کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی - مدرن

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

امروزه طب سوزنی طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است ، زیرا با روش طبیعی ، بدون درد و خونریزی و بدون وجود هیچ گونه مواد شیمیایی ، به درمان می پردازد . بنابراین طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو روشی معتبر و مفید می باشد .این نوع طب طرفدار و متقاضی زیادی دارد ، زیرا با یک روش کاملا طبیعی ، باعث کوچک و لاغر شدن اندام هایی مانند شکم و پهلو می شود.

همچنین در تهران ، جهت لاغر شدن و آب کردن چربی ها از این درمان استفاده می کنند :

  • طب سوزنی کاشت نخ
  • طب سوزنی لیزری
  • طب الکتریکی

طب سوزنی

یک روش درمانی نسبت مدرن برای رفع دردهای عصبی که با وارد کردن سوزن های نازک و ظریفی در اندام انجام می شود. طب سوزنی با فرو کردن و فشار روی بافت ها و تحریک ماهیچه ها باعث ایجاد ترشح مسکن طبیعی در بدن و تسکین و درمان مزمن آن می گردد.

 شناخت و توجیه طب سوزنی در مشاوره درمان لاغری :

در مرحله اول بایستی شما شناخت دقیقی در این حیطه به وسیله مشاوران دوره  دیده داشته باشید. این مشاوره در ارتباط شرح حال خود درزمان پرخوری خود با متخصصین می باشد. و همچنین صحبت در مورد مشکلات گوارشی و اطلاع دادن در این زمینه به آنها است. در مرحله بعد متخصصین طب سوزن پالس های شما را برای تشخیص و بررسی وضعیت عمومی انرژی بدن را بررسی می کند و سلامت انرژی شکم شما را مورد بررسی قرار می دهد.

آن گاه زبان شما را بررسی کرده و به مشکلات معده شما پی خواهد برد و نکات کلیدی در مورد عللل اضافه وزن شما پیدا می کند. به عنوان نمونه با نگاه کردن به ترک خوردگی های زبان و لایه لایه شدن آن به ورم معده پی برد و اگر زبان را لایه ای زرد رنگ یا سفید پوشش داده بود نشان می دهد که شما به مشکلات احتمالی سردی و گرمی در شکم دچار شده اید .

دوره درمان طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

دوره درمان دو جلسه در هفته و به مدت زمان ۸ تا ۱۲ هفته تا زمان رسیدن به وزن ایده ال مورد هدف می باشد.درمان هم دربرگیرنده تلفیقی از اجرای طب سوزنی در اندام هایی مانند نواحی از گوش و بدن است که با فرو رفتن سوزن در این نواحی انجام می شود .  ماساژ شکم ، مکمل ها و داروهای گیاهی ، تمرینات تنفسی و توصیه های در ارتباط با غذا و سبک و شیوه زندگی نیز از جمله اجزای برنامه درمان با طب سوزنی لاغری را شامل می شود.

سپس متخصصین بعد از تشخیص در مورد علل چاقی بر طبق آن مشکلات بیمار و مشخصات شخصیتی را بر اساس پرخوری وی انتخاب می کنند. بعد از آن گوش برای درمان کاهش وزن به وسیله سوزن تحریک می گردد . مهره هایی مخصوص به این کار را به مدت سه روز تا یک هفته در گوش قرار می دهند و اصولا شما گهگاهی می توانید آنها را به مدت ۱۰ ثانیه ماساژ دهید. چهارراهی برای چرخش انرژی در بدن و آرام نگه داشتن سیستم عصبی استفاده می گردد.

طب سوزنی الکتریکی:

در بعضی موارد احتمال اینکه از تحریک الکتریکی در بیشتر نقاط بدن برای افزایش یا کاهش متابولیسمی یا کم شدن اندروفین استفاده گردد بسیار زیاد است. و سوزن های مورد استفاده در این زمینه به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه با تناسب نیاز بیمار در بدن باقی می ماند و بعد از آن سوزن ها از بدن جدا می شود . ولی لیبل های نصب شده بر روی گوش در ادامه یافتن تحریک ، روی گوش باقی می ماند.

