• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی افراد مشهور

کاشت مو ی افراد مشهور و سلبریتی های خارجی

کاشت مو  افراد مشهور ، امروزه کاشت بخاطر نتیجه طبیعی آن مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است. به طوری که افراد مشهور برای بالا بردن جذابیت چهره شان کاشت مو انجام می دهند. در کشورهای خارجی بسیاری از افراد معروف شامل خوانندگان ، ورزشکاران و حتی بازیگران هالیوودی با کاشت ظاهر و چهره ی خود را زیباتر کرده اند.

همه می دانیم افراد مشهور همیشه به دنبال بهترین راه حل و درمان های بروز دنیا هستند و حساسیت زیادی برای زیباتر شدن چهره ی خود به خرج می دهند‌. پس اگر کاشت روش موثر و مفید نبود ، هرگز آن را انجام نمی دادند.حال در این مقاله به کاشت مو افراد مشهور می پردازیم. تا ببینیم نتیجه کاشت موی آنها به چه صورت است.

آدام لوین

ادام لوین یکی از خواننده های معروف دنیا که به عنوان خواننده اصلی گروه مارون فایو است. او درمان کاشت طبیعی را با موفقیت تمام گذرانده است.

کاشت

کوین کاستنر

بازیگر معروف سینمای آمریکا که جوایز سینمایی زیادی از جمله اسکار ، بدست آورده است. تفاوت چهره او قبل و بعد از کاشت مو بسیار مشهود است.

کاشت

جانی دپ

همه ی ما این هنرپیشه ی معروف را از فیلم دزدان دریایی کارائیب شناخته ایم. او هم جز چهره های مشهور بازیگران هالیوودی است که این عمل را بعد از مدت ها درگیری با مسئله ریزش مو انجام داده است.

کاشت

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار