• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

عمل کاشت مو | نکات مربوط قبل از عمل

نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم

عمل کاشت مو موضوع مهم است که در ادامه به بررسی نکات مربوط قبل و بعد از آن خواهیم پرداخت. از این رو با ما همراه باشید. کاشت مو یکی از راه های خلاص شدن از دست مو های کم پشت و کچلی و احیای طبیعی مو است که امروزه توانسته است نظر افراد بسیاری  را به خود جلب کند. مو های شما در تیپ و پرستیژ شما بسیار موثر بوده و یکی از مهم ترین پارامتر های زیبایی شما محسوب می شود.

از این رو جراحان زیبایی به فکر افتادند تا به روش های علمی مو های آسیب دیده و از بین رفته شما را به شما برگردانند. کلینیک مدرن با کادری مجهز و افراد متخصص و با استفاده از دستگاه های به روز دنیا آماده است تا در این زمینه به شما عزیزان خدمت رسانی کند. به این منظور ما بر خود واجب دانسته ایم که نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم  را برای شما همراهان عزیز در قالب یک مقالهع بیان کنیم.

بررسی نیاز به عمل کاشت مو 

 یکی از نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم این است که آیا ما به کاشت مو احتیاج داریم؟ تنها کسی که در این زمینه می تواند به ما کمک کند پزشک متخصص است. افرادی که ریزش موی آن ها منشا ارثی بوده و ناحیه قابل توجهی از مو های خود را از دست داده اند می توانند از روش SUT استفاده کنند و با این روش به مو های زیبا و طبیعی دست یابند، اما افرادی که مو های کمی از دست داده اند می توانند از سایر روش ها که مخصوص افراد جوان هستند استفاده کنند مانند PrP .

بررسی علل ریزش مو ها

یکی دیگر از نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم این است که مو های ما به چه دلیل از بین رفته اند و یا چه عاملی موجب کم پشت شدن آن ها گردیده؟ برای مثال ممکن است ریزش مو ها علل ارثی داشته باشد و یا از یک بیماری نشات گرفته باشد. در این مورد پزشکان و متخصصان کاشت مو دز کلینیک مدرن به شما کمک خواهند کرد و لازم است تا با آن ها در این زمینه مشورت کنید.

انتخاب روش کاشت با توجه به سن

از دیگر نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم این است که این روش برای هر سنی توصیه نمی شود. کاشت مو برای افراد زیر 23 سال به هیچ وجه توصیه نمی شود. همچنین سن شخص در تعیین روش کاشت موثر است زیرا  با توجه به سن شخص روش کاشت انتخاب می شود.

 

عمل کاشت مو

بررسی درباره هزینه های کاشت مو

اگر می خواهید به دنبال کاشت موی دائم و با کیفیت باشید باید به اندازه کافی خرج کنید و دور مکان ارزان را برای این کار خط بکشید. عواملی مانند تخصص پزشک و جراح پیوند مو، کادر پرسنلی و همچنین دستگاه هایی که کاشت مو با استفاده از آن ها انجام می شود می توانند موثر واقع شوند. به جای این که به دنبال هزینه های پایین باشیم شایسته است که به فکر داشتن مو های دائمی و طبیعی در دراز مدت باشیم.

آگاهی از مدت زمان مرخصی بعد از عمل کاشت مو

کاشت مو روش های مختلفی دارد و هر کدام از روش ها شرایط خاص خود را دارند. از جمله نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم این است که چه مدت بعد از کاشت مو می توانیم به محل کارمان برویم. اگر کاشت موی شما با روش SUT باشد احتمالا بعد از یک روز استراحت می توانید به سر کار بروید ولی کاشت مو با روش های دیگر معمولا مدت زمان بیشتری لازم دارد. سعی کنید از قبلاز عمل کاشت مو با صاحب کار خود هماهنگ کرده و او را در میان بگذارید.

آگاهی از عوارض پس از کاشت مو

از دیگر نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانیم این است که از عوارض پس از کاشت اطلاع داشته باشیم لازم به ذکر است روش اس یو تی هیچ گونه عوارضی در پی نخواهد داشت اما سایر روش ها مانند اف یو تی و اف ای تی و … ممکن است عوارضی مانند سوزش و خارش و … داشته باشند. کلینیک مدرن معمولا از روش اس یو تی استفاده می کند مگر این که سن شخص و یا سایر خصوصیات او با این روش همخوانی نداشته باشد در این صورت با استفاده از سایر روش ها آماده است تا به شما خدمت رسانی کند.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار