• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه کاشت ابرو به چه مواردی بستگی دارد؟

اگر هزینه محاسبه شده برای کل مراحل پیوند و کاشت ابرو محاسبه شود، شامل دستمزد جراح، هزینه تجهیزات، داروی بیهوشی، هزینه ‎ها‎ی مرتبط با مراقبت ‎ها‎ی در حین کاشت و پس از کاشت می‎باشد.

 

ابرو

 

در کاشت پزشک بر اساس تعداد گرافت هزینه را محاسبه می ‎کند که هزینه آن بیشتر می ‎شود.

علاوه بر این، کاشت و پیوند مو بسته به میزان موهایی است که کاشته می‎ شود. از آنجا که این فرایند، برای زیبایی انجام می ‎شود و در سلامت جسمی

تاثیر زیادی ندارد، لذا بیمه، هزینه‎ ها‎ی آن را تقبل نمی کند و شخص باید خود برای پرداخت آن ها اقدام نماید.

عوامل تاثیرگذار بر کاشت ابرو عبارت اند از میزان و حجم موهای برداشته شده ، که هر چه این میزان بیشتر باشند، هزینه کاشت ابرو و پیوند ابرو نیز افزایش می ‎یابد.

ابرو


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار