• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم

در بعضی مواقع در بعضی افراد گودی در زیر چشمشان ایجاد می شود که این گودی در اثر نبودن چربی یا به عبارتی کمبود چربی می باشد که با تزریق چربی به زیر چشم این مشکل حل می شود. قبل از هر کاری باید به پزشک متخصص زیبایی و پوست مراجعه کنید تا توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گیرید و سپس پزشک تعیین کند که آیا نیاز دارید که چربی به زیر چشمتان تزریق شود یا خیر که بعد از تشخیص پزشک متخصص تزریق چربی به زیر چشم انجام می شود توجه کنید که تزریق چربی به زیر چشمتان توسط پزشک متخصص انجام شود که از عوارض آن جلوگیری شود.

 در برخی موارد تزریق ژل نیز برای رفع گودی زیر چشم استفاده می شود و باعث زیبایی و جوان سازی افراد می شود ولی توجه داشته باشید که مدت زمان ماندگاری ژل حدودا 2 سال می باشد که بعد از دو سال باید دوباره ژل تزریق شود. ولی تزریق چربی به زیر چشم که باعث جوان سازی فرد و زیبا شدن وی می گردد معمولا به مدت 10 سال می تواند باقی بماند.

و تشخیص اینکه کدام یک از این روش های زیبا سازی مناسب می باشد باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا پزشک متخصص تشخیص دهد که کدام روش برایتان مناسب می باشد.

روش تزریق

در تزریق کردن چربی به زیر چشم این چربی را از دیگر نقاط بدن برداشته می شود و بعد از خالص سازی به زیر چشم برای رفع گودی چشم مورد استفاده قرار می گیرد. این چربی که به زیر چشم تزریق می شود تقریبا نصفی از آن توسط بدن جذب شده و نصف دیگر ان باقی می ماند.

توجه کنید که چشم عضوی از صورت است که پیری را زودتر  نشان می دهد یعنی هر فردی که با گذشت زمان و افزایش سن دچار پیری می شود ابتدا از ناحیه ی چشم این مورد دیده می شود به گونه ای که پوست اطراف چشم افتاده می شود و همچنین دچار چین و چروک شده و شل می گردد که با تزریق چربی به زیر چشم این مشکل رفع می گردد.

دلایل محبوبیت تزریق چربی

این روش دارای محبوبیت و طرفداران بسیاری می باشند و علت آن را در زیر توضیح می دهیم:

1- این روش دارای دوام و طول عمر بیشتری نسبت به سایر روش های جوان سازی و رفع چین و چروک از جمله تزریق ژل و… می باشد.

2- چون این چربی از خود بدن فرد گرفته می شود و به این قسمت از بدن تزریق می گردد باعث می شود که این روش نسبت به سایر روش های جوان سازی  بسیار طبیعی تر دیده شود.

3- و همچنین اینکه چون این چربی از قسمت های مختلف بدن خود فرد برداشته می شود احتمال اینکه فرد بعد از تزریق چربی دچار حساسیت، پس زدگی، یا هرگونه عوارض دیگری بسیار کمتر باشد.

4- چون چربی از خود بدن فرد است اگر احتمالا این چربی در بدن فرد پخش شود هیچ گونه عارضه ی خاصی به وجود نمی آورد.

5- بعد از اینکه تزریق در زیر چشم صورت گرفت بافت های آن ناحیه از این چربی استفاده می کنند و این باعث جوان‌سازی و زیبایی پوست می شود.

تزریق ژل به زیر چشم

عواملی که باعث گودی در زیر چشم می شوند

1- بالا رفتن سن و پیر شدن باعث تحلیل زیر چشم و گودی در آن می شود.

2- دچار شدن به برخی بیماری ها مانند سل و بودن برخی مشکلات باعث گودی در زیر چشم می شود.

3- با تحلیل رفتن زیر چشم باعث می شود که رگ ها یا به عبارتی مویرگ های زیر چشم به سطح پوست نزدیکتر شده و باعث سیاهی آن ناحیه می شود.

4-  قرار گرفتن در زیر نور خورشید در فصل تابستان به مدت طولانی باعث ایجاد گودی در زیر چشم می شود.

5- استفاده از لوازم آرایشی بسیار باعث افتادگی، چین و چروک، و شلی پوست زیر چشم می شود.

اگر ما بتوانیم که این گودی زیر چشم را با استفاده از چربی که از برخی نواحی بدن برداشته می شود پر کنیم باعث می شود که این چین و چروک های بدن بخصوص ناحیه ی زیر چشم از بین برود.

توجه کنید که رفع کردن چین و چروک این ناحیه با استفاده از تزریق چربی باعث جوانسازی و زیباتر شدن فرد می گرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار