• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ریش

کاشت ریش

ریش مردان،مانند موی سر بسیار حائز اهمیت است زیرا همانطور که موی سر زیبایی خاصی در چهره ایجاد میکند، ریش نیز در صورت مردان زیبنده است و گاهی ریزش مو ریش و سبیل برای مردان زجر آور می شود و در روحیات آن ها تاثیرات بدی میگذارد.

برهمین اساس پزشکان و متخصصان  در تلاش و پشتکار بی وقفه در پی ایجاد روش های پیشرفته ای جهت کاشت ریش می باشند در نتیجه با بوجود آمدن راههای مختلف کاشت ریش مانند: (کاشت ریش به روش Sut) توانسته اند مشکلات مردان را تا حدود زیادی کاهش دهند و شیوه ای جهت درمان ریزش ریش آن ها پیدا کنند. امروزه کاشت ریش به روش های فوق العاده انجام می گیرد و موجب خوشنودی تمام مراجعه کنندگان شده است.

در نتیجه رضایت افراد با گذراندن دوران بهبودی پس از کاشت مو، بسیار رضایت بخش خواهد بود.

البته ناگفته نماند، که مراجعه کنندگان جهت کاشت ریش های خود، باید از علت ریزش موی این ناحیه آگاهی داشته باشند تا با اقدامی درست، از درمان  آن رضایت داشته باشند.

علت ریزش ریش

همان گونه که ریزش موهای سر در زنان و مردان، شامل دلایل مختلفی است، ریختن ریش در مردان نیز از این قائده مستثنی نیست و قطعا علل متفاوتی خواهد داشت.

در این مطلب قصد داریم به چند نمونه از علت های کم پشتی و ریزش ریش مردان و سبیل آنها اشاره کنیم:

  • بیماری های مانند ملتهب شدن فولیکول، و مشکلات قارچی و آسیب هایی چون: شکستگی ها، سوختگی ها، زخم و جای بخیه، جراحی ها
  • هورمون ها نیز یکی از علتهای ریزش ریش در مردان میباشد که این حالت بیشتر برای مردانی اتفاق می افتاد که در بدن آنها،هورمون تستوسترون به میزان کمی تولید میشود.
  • شیوه ی زندگی و سبک آن نیز در ریختن ریش و حتی سبیل مردان بسیارموثر است. با توجه به این که همه ی ما میدانیم که عواملی مانند نگرانی و استرس، نداشتن خواب کافی، بی توجهی به داشتن تغذیه ی سالم، نداشتن رژیم غذایی مفید،کمبود ویتامین ها و املاح معدنی و درنهایت بی اهمیت بودن و فراموش کردن ورزش، سبب ایجاد اختلال در سبک زندگی  انسان ها می شوند و در نتیجه باعث ریزش ریش مردان خواهند شد.
  • عامل دیگری که از مهم ترین عوامل ریزش ریش به شمار می رود و حتی در ریزش موی سر، سبیل و ابرو ها دخالت دارد، عامل ژنتیکی و ارثی است.

ریزش موی سر ارثی

 ریزش موهای سر و صورت چنان چه جنبه ی ارثی داشته باشند غالبا با هیچ دارویی قابل درمان نیستند و تنها راه بهبودی، فقط کاشت است. کاشت ریش و بهبودی پس از کاشت ریش، نیز در این مورد از اهمیت زیادی برخوردار است.

زیرا پس از انجام دادن عمل کاشت، دوره هایی وجود دارد که مراجعه کننده، جهت ایجاد رضایت و موفقیت در کاشت ریش، باید آن ها را به خوبی و با مراقبت، سپری کند. مثلا دوره ی نقاهت کاشت ریش،وهمین طور،دوره  بهبودی پس از کاشت ریش نیز از این دوران ها میباشد.

روش کاشت ریش

 کاشت انواع مو(ریش، سبیل، ایرو و…)، با جدیدترین متد و با تکنیک های خاصی انجام می گیرد. که کاشت ریش به روش sut، یکی از شیوه های مدرن کاشت می باشد.

با توجه به این که کاشت ریش، یک پیوند طبیعی است، بنابراین با روش زیر انجام میگیرد:

ابتدا ناحیه ی پشت سر یا طرفین سر که به عنوان بانک مو انتخاب می شوند را شستشومیدهند. مرحله ی بعدی بی حس کردن پوست سراست. سپس گرافت را با سوزن های مخصوص از پوست، خارج کرده ودر نواحی مشخص شده در ریش، فرو می کنند و کاشت ریش را به پایان می رسانند.

برای همه‌ی افرادی که کاشت انجام میدهند از شیوه مراقبت برای ایجاد دوران بهبودی پس از کاشت ریش،آگاهی لازم را داشته باشند.

کاشت ریش

دوران بهبودی پس از کاشت ریش

برای لذت بردن از دوران بهبودی پس از کاشت ریش، باید با تمام شیوه های مراقبت، مانند شیوه شستشو بعد از کاشت ریش، آشنا شوند و برای این کار میتوانند ازمشاوران ومتخصصان مربوط به کاشت مو،راهنمایی بگیرند.

داشتن بهبودی پس از کاشت ریش،یکی از مراحل پراهمیت بعداز کاشت می باشد. درنتیجه اگر میخواهید چنین دورانی را بخوبی وآسودگی بگذرانید باید هم ازشرایط قبل از کاشت مانند (سن کاشت ریش،عوارض کاشت ریش وسبیل) وهم از شرایط بعد از کاشت ریش، اطلاعاتی در دسترس داشته باشیم.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار