• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه تزریق بوتاکس

آیا می خواهید از هزینه تزریق بوتاکس اطلاع پیدا کنید؟ آیا هزینه تزریق بوتاکس در بخش های مختلف صورت متفاوت است؟

برای تمامی اشخاصی که قصد تزریق بوتاکس دارند، کسب اطلاع و آگهی ازقیمت انجام این کار، مساله مهمی است و در تصمیم گیری آنها برای تزریق بوتاکس موثر واقع می شود زیرا عده از افراد قادر به پرداخت هزینه بسیار زیاد برای تزریق نیستند.

در جامعه کنونی توجه به زیبایی ظاهری از اهمیت زیادی برخوردار است و توجه مردم جامعه به زیبایی ظاهری بسیار زیاد شده است. به عبارت دیگر می توان گفت که رفع مسائل و مشکلات ظاهری مانند درمان بیماری های داخلی بدن اهمیت پیدا کرده است.

هزینه تزریق بوتاکس:

هزینه بوتاکس بر اساس هر واحد تزریق بوتاکس یعنی بر حسب سی سی تعیین می شود و به صورت کلی قیمت بوتاکس بر اساس هر یک سی سی در حدود 850 هزار تومان است.

البته لازم به ذکر است که این قیمت بر اساس کیفیت مواد بوتاکس و نوع بوتاکس با هم تفاوت دارد و عواملی در آن تاثیر گذار است که ممکن است این مبلغ را بالا و پایین کند.

عوامل تاثیر گذار در هزینه تزریق بوتاکس چیست؟

به صورت کلی عواملی که بر روی هزینه تزریق تاثیر می گذارند، از قبیل زیر هستند:

انواع برند های سازنده ماده بوتاکس و کیفیت مواد بوتاکس:

از جمله انواع بوتاکس هایی که در داخل ایران ساخته می شوند، می توان به بوتاکس مسپورت و دیسپورت اشاره کرد که این بوتاکس ها در مقایسه با انواع بوتاکس های انگلیسی ارزان قیمت تر هستند اما در ایران مورد تایید می باشند.

کشور سازنده ماده بوتاکس:

مواد بوتاکس توسط کشور های مختلفی مانند: ایران، چین، کره و انگلیس ساخته می شوند و از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند. از این رو بوتاکس هایی که توسط کشور انگلیس ساخته می شوند قیمت بیشتری در مقایسه با سایر بوتاکس ها دارند.

دستمزد پزشک:

پزشکان بر اساس تجربه و مهارتی که برای تزریق بوتاکس دارند، دستمزد های متفاوتی خواهند داشت که از این رو دستمزد پزشک از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه  بوتاکس است.

با وجود اینکه پزشکان حرفه ای در این زمینه دستمزد بیشتری دریافت می کنند اما پیشنهاد ما به شما این است که برای انجام بوتاکس حتما از مهارت پزشکان حرفه ای بهره ببرید.

هزینه مربوط به کلینیک:

از آنجایی که کلینیک ها دارای امکانات متفاوتی هستند و تجهیزات مختلفی را در اختیار بیمار قرار می دهند، درصد هزینه ای که برای تزریق بوتاکس از بیمار دریافت می کنند نیز متفاوت است  که به همین دلیل ممکن است کلینیک ها در هزینه تزریق تاثیر بگذارند.

میزان تزریق بوتاکس:

همان طور که گفته شد بوتاکس بر حسب سی سی سنجیده می شود و در این صورت هر چه میزان تزریق بیشتر باشد، هزینه تزریق نیز بیشتر خواهد شد.

آیا هزینه تزریق بوتاکس در بخش های مختلف صورت متفاوت است؟

از آنجایی که هزینه تزریق بر اساس سی سی سنجیده می شود، برای تمام بخش های صورت این هزینه به همان میزان 850 هزار تومان بر هر سی سی است. اما با توجه به اینکه برخی از بخش های صورت مانند: پیشانی و اطراف چشم وسعت بیشتری دارند و باید تزریق بیشتری برای آنها انجام شود، مسلما باید مواد بیشتری برای آنها مصرف شود که در نهایت هزینه آن بیشتر خواهد شد.

آیا هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک ها و شهر های مختلف با هم تفاوت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان بگوییم که با توجه به تفاوتی که در امکانات ارائه شده توسط کلینیک ها وجود دارد، امکان تفاوت در هزینه آنها نیز وجود خواهد داشت.

همچنین در شهر های مختلف نیز شاید تفاوت اندکی در هزینه بوتاکس وجود داشته باشد. اما لازم به ذکر است که با توجه به تعیین نرخ بوتاکس توسط وزارت بهداشت این تفاوت در هزینه آنچنان زیاد نخواهد بود.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب باید خدمت شما هموطنان عزیز ذکر کنیم که با توجه به نرخ تورم در جامعه و با در نظر گرفتن این موضوع که برخی از مواد مورداستفاده برای بوتاکس به صورت وارداتی هستند و از نرخ دلار تاثیر می پذیرند، ممکن است که هر سال هزینه موردنیاز برای تزریق بوتاکس افزایش پیدا کند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار