• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

خدمات پاکسازی پوست

خدمات پاکسازی پوست چگونه است؟ کدام روش پاکسازی پوست مناسب است؟ خدمات پاکسازی پوست در کجا انجام می شود؟

خدماتی که مربوط به پاکسازی پوست هستند، بسیار متعدد می باشند و به بخش ها و شاخه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام از این بخش ها برای برطرف کردن یک و یا چند نوع مشکل پوستی می باشند.

انواع خدمات پاکسازی پوست چیست؟

به صورت کلی خدمات مربوط به پاکسازی پوست صورت معمولا با دو روش کم تهاجمی و یا غیر تهاجمی انجام می شوند که در روش های کم تهاجمی معمولا از بی حس کننده های موضعی برای انجام عملیات مورد نظر استفاده می شود در حالی که در روش های غیر تهاجمی نیازی به استفاده از بی حس کننده های موضعی نیست.

برای مشاوره درباره خدمات پوست می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

روش های کم تهاجمی برای پاکسازی پوست:

از جمله روش های کم تهاجمی که برای پاکسازی پوست استفاده می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میکرودرم:

میکرودرم روشی است که در آن از دستگاه مخصوصی برای پاکسازی پوست استفاده می شود و این دستگاه بر روی پوست صورت قرار داده می شود و عمل پاکسازی پوست را انجام می دهد.

با استفاده از این روش می توان آلودگی های موجود بر روی سطح پوست و چربی های اضافی پوست و همچنین جوش های سرسیاه را برطرف کرد.

میکرونیدلینگ:

میکرونیدلینگ یکی از روش های کم تهاجمی جدید است که در این روش تعداد بسیار زیادی سوزن نانو بر روی دستگاه مخصوصی قرار می گیرد و پس از انجام شدن بی حسی موضعی سوزن ها بر روی لایه زیرین پوست وارد می شود و به این صورت باعث تحریک کلاژن سازی پوست و لایه برداری پوست می گردد.

در صورتی که از پاکسازی پوست به این روش استفاده شود، رنگ پوست به میزان یک درجه روشن تر می شود و لکه، جوش، کک و مک و بسیاری از عارضه های پوستی برطرف می گردد.

روش های غیر تهاجمی برای پاکسازی پوست:

برای پاکسازی پوست از روش های غیر تهاجمی نیز استفاده می شود که برخی از این روش ها عبارتند از:

اسکراپ لایه بردار پوست:

اسکراپ لایه بردار ژل مخصوصی است که می توان آن را به راحتی از داروخانه ها تهیه کرد و در منزل از آن استفاده نمود.  اسکراپ های لایه بردار دارای  دانه های ریزی هستند که این دانه ها مواد مورد نیاز پوست را تامین می کنند.

برای استفاده از اسکراپ باید آن را بر روی پوست ماساژ داد که در این صورت لایه برداری از پوست به صورت سطحی انجام می شود. استفاده از اسکراپ باید به میزان دو بار در هفته انجام شود و بیش از این مقدار استفاده از آن توصیه نمی شود.

ماسک لایه بردار پوست:

ماسک های لایه بردار نیز از جمله محصولاتی هستند که باعث پاکسازی سطحی پوست می شوند و در انواع بسیار مختلفی در بازار موجود هستند. ماسک های لایه بردار باید بر روی پوست مالیده شوند، اما برای استفاده از آنها نیازی نیست که ماسک را بر روی پوست ماساژ داد، بلکه کافی است که ماسک تمامی قسمت های صورت را فرا بگیرد و پس از مدت زمانی در حدود نیم ساعت از روی پوست تمیز شود.

کدام روش پاکسازی پوست مناسب است؟

در رابطه با اینکه کدام یک از خدمات پاکسازی پوست مناسب تر است، باید گفت که این روش ها بر اساس نیاز فرد و وخامت مشکلات پوستی هر فردی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو نمی توان گفت که کدام یک از این روش ها بهتر است.

زیرا برای افرادی که دارای عارضه های شدید پوستی هستند و میزان لک، کک و مک و جوش صورت آنها زیاد است، استفاده از روش های کم تهاجمی تاثیر گذار تر و مناسب تر است و در مدت زمان کوتاه تری نتیجه خود را نشان می دهد.

در حالی که برای افرادی که فقط می خواهند پاکسازی سطحی پوست را انجام دهند و مشکلات پوستی شدیدی ندارند، استفاده از روش های غیر تهاجمی مناسب تر می باشد.

خدمات پاکسازی پوست در کجا انجام می شود؟

امروزه خدمات مربوط به پاکسازی پوست را می توان در آرایشگاه ها، کلینیک های زیبایی و یا در منزل انجام داد. به عنوان مثال: روش هایی که به صورت تهاجمی هستند، در کلینیک های زیبایی انجام می شوند و روش هایی که به صورت کم تهاجمی هستند، معمولا در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می گردند. همچنین روش های غیر تهاجمی را نیز می توان در منزل و یا در آرایشگاه ها انجام داد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار