• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

لیپوماتیک بازو

  • معرفی

اضافه وزن ، بالا رفتن سن و تجمع چربی از عواملی هستند که باعث شل شدن و آویزان شدن بازو ها می شوند. این مشکل را نمی توان با ورزش کردن و رژیم های غذایی رفع کرد . بهترین روش برای از بین بردن پوست اضافی و چربی های اضافی دور بازو لیپوماتیک است . عارضه افتادگی بازو در خانم ها بیشتر از آقایان است و خانوم هایی که دچار این عارضه هستند مجبورند از لباس هایی استفاده کنند که یک یا دو سایز بزرگ تر هستند تا این مشکل را بپوشانند ولی چنین افرادی می توانند با انجام عمل لیپوماتیک بازو توسط یک پزشک متخصص این مشکل را حل کنند و زیبایی خود را به دست آورند.

  • چگونگی لیپوماتیک بازو

اولین قدم برای انجام عمل لیپوماتیک مراجعه به پزشک یا کلینک تخصصی است. آن ها مشخص می کنند که آیا شما شرایط انجام این عمل را دارید یا خیر ، معمولا افرادی که به دلیل افزایش سن و یا انجام رژیم های سنگین دچار افتادگی بازو شده اند بهترین گزینه برای انجام عمل لیپوماتیک بازو هستند. بعد از تایید بیمار توسط پزشک ، بازوهای بیمار بررسی می شود تا قسمتهای استخوانی و قسمت های چربی آن مشخص شود این مرحله یکی از مهمترین مراحل است که پزشک باید به آن توجه داشته باشد در غیر این صورت باعث ایجاد ناهمواری ها بعد از عمل می شود .

پس از انجام بررسی های لازم می توان اقدام به عمل لیپوماتیک بازو کرد . در این قسمت کانولا های مناسب و با کیفیت جهت استخراج چربی های اضافی توسط پزشک انتخاب می شود ، بعد از این مرحله پوست بیمار لیفت داده می شود و حجم بازو به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند.

لیپوماتیک بازو

  • مزایای لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو دارای مزایای فراوانی از جمله:

▪ تعداد سوراخ های ورودی برای کانولا در زیر سطح پوست بسیار محدود است و در ناحیه یک یا دو سوراخ ریز ایجاد می شود.

▪ زمان انجام این عمل بسیار کم است.

▪ عمل لیپوماتیک بازو از عوارض بسیار پایینی برخوردار است.

▪ احتمال بروز خطر هایی مانند آمبولی به صفر رسیده است .

  • جدید ترین روش

در روش های قدیمی لیپوساکشن ضربات کانولا باعث آسیب به رگ های خونی ناحیه مورد عمل قرار گرفته  و سبب خون ریزی بیشتر در این ناحیه و بروز خطراتی مانند : آمبولی و سیاهی و کبودی می شود. اما در روش های جدید تر و ترکیبی که از ارتعاشات پمپ لیپوماتیک یا امواج اولتراسوند در روش لیزر استفاده می شود از حرارت طول موج خاصی از لیز استفاده می شود این انرژی های انتخابی توسط بافت چربی جذب می شود  و چربی ها منهدم می شوند بدون این که آسیبی به رگ های خونی وارد شود.

۰● کبودی بعد از انجام لیپوماتیک

کبودی بعد از انجام عمل  لیپوماتیک بازو یک امر طبیعی است و بعد از یک هفته از بین می رود ، اگر بعد از یک هفته شاهد کبودی بودید به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

آیا جدیدترین روش‌های کاشت مو نتایج طبیعی‌تری دارند؟

آیا جدیدترین روش‌های کاشت مو نتایج طبیعی‌تری دارند؟

فهرست محتوا روش‌های جدید کاشت مو‌نتایج طبیعی کاشت موموارد استفاده از روش‌های جدید کاشت موسخن پایانی جدیدترین روش‌های کاشت مو باعث شده‌اند که بسیاری از افراد به دنبال راه حلی باشند که نتایج طبیعی‌تری داشت... (ادامه)

کاشت موی ناموفق

کاشت موی ناموفق

فهرست محتوا چگونه از کاشت موی ناموفق جلوگیری کنیم؟دلایل کاشت موی ناموفقآیا رعایت دستورات پس از عمل، از کاشت ناموفق جلوگیری می کند؟سخن پایانی کاشت موی طبیعی ، یک راه حل کاربردی برای کسانی است که با مشکل ریزش مو... (ادامه)

آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طبیعی مو می‌شود؟

آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طبیعی مو می‌شود؟

فهرست محتوا درک مفهوم کاشت ریش و سبیلتاثیر کاشت بر رشد موعوامل تاثیرگذار بر رشد مو بعد از کاشتنکات مراقبتی قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل‌سخن پایانی در این مقاله درباره ی آیا کاشت ریش و سبیل مانع رشد طب... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار