• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ابرو مردانه در تهران

آیا می خواهید کاشت ابرو مردانه در تهران انجام دهید؟ آیا هزینه کاشت ابرو مردانه در تهران بیشتر از سایر شهرستان ها است؟ کدام کلینیک برای کاشت ابرو مردانه در تهران مناسب است؟

مطالعه این مقاله برای آقایانی که قصد دارند کاشت ابرو انجام دهند، مناسب می باشد فقط کافی است که اندکی از وقت خود را برای مطالعه این مطلب صرف کنید. پس چنانچه قصد دارید از ویژگی های کاشت ابرو در تهران آگاه شوید، این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو تکنیکی جدید است که از مزیت های زیادی برخوردار است و به کار گرفتن این تکنیک جدید در تهران بسیار گسترش پیدا کرده است. از این تکنیک نه تنها بانوان بلکه آقایان نیز بهره می برند.

در کاشت ابرو گرافت های مو از بانک موی کنار گوش ها برداشته می شود و به قسمت های خالی ابرو پیوند زده می شود که تکنیک کاشت ابرو روشی بسیار طبیعی است و ابرو های کاشته شده در این روش مانند ابرو های طبیعی رشد می کنند و امکان اصلاح، رنگ کردن و پیرایش آنها وجود دارد.

همچنین لازم به ذکر است که ابرو های کاشته شده تا پایان عمر باقی می مانند و استفاده از این تکنیک برای افرادی که به هر دلیل ریزش ابرو پیدا کرده اند و یا بر روی ابرو های خود آثار زخم، بخیه، سوختگی و … را دارند مناسب می باشد.

تمامی افرادی که تا کنون کاشت ابرو انجام داده اند از نتیجه دریافت شده رضایت داشته اند خصوصا آن دسته از افرادی که برای کاشت ابرو از روش sut استفاده کرده اند.

کاشت ابرو مردانه در تهران:

آیا هزینه کاشت ابرو مردانه در تهران با سایر شهرستان ها برابر است؟

معمولا هزینه ارائه خدمات در شهرهای مختلف با هم متفاوت است و از آنجایی که تهران پایتخت ایران است، انجام امور مختلف در این شهر با هزینه بیشتری برخوردار است. اما از طرف مقابل در بسیاری از مواقع نیز انجام برخی از امور در شهرستان ها هزینه مناسب تری دارد.

به صورت کلی برای اطلاع از این موضوع می توان نرخ انجام امور را به صورت اینترنتی در شهرهای مختلف بررسی کرد تا از تفاوت قیمت ها آگاه شد.

مزایای کاشت ابرو مردانه چیست؟

در صورتی که برای کاشت ابرو اقدام شود، مزیت هایی از قبیل زیر شامل حال فرد می گردد:

 • بهره مند شدن از تخصص و مهارت پزشکان با تجربه و حرفه ای
 • انجام امور در کلینیک های مجهز
 • بهره مند شدن از تجهیزات پیشرفته و تکنیک های جدید کاشت ابرو
 • و…

 

کدام کلینیک برای کاشت ابرو مردانه در تهران مناسب تر است؟

کاشت ابرو مردانه در تهران در بسیاری از کلینیک های زیبایی از قبیل کلینیک زیبایی مدرن انجام می شود. کلینیک زیبایی مدرن یک کلینیک بسیار مناسب در تهران است که در خیابان دریا در محله سعادت آباد واقع شده است و بر اساس تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده توسط این کلینیک به میزان 95 درصد از افراد از انجام خدمات در این کلینیک رضایت داشته اند.

در این کلینیک متخصصان با تجربه ای به انجام امور زیبایی می پردازند و کیفیت ارائه خدمات در این مجموعه تضمین شده می باشد.

هزینه کاشت ابرو مردانه در تهران چه قدر است؟

هزینه تقریبی مورد نیاز برای کاشت ابرو مردانه در شهر تهران، تقریبا در حدود 5 الی 7 میلیون تومان است اما میزان این هزینه بر اساس عوامل مختلفی ممکن است که تغییر پیدا کند.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه مورد نیاز برای کاشت ابرو مردانه از قبیل زیر هستند:

 • تعداد گرافت های برداشته شده از بانک مو
 • تعداد گرافت های پیوند زده شده به ابرو ها
 • روش کاشت ابروی انتخاب شده برای هر فرد
 • تجهیزات به کار گرفته شده برای کاشت ابرو
 • دستمزد پزشک
 • هزینه مورد نیاز در خصوص کلینیک زیبایی
 • و …

تمامی این عوامل ممکن است که قیمت کاشت ابرو مردانه در تهران را افزایش و یا کاهش دهند.

سخن پایانی:

با توجه به مطالبی که در خصوص کاشت ابرو آقایان برای شما عزیزان ذکر کردیم و با توجه به ویژگی های کاشت ابرو در کلینیک زیبایی مدرن، به شما پیشنهاد می کنیم که برای انجام امور مختلف زیبایی به این کلینیک مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این مجموعه بهره مند گردید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار