• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق بوتاکس در تهران

تزریق بوتاکس در تهران

بوتاکس یکی از روش های نوین برای از بین بردن چین و چروک صورت و جزوء موارد آرایشی محسوب می شود که با شل کردن عضلات و کاهش حرکت آن ها موجب می شود که چین و چروک پوست صورت را از بین می برد. داروی بوتاکس از سم بوتولنیم آن هم با مقدار کاملا کنترل شده برای فلج و بی حرکت کردن عضلات صورت استفاده می شود. بوتاکس علاوه بر اینکه یک روش آرایشی برای از بین بردن چین و چروک صورت می باشد برای از بین بردن عرق زیر بغل، کف پا، کف دست مورد استفاده قرار می گیرد. کسانی که از سلامت جسمانی برخوردار هستند گزینه ی کاملا مناسبی برای تزریق بوتاکس در تهران می باشند. زنانی که باردار هستند یا در دوره شیر دهی به کودکان خود می باشند یا افرادی که دارای مشکلات عصبی عضلانی هستند بهتر است که از بوتاکس استفاده نکنند.

نواحی که با بوتاکس از بین می روند

بوتاکس جدیدترین روش برای جایگزین کردن عمل های زیبایی می باشد نواحی که با بوتاکس چین و چروکشان از بین می رود، شامل موارد مختلفی می باشد. از جمله:

1- چین و چروک پیشانی که به صورت افقی بر روی پوست پیشانی قرار دارند.

2- خط خنده اطراف لب

3- خط اخم که بین دو ابرو به وجود می آید.

4- خطوط دور چشم که بر اثر افزایش سن یا بر اثر خنده اتفاق می افتد.

5- خطوطی که در اطراف بینی به وجود امده اند.

6- خطوط کنار لب ها که بر اثر افزایش سن به وجود آمده اند.

7- خطوطی که بر روی چانه بوجود آمده اند.

8- خطوط روی گردن

9- برای از بین بردن تعریق زیر بغل

10- برای از بین بردن تعریق کف دست ها

11- برای از بین تعریق کف پاها

باید توجه داشته باشیم که بوتاکس فقط برای چین و چروک هایی که ناشی از حرکت عضلات اتفاق افتاده اند مناسب می باشد. و برای چین و چروک هایی که بر اثر تابش آفتاب یا شل شدن پوست به وجود آمده اند بی تثیر می باشند.

خطراتی که در بوتاکس کردن متوجه افراد می باشد:

اگر این روش توسط پزشک متخصص انجام شود خطری برای افراد نخواهد داشت. بوتاکس مثل همه ی روش‌های زیبایی دیگر دارای عوارض احتمالی می باشد. با اینکه این عوارض احتمالی کم است ولی باید نسبت به این موارد باید آگاه باشیم. چنانچه بعد از بوتاکس دچار موارد زیر شدید با پزشک متخصص خود تماس بگیرید:

1- ضعیف شدن بعضی از عضلات که در آن نواحی تزریقی انجام نشده است.

2- اگر اختلالی در بینایی ایجاد شد باید با پزشک خود تماس بگیرید.

3- اگر در صحبت کردن، بلعیدن، نفس کشیدن دچار مشکل شدید با پزشک خود تماس بگیرید.

4- اگر دچار حساسیتی از جمله خارش، تورم شدید پوست، تنگی قفسه سینه شدید با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر بوتاکسی که در یکی از نواحی صورت تزریق شده به دیگر نواحی صورت وارد شود موجب بی‌حسی آن مناطق نیز می‌شود.

تزریق بوتاکس در تهران

چگونگی انجام بوتاکس

تزریق بوتاکس به هیچ عنوان با بیهوشی انجام نمی‌شود ولی اگر خود بیمار درخواست بیهوشی کند در این صورت بیهوشی صورت می گیرد. بعد از تزریق بوتاکس ماده ای که تزریق می‌شود باعث بلوکه کردن سیگنال های که بین عضلات رد و بدل می‌شود و این عمل باعث می‌شود که عضلات آن قسمت از صورت که تزریق انجام شده است دیگر قادر نباشند منقبض شوند.

در شهر تهران چون اکثر مردم دنبال زیبایی پوست خود هستند مراکز تزریق بوتاکس با بهترین امکانات افزایش یافته است. زیبایی صورت از جمله مواردی است که دارای حساسیت فوق العاده بالایی می‌باشد که نمی‌توان به هر کلینیکی برای تزریق بوتاکس مراجعه کرد زیرا اگر کوچکترین مشکلی در تزریق بوتاکس به وجود بیایید باعث علاوه بر اینکه چین و چروک صورت را از بین نمی‌برد باعث شلی و افزایش چین و چروک صورت نیز می شود. و همچنین باعث می‌شود شما اعتماد خود را در مراجعه به کلینیک های مجهز دیگر نیز از دست بدهید.

مراکز تزریق بوتاکس در تهران یکی از بهترین مراکز و مجهزترین مراکز در کشور برای تزریق بوتاکس با کمترین عوارض ممکن برای افراد می‌باشد.

در مراکز تزریق بوتاکس قبل از انجام آن مشاوره توسط پزشک متخصص انجام می شود تا نواحی مورد نظر برای بوتاکس را شناسایی کند و اطمینان حاصل کند که مشکلی در خصوص تزریق بوتاکس به وجد نخواهد آمد.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار