• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

همه چیز در مورد سابسیژن پوست

آیا از جای زخم و آکنه موجود بر روی پوست خود خسته شده اید؟ آیا تا کنون سابسیژن انجام داده اید؟ سابسیژن چیست؟ سابسیژن با کانولا چگونه است؟ آیا هزینه سابسیژن جای جوش بالا است؟

سابسیژن پوست – به جرات می توان گفت که تعداد افرادی که از وجود جای جوش و آکنه بر روی صورت خود رنج می برند، بیش از 70 درصد است. زیرا جوش و آکنه از جمله عارضه های پوستی هستند که اکثر مردم با آن مواجه می باشند.

در سال های اخیر تکنیک های جدیدی برای درمان جای جوش و آکنه ایجاد شده اند، که یکی از آنها سابسیژن است و در این مطلب می خواهیم نکاتی در خصوص این تکنیک جدید را برای شما عزیزان شرح دهیم.

برای استفاده از خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

سابسیژن چیست؟

سابسیژن پوست از جمله تکنیک هایی است که برای درمان جای زخم و آکنه مورد استفاده قرار می گیرد و در این تکنیک پزشک با کمک یک وسیله تیز و برنده بخش های آسیب دیده پوست که باعث آسیب دیدن بخش های مجاور می شود را از آن جدا می کند.

حاصل انجام این کار باعث می شود که تولید کلاژن در بخش های جدا شده افزایش پیدا کند و در نتیجه بافت های آسیب دیده برداشته شده، به مرور ترمیم شوند و بهبود یابند.

به عبارت دیگر در خصوص سابسیژن می توان گفت که با استفاده از ابزار تیزی که مورد استفاده قرار می گیرد، لنگرگاه موجود در میان بافت آسیب دیده و پوست سالم قطع می شود و لخته خونی در زیر پوست تشکیل می گردد که این لخته خون باعث افزایