• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

خدمات پاکسازی پوست

خدمات پاکسازی پوست چگونه است؟ کدام روش پاکسازی پوست مناسب است؟ خدمات پاکسازی پوست در کجا انجام می شود؟

خدماتی که مربوط به پاکسازی پوست هستند، بسیار متعدد می باشند و به بخش ها و شاخه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام از این بخش ها برای برطرف کردن یک و یا چند نوع مشکل پوستی می باشند.

انواع خدمات پاکسازی پوست چیست؟

به صورت کلی خدمات مربوط به پاکسازی پوست صورت معمولا با دو روش کم تهاجمی و یا غیر تهاجمی انجام می شوند که در روش های کم تهاجمی معمولا از بی حس کننده های موضعی برای انجام عملیات مورد نظر استفاده می شود در حالی که در روش های غیر تهاجمی نیازی به استفاده از بی حس کننده های موضعی نیست.

برای مشاوره درباره خدمات پوست می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

روش های کم تهاجمی برای پاکسازی پوست:

از جمله روش های کم تهاجمی که برای پاکسازی پوست استفاده می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میکرودرم:

میکرودرم روشی است که در آن از دستگاه مخصوصی برای پاکسازی پوست استفاده می شود و این دستگاه بر روی پوست صورت قرار داده می شود و عمل پاکسازی پوست را انجام می دهد.

با استفاده از این روش می توان آلودگی های موجود بر روی سطح پوست و چربی های اضافی پوست و همچنین جوش های سرسیاه را برطرف کرد.

میکرونیدلینگ:

میکرونیدلینگ یکی از روش های کم تهاجمی جدید است که در این روش تعداد بسیار زیادی سوزن نانو بر روی دستگاه مخصوصی قرار می گیرد و پس از انجام شدن بی حسی موضعی سوزن ها بر روی لایه زیرین پوست وارد می شود و به این صورت باعث تحریک کلاژن سازی پوست و لایه برداری پوست می گردد.

در صورتی که از پاکسازی پوست به این روش استفاده شود، رنگ پوست به میزان یک درجه روشن تر می شود و لکه، جوش، کک و مک و بسیاری از عارضه های پوستی برطرف می گردد.

روش های غیر تهاجمی برای پاکسازی پوست:

برای پاکسازی پوست از روش های غیر تهاجمی نیز استفاده می شود که برخی از این روش ها عبارتند از:

اسکراپ لایه بردار پوست:

اسکراپ لایه بردار ژل مخصوصی است که می توان آن را به راحتی از داروخانه ها تهیه کرد و در منزل از آن استفاده نمود.  اسکراپ های لایه بردار دارای  دانه های ریزی هستند که این دانه ها مواد مورد نیاز پوست را تامین می کنند.

برای استفاده از اسکراپ باید آن را بر روی پوست ماساژ داد که در این صورت لایه برداری از پوست به صورت سطحی انجام می شود. استفاده از اسکراپ باید به میزان دو بار در هفته انجام شود و بیش از این مقدار استفاده از آن توصیه نمی شود.

ماسک لایه بردار پوست:

ماسک های لایه بردار نیز از جمله محصولاتی هستند که باعث پاکسازی سطحی پوست می شوند و در انواع بسیار مختلفی در بازار موجود هستند. ماسک های لایه بردار باید بر روی پوست مالیده شوند، اما برای استفاده از آنها نیازی نیست که ماسک را بر روی پوست ماساژ داد، بلکه کافی است که ماسک تمامی قسمت های صورت را فرا بگیرد و پس از مدت زمانی در حدود نیم ساعت از روی پوست تمیز شود.

کدام روش پاکسازی پوست مناسب است؟

در رابطه با اینکه کدام یک از خدمات پاکسازی پوست مناسب تر است، باید گفت که این روش ها بر اساس نیاز فرد و وخامت مشکلات پوستی هر فردی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو نمی توان گفت که کدام یک از این روش ها بهتر است.

زیرا برای افرادی که دارای عارضه های شدید پوستی هستند و میزان لک، کک و مک و جوش صورت آنها زیاد است، استفاده از روش های کم تهاجمی تاثیر گذار تر و مناسب تر است و در مدت زمان کوتاه تری نتیجه خود را نشان می دهد.

در حالی که برای افرادی که فقط می خواهند پاکسازی سطحی پوست را انجام دهند و مشکلات پوستی شدیدی ندارند، استفاده از روش های غیر تهاجمی مناسب تر می باشد.

خدمات پاکسازی پوست در کجا انجام می شود؟

امروزه خدمات مربوط به پاکسازی پوست را می توان در آرایشگاه ها، کلینیک های زیبایی و یا در منزل انجام داد. به عنوان مثال: روش هایی که به صورت تهاجمی هستند، در کلینیک های زیبایی انجام می شوند و روش هایی که به صورت کم تهاجمی هستند، معمولا در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می گردند. همچنین روش های غیر تهاجمی را نیز می توان در منزل و یا در آرایشگاه ها انجام داد.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار