقبتهای ساده ای دارد.

آیا نیاز هست برای مشاوره و گرفتن نوبت کاشت به صورت حضوری مراجعه کنیم؟

خیر، کافی است از طریق تلفن، تلگرام، اینستاگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید

آیا موهای کاشت شده دایمی هستند؟

بله مادامی که بانک موی شما هنوز پشت سر شما موجود است، موها به صورت دایمی روی سر شما خواهند بود.

خانم های باردار می توانند کاشت مو انجام دهند؟

خیر در زمان بارداری امکان کاشت مو وجود ندارد.

آیا در دوره شیردهی امکان‌ کاشت مو وجود دارد؟

بله

در صورتی که عملی با بیهوشی داشته باشیم (عمل بینی یا انواع جراحی با بیهوشی) بهتر است ابتدا کاشت مو انجام دهیم و یا ابتدا عمل جراحی با بیهوشی؟

 بایستی ابتدا جراحی با بیهوشی را انجام دهید.

آیا کاشت مو، عوارض خاصی دارد؟

خیر

آیا کاشت مو نیاز به دوره نقاهت یا استراحت دارد؟

خیر

آیا روابط جنسی سبب ریزش مو می گردد؟

عده ای از عزیزان بر این باوراشتباه هستند که روابط جنسی سبب ریزش مو میگردد در صورتی که تا کنون هیچ مقاله معتبری دال بر اثبات ارتباط این دو موضوع منتشر نشده است .

سوال دیگری که پیش رو متقضیان کاشت مو است این است پس از کاشت مو چه محدودیت هایی در برقراری روابط جنسی دارد.پاسخ این است که پس از انجام کاشت مو کافیست تنها تا 10 الی 14 روز اول (پس از کاشت مو ) از انجام مراقبت های جنسی و یا روابط جنسی خودداری کنید و سپس از آن دیگر محدودیتی در این ارتباط ندارید.

علت این محدودیت این است که موهای کاشته شده برای فیکس شدن و ثابت شدن در پوست شما نیاز به حداقل 10 تا 14 روز زمان دارند. بنابراین اگر قبل از سپری شدن بازه زمانی فوق اقدام به برقراری روابط جنسی نمایید ممکن است گرفت های کاشته شده (دراثر فشارهای وارده و تحرکات حاصل از برقراری روابط جنسی ) از جای خود خارج شده و دیگه ، هرگز دچار رویش مجدد نشوند. پس ازسپری شدن این 2 هفته، در این زمینه دیگر محدودیت خاصی ندارید.

آیا داروهای کاشت مو سبب مشکلات جنسی و ناباروری می شوند؟

یکی از چالش های پیش رو متقاضیان کاشت مو داروهایست که پس از کاشت باید استفاده کنند و در کنار صرف هزینه هایی برای کاشت مو همواره باید مبلغ قابل ملاحظه ای را برای خرید داروهایی پس از کاشت در نظر بگیرند.

این موضوع و تآمین هزینه های آن همواره یکی از چالش های بزرگ پیش روی متقاضیان کاشت مو بوده است.از طرف دیگر برخی از کلینیک های کاشت مو برای نگهداری از موهای کاشته شده روی به تجویز داروهای هورمونی می آورند که خود به دلیل برهم زدن توازن بین هورمون های بدن (درطولانی مدت) موجب بروز اختلالات هورمونی،ناتوانی جنسی، نا باروری جنسی و ... می شود.

این دو مطلب سبب این شده است تا بسیاری از متقاضیان کاشت مو از انجام این کار خود داری کنند.

جالب است بدانید که در کلینیک تخصصی پوست و مو مدرن، دوچالش فوق در نظر گرفته شده است و نه تنها هزینه داروهای پس از کاشت بالا نمی باشد بلکه همچنین به هیچ عنوان دارو هورمونی توسط متخصصین این مجموعه تجویز نمی شود.بنابراین این فکر که پس از کاشت مو در مرکز تخصصی پوست و مو مدرن نیاز به صرف هزینه های گزاف برای خرید دارو های پس از کاشت دارید و یا مجبور هستید جهت نگهداری از مو های کاشته شده داروهای هورمونی که سبب ناتوانی و ناباروری جنسی می شود،استفاده کنید اشتباه است.

یک سری از عزیزانی که برای جلوگیری از ریزش موهایشان از داروهایی مانند فینستراید، فین پشیا استفاده می کنند معمولا این مصرف کاملا خودسرانه بوده و بروز مشکلاتی می گردد.

معمولا برای حل مشکل فوق ، بازهم به صورت خودئسرانه و بدون مشورت پزشک استفاده استفاده از داروهای جنسی در دستور کار قرار می گیرد که خود منجر به بروز مشکلاتی نظیر بیماری های قلبی،عصبی،روانی و... می گردد.بنابراین قبل از مصرف هر دارو هورمونی حتما با متخصص پوست و مو مشورت کرده و از ایشان راه حل پزشکی مناسبی درخواست کنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید تا برای رفع مشکلات جنسی نیاز به مصرف داروهای جنسی نداشته باشید.

مدت زمان لازم برای انجام کاشت ریش و سبیل چقدر است؟

برای کاشت ریش و سبیل در کلینیک پوست، مو و زیبایی مُدرن تنها کافیست یک جلسه 10 تا 12 ساعته در یک روز را در نظر بگیرید و حتی اگر شاغل هستید و گرفتن مرخصی برای شما مقدور نیست می­توانید یک روز تعطیل را برای انجام این کار اختصاص دهید.

چه سنی برای کاشت ریش مناسب است؟

با توجه به اینکه بعد از سن 20 تا 22 سالگی، سطح هورمون­ های فَرد به مقدار پایه خود می­رسند، می­ توان از این سن به بعد عمل کاشت ریش و سبیل را انجام داد.
ولی باید خاطر نشان کرد که باید آزمایشات خون لازم انجام شود تا در درجه اول تیم پزشکی از سلامت جسمانی فَرد مطمئن شوند و در درجه دوم بی­ خطر بودن عمل کاشت ریش و سبیل برای سلامتی فرد متقاضی عمل کاشت، ثابت شود .

چه افرادی کاندید مناسبی برای کاشت ریش هستند؟

کاشت ریش و سبیل طبیعی برای آن دسته از افرادی مناسب است که یا بطور کلی ریش و سبیل ندارند و یا بخشی از ریش وسبیل آنها دچار طاسی شده است و همواره بدنبال این هستند که با گذاشتن ته ریش ، زیبایی صورت خود را دو چندان نمایند.

ریکاوری و بهبودی در کاشت ریش و سبیل طبیعی چگونه است؟


دستورالعمل­ های کلی و جزئی، داروها، مراقبت­ های لازم و ضروری، نحوه­ شستشوی دقیق و سایر نکاتی که شما عزیزان باید پس از انجام عمل کاشت ریش و سبیل طبیعی باید رعایت فرمائید کاملا مکتوب تقدیم شما خواهد شد. در این قسمت با یک نگاه کُلی و اجمالی می­خواهیم شما عزیزان را با روند کلی بهبودی پس از کاشت ریش و سبیل آشنا نمائیم.

 در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی مُدرن، انجام عمل کاشت ریش و سبیل طبیعی و قابل رشد، بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن بوده و تنها در یک جلسه تقریبا 10 ساعته قابل انجام است. این عمل با بی­ حسی­ های موضعی و خوراکی انجام شده و بدون درد می­باشد.

یکی از نگرانی ­هایی که برای متقاضیان کاشت ریش و سبیل وجود دارد اینست که پس از از بین رفتن اثرات این بی­ حسی ها، فرد درد زیادی را باید تحمل کند در صورتیکه اصلا چنین نیست و فرد در دوران بهبود و ریکاوری نیز هرگز دردی حس نخواهد کرد. ممکن است پس از انجام کاشت ریش و سبیل در صورت تورم رُخ دهد که این تورم کاملا طبیعی بوده و اصلا جایی برای نگرانی وجود ندارد.

با گذشت 24 ساعت از زمان کاشت، پانسمان پشت سَر باید باز شود و فَرد می­تواند به روند عادی زندگی خود برگردد و هرگز نیازی به استراحت مطلق ندارد ولی تا چند روز وضعیتی ظاهری صورت به شکلی است که مشخص است بر روی آن عملی صورت گرفته است.

پس از گذشت چند روز ممکن است دَلَمه­ هایی در اطراف موهای کاشته شده ایجاد شود که پوست ­ها و دَلَمه­ ها کاملا طبیعی بوده و تحت هیچ شرایطی نباید تا 14 روز آنها را لمس کنید.

موهای کاشته شده در ناحیه صورت تقریبا پس از گذشت 10الی 14 روز از زمان کاشت شروع به ریزش کرده و این امر موجب نگرانی خیلی از عزیزان خواهد شد و این عزیزان فکر می­کنند که پوست صورت آنها پیوند را پَس زده است و بسیار مضطرب خواهند شد. در صورتیکه این امر کاملا طبیعی بوده و موهای کاشته شده پس از گذشت بین 4 تا 6 ماه رُشد خواهند کرد و پس از آن این رُشد دیگر دائمی، طبیعی و همیشگی خواهد بود.


آخرین اخبار و مقالات

طرز تهیه ماسک صورت کره ای

آیا می خواهید طرز تهیه ماسک صورت کره ای را بدانید؟ آیا می خواهید با ماسک صورت کره ای به تقویت و زیباسازی پوست صورت خود بپردازید؟ پس با این وجود باید با ما در کلینیک پوست و موی مدرن […]

محصولات دریایی و پوست صورت

آیا می دانید محصولات دریایی و پوست صورت چه ارتباطی با هم دارند؟ آیا محصولات دریایی برای پوست صورت مفید هستند؟ زمانی که صحبت از محصولات دریایی و پوست صورت به میان می آید حتما بدون شک به یاد مردم […]

طرز تهیه ماسک برنج کره ای

آیا می خواهید با روش های جوانسازی پوست که کره ای ها مورد استفاده قرار می دهند، آشنا شوید؟ آیا می خواهید طرز تهیه ماسک برنج کره ای را بدانید؟ حتما تا کنون زیبایی و شفافی پوست کره ای ها […]

راز زیبایی موی زنان کره ای

آیا می دانید راز زیبایی موی زنان کره ای چیست؟ آیا می خواهید با دانستن راز زیبایی موی زنان کره ای موهایی همانند آنها داشته باشید؟ کره ای ها در داشتن موهایی صاف، شلاقی و ابریشمی و همچنین پوستی زیبا […]

راز پوست درخشان زنان کره ای

آیا می دانید راز پوست درخشان زنان کره ای چیست؟ آیا می خواهید با کسب اطلاع از راز پوست درخشان زنان کره ای به پوستی همانند آنها دست پیدا کنید؟ داشتن پوستی شفاف و درخشان ارزوی هر زن و مردی […]

خواص میگو برای پوست

آیا از خواص میگو برای پوست مطلع هستید؟ آیا می دانید که مصرف این محصول چه تاثیری بر روی پوست شما دارد؟ میگو یکی از آبزیان بسیار پر خاصیت است که خواص آن بخش های مختلف بدن مانند: فسفر در […]