برنامه کلی سلامت ، که در آن طب سوزنی توانسته به صورت معجزه آسایی اشتها را کنترل کند. چه بسا گیاهان دارویی ، تمرینات فیزیکی – ورزشی و تغذیه سالم باعث بالا رفتن اثر درمان اضافه وزن با طب سوزنی می گردد.

غذاهای سالم و گیاهان دارویی : این مواد که در روند درمان تا زمان نتیجه دادن استفاده می گردد به سالم نگه داشتن دستگاه گوارشی کمک می نماید.

عوض کردن شیوه زندگی و مشاوره غذایی : این شیوه از برگشت  دوباره وزن بعد از پایان دوره رژیم مورد نظر جلوگیری می نماید.

تمرینات شکمی : وسیله ای برای مقابله با گرسنگی و هوس از آن بسیار تاثیرگذار است.

تنفس : نفس های عمیق بخصوص در هنگام آغازین روز و قبل از خارج شدن از رختخواب انجام می دهیم باعث اکسیژن رسانی بیشتر در قسمت های مختلف بدن می گردد .

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

آیا طب سوزنی طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو عوارضی برای بدن دارد و یا به اندام ها ضرر می رساند؟

جواب کلی در جواب این سوال خیر ، است . از آن جا که سوزن های طب سوزنی بسیار ظریف و ریز می باشند و از وسایل این علم در اروپا بسیار کوچکتر می باشند اصولا از نظر اندازه و مضرات آن برای بدن آسیبی مشاهده نمی گردد و براساس آمار گیری از جواب های آن بیشترین رضایتمندی در طب سوزنی انجام گرفته است. و بیشترین افراد در هنگام انجام آن احساس آرامش عمیق نموده اند.

در چه صورت طب سوزنی باعث کاهش وزن و لاغری می گردد؟

اثرات طب سوزنی در کم شدن وزن و آرامش اعصاب و تسکین دادن به دردهای موضعی بسیار زیاد است . و برای برطرف کردن برخی از بیماری ها از آن استفاده می کنند. بخصوص برای درمان میگرن و در دهای نواحی سر بسیار تاثیرگذار است .  این روش مهم کارآمد بر چاقی و کاهش وزن جای بسی تحقیق و بحث دارد.

به طور حتم طب سوزنی باعث گشاد شدن رگ ها و گردش خون راحت و بالا رفتن متابولیسم در بدن می گردد و نمی توان آن را بی تاثیر دانست. چه بسا که تاثیرات بیشتر آن به نوع تغذیه ، انجام دادن و یا انجام ندادن فعالیت های ورزشی و فیزیکی آن دارد.

.

.

برچسب ها : طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو | لاغری شکم و پهلو

مطالب پیشنهادی

روش لاغری سریع شکم بدون ورزش

چاقی یکی از مسائلی است که همواره می تواند استایل افراد را به هم ریخته و در روحیه و اعتماد به نفس افراد تاثر بگذارد. این یک واقعیت است که زیبایی و تناسب اندام برای افراد یک امر قابل توجه […]

بهترین راه کاهش وزن

چاقی و افزایش وزن بهترین راه کاهش وزن موضوعی است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. امروزه متاسفانه افراد زیادی به معضل چاقی و افزایش وزن دچار می شوند. چاق شدن در روحیه ی فرد تاثیر بسیاری […]

خوراکی های لاغر کننده شکم

خوراکی های لاغر کننده شکم اصولا بیشتر ما اطلاعاتی را درباره غذاهایی که باعث کم کردن وزن مشوند داریم . همچنین باید بدانیم تغذیه درست و مصرف اغلب غذاها باعث از بین رفتن چربی های شکم و اطراف شکم می […]