• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی افراد مشهور

کاشت مو ی افراد مشهور و سلبریتی های خارجی

کاشت مو  افراد مشهور ، امروزه کاشت بخاطر نتیجه طبیعی آن مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است. به طوری که افراد مشهور برای بالا بردن جذابیت چهره شان کاشت مو انجام می دهند. در کشورهای خارجی بسیاری از افراد معروف شامل خوانندگان ، ورزشکاران و حتی بازیگران هالیوودی با کاشت ظاهر و چهره ی خود را زیباتر کرده اند.

همه می دانیم افراد مشهور همیشه به دنبال بهترین راه حل و درمان های بروز دنیا هستند و حساسیت زیادی برای زیباتر شدن چهره ی خود به خرج می دهند‌. پس اگر کاشت روش موثر و مفید نبود ، هرگز آن را انجام نمی دادند.حال در این مقاله به کاشت مو افراد مشهور می پردازیم. تا ببینیم نتیجه کاشت موی آنها به چه صورت است.

آدام لوین

ادام لوین یکی از خواننده های معروف دنیا که به عنوان خواننده اصلی گروه مارون فایو است. او درمان کاشت طبیعی را با موفقیت تمام گذرانده است.

کاشت

کوین کاستنر

بازیگر معروف سینمای آمریکا که جوایز سینمایی زیادی از جمله اسکار ، بدست آورده است. تفاوت چهره او قبل و بعد از کاشت مو بسیار مشهود است.

کاشت

جانی دپ

همه ی ما این هنرپیشه ی معروف را از فیلم دزدان دریایی کارائیب شناخته ایم. او هم جز چهره های مشهور بازیگران هالیوودی است که این عمل را بعد از مدت ها درگیری با مسئله ریزش مو انجام داده است.

کاشت

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار