• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

رینوپلاستی با لیزر

رینوپلاستی با لیزر

جهان امروزی در صنعت نانو و لیز پیشرفت شگرفی کرده است به طوری که امروزه از لیزر در صنعت پزشکی استفاده می شود. در رینوپلاستی با لیزر  فقط می توان پوست بینی را با لیزر برداشت و توانایی انجام بقیه عمل با لیزر امکان پذیر نیست. رینوپلاستی با لیزر اصولا برای خوش فرم و زیبا کردن بینی و برطرف کردن عیوب آن مورد استفاده قرار می گیرد. عملی رینوپلاستی با لیزر اصولا یک تکنیک است برای خوش فرم کردن بینی و تنها عمل برداشت پوست از روی بینی را ایفا می کند و امکان دسترسی پزشک را به دیگر ساختارهای بینی را ممکن نیست و باید به این نکته اشاره کرد که رینو پلاستی با لیزر بیهوشی انجام نمی شود.

رینوپلاستی با لیزر یک شیوه کاملا جدید در دنیای امروزی است. با پیشرفتی که امروزه در صنعت لیزر وو پزشکی صورت گرفته است امکان عمل بینی با لیزر امکان پذیر شده است.

عمل رینوپلاستی با لیزر برای چه افرادی مناسب است؟

کسانی که می توانند از این روش برای عمل بینی خود استفاده کنند:

1- در بیمارانی که دارای رینوفیما( رشد بیش از حد پوست بینی که باعث بدشکلی و دفورمیته شدن آن می شود) هستند می توان با عمل لیزر این مشکل را برطرف کرد.

2- حتی برای کسانی که دارای بینی پهنی هستند می توانند با رینوپلاستی به وسیله ی لیزر این مشکل را حل کنند.

3- برای کسانی که بیهوشی و جراحی های پرتهاجم برایشان خطر ناک است می توانند بینی خود را با استفاده از لیزر جراحی کنند چرا که بدون بیهوشی انجام می شود.

4-  همچنین کسانی که در اثر برخی بیماری ها مثلا سرطان بینیشان بدشکل ودفورمیته شده است می توانند از رینوپلاستی با لیزر برای حل این مشکل استفاده کنند.

5- کسانی که دچار بیماری دیابت از نوع 1 می باشند می توانند از این عمل استفاده کنند.

6- کسانی برای انعقاد خون خود دچار مشکل هستند .

7- کسانی که از این عمل استفاده می کنند باید سن آن ها بیشتر از 18 سال باشد.

8- افراد باید به لحاظ روانی سالم باشند و دارای شخصیت ثابتی باشند.

9- کسانی که به تازگی خود را برنزه کرده اند.

رینوپلاستی با لیزر

نحوه ی عملکرد لیزر

بدین صورت است که از دستگاه لیزر، یک نور تقویت شده با طول موج مشخص ساطع می شود و کاری که پزشک مد نظر دارد را انجام می دهد. این نورهای ساطع شده از دستگاه لیزر توسط خود دستگاه فعال می شوند و میزان آن ضعیف یا قوی بودن آن توسط خود اپوراتور یا پزشک متخصص تنظیم می شود. پزشک با استفاده از نور لیزر به طور دقیق و هدایت شده بدون کوچکترین خون ریزی به زیبا سازی بینی می پردازد. رینو پلاستی با لیزر مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است. و علت آن دقت و مهارت این کار است که اصولا بدون خونریزی و بیهوشی انجام می شود و دارای ریسک کمتری نسبت به سایر روش ها می باشد.

ایراد های رینوپلاستی با لیزر

افرادی که به این روش رجوع می کنند احساس می کنند که عمل لیزر بدون جراحی باز انجام می شود در حالی که لازم بذکر است که گفته شود لیزر فط پوست روی بینی را برمی دارد و بقیه عمل باید توسط پزشک و آن هم با ابزارهای دیگر که در جراحی باز بینی استفاده می شود انجام می شود .

این روش برای کسانی که دارای بینی های گوشتی هستند و رینوپلاستی برای آن ها با روش های دیگر سخت تر است استفاده می شود و همچنین برای کسانی که در بینی خود دارای افتادگی بینی هستند از این روش استفاده می کنند. در این روش تا به امروز هیچ عارضه ی خاصی مشاهده نشده است. مدت زمانی که برای عمل رینو پلاستی لازم است چیزی در حدود 1 الی 2  ساعت می باشد و چون با استفاده از لیزر انجام می شود دارای دوره درمان کمتری می باشد که می تواند بعد از چند روز به طور عادی فعالیت کند. البته باید ذکر کرد که قبل از انجام این عمل حتما باید توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار بگیرید تا او تعیین کند که آیا شما مناسب برای عمل کردن هستید یا خیر.

اما هزینه ی این عمل با توجه به پزشک متخصص اعلام می شود بطوری که آیا دارای سابقه کار طولانی است یا خیر  .

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار