• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

قرص جلوگیری از ریزش مو

ریزش مو و درمان آن

همان طور که میدانیم، ریزش مو، حالتی بسیار ناخوشایند است که غالبا برای خیلی از افراد در طول زندگی پیش می آید و بر روحیه ی آنها تاثیر گذاشته و گاهی زندگی افراد را مختل میکند.
ریزش مو گاهی با دلایل جدی و مهمی در بدن ایجاد میشود و در شرایطی دیگر دلیل خاصی جز وراثت در پی نخواهد داشت.
در چنین شرایطی، بی شک راه حل ها و درمانهایی وجود خواهند داشت. یکی ازآنها: کاشت مو و مراجعه به کلینیک مدرن می باشد.
اما در این میان درمان های دارویی نیز وجود دارند که از جمله ی آنها میتوان به قرص جلوگیری از ریختن مو اشاره کرد. این قرص، به عنوان بهترین قرص برای رشد سریع موی سر و درمان ریزش آن، شناخته شده است.

انواع قرص های جلوگیری از ریزش مو

این قرص با عنوان قرص های ویتامین (قرص هیر اکتیواتور، قرص پرفکتیل، قرص پلاتینوم و…) موجود میباشند و هرکدام از آن ها به نوعی در جلوگیری از ریزش مؤثر هستند، هم چنین این قرص ها، به صورت قرص هورمونی برای ریزش مو نیز تولید میشوند.
در نتیجه ویتامین ها اساسا به روی موهای افراد تاثیرات فراوانی دارند زیرا تمام مواد معدنی لازم را به بدن و موها میرسانند. نوع دیگری از قرص جلوگیری از ریزش مو(قرص آسپرین برای رشد مو) است که این نوع هم موثر در رشد مو و مانع ریزش آن میشود.

مزایای استفاده

طبق تحقیقات و تجربیات انجام شده، قرص جلوگیری از ریختن مو، نیز یکی از انواع داروهای مطلوبی است که برای درمان ریزش مو در آقایان و هم چنین به عنوان قرص ریزش مو برای خانم ها، مورد استفاده قرار می گیرد.
زیرا داروهای از این دسته جهت استفاده برای رفع مشکلات مو، یکی از شیوه هایی هستند که کم خطر میباشند.

قرص های ضد ریزش متقاضیان زیادی دارند، بر همین اساس انواع گوناگونی از قرص های مؤثربا نام قرص جلوگیری از ریزش مو و یا داروی گیاهی ریزش مو تولید می شود و در اختیار مردم قرار میگیرند.

مزایا و ویژگیهای این قرص ها بسیارند و برای همه ی متقاضیان عرضه می شوند . همین طور مورد استفاده ی کسانی هستند که تمایلی به انجام عمل های جراحی و تحمل عوارض آن را ندارند و مصرف چنین قرص هایی را ترجیح میدهند.

قرص جلوگیری از ریزش مو

قرص جلوگیری از ریزش مو

روش استفاده

برای آشنایی با روش و طرز استفاده از انواع این قرص ابتدا باید از علت ریزش موهای خود آگاه شویم، به این دلیل که: ریزش مو می تواند به دلایل مختلفی باشد و هر قرصی مربوط به علت خاصی از ریزش مو میباشد.

زیرا قرصی که بدون اطلاع از علت مشکل موها خریداری و مصرف می شود، ممکن است بر روی موها تاثیر خاصی نداشته و نتواند مشکل را حل کند.
به عنوان مثال: موهایی که به دلیل مشکلات تیروئیدی و یا به علت ایجاد اختلال در هورمون ها و همچنین در ریزشی که جنبه ی ارثی وجود داشته باشد، قرص های ویتامین تاثیری نخواهند داشت.

تاثیر فوق العاده قرص جلوگیری جلوگیری از ریزش مو

ولی در اکثر مشکلات ریزش مو، این قرص تاثیرات بسزایی داشته و همیشه رضایت مشتری را در بر میگیرند. در شرایطی مانند: مشکلات کم خونی، کاهش وزن، کمبود ویتامین هایی چون: ویتامین (ب)، مشکلات عصبی مانند نگرانی و استرس و….قرص های ویتامین تاثیرات فوق العاده مطلوبی بر جای خواهند گذاشت.
در شرایط دیگری که ریزش موها بر اثر داروهای مصرف شده جهت شیمی درمانی، اتفاق می افتاد قرص های ویتامین مؤثر خواهند بود.
نکته ای دیگر که باعث ایجاد ریزش مو می شود، استفاده ی بعضی افراد از حالت دهنده هایی مانند بابلیس، اتو و سشوار می باشد، که دراین حالت نیز می توان از ویتامین ها به عنوان قرص استفاده کرد.

با توجه به مطالبی که گفته شد، نتیجه می گیریم، مصرف بهترین قرص های ضد ریزش، برای تمامی افرادی که دغدغه شان، رشد دوباره ی موهایشان است، هم کم خطر بوده وهم رضایتبخش خواهد بود. این قرص ها را می توان از مکانهای معتبر فروش مانند داروخانه ها با قیمت های مناسب و اصل خریداری نمود و از تهیه ی قرص های ضد ریزش که توسط دست فروشهای کنار خیابان به فروش می رسند خودداری کرد.


آخرین اخبار و مقالات

آیا کاشت مو از ریش به سر امکان پذیر است؟ چگونه؟

کاشت مو از ریش به سر چگونه است؟ ریزش مو و کچلی یکی از مشکلاتی است که افراد در نقاط مختلف جهان از آن رنج می‌برند و همچنان درپی راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند به نتیجه مطلوب برسند. درحال‌حاضر کاش... (ادامه)

کاشت مو به روش BHT 4

کاشت مو برای افراد دیابتی

در حال حاضر کاشت مو طبیعی برای افراد دیابتی به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده، چون این افراد نگران هستند برحسب بیماری نتوانند به کاشت مو بپردازند. بیمار دیابتی همان مرض قند یکی از هزاران بیماری شناخته‌شده است ک... (ادامه)

بررسی عملکرد و تاثیر فرکوئنسی بر ریزش مو

تاثیر رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو

با گسترش علم و تکنولوژی دستگاه‌ها و روش‌های مدرن درمانی فراوانی روی کار آمد. از جمله آن‌ها می‌توان به رادیو فرکوئنسی بر ریزش مو اشاره کرد. این دستگاه با نام مخفف RF یکی از تکنیک‌های کارآمد برای جهان پزشکی و زیبایی پ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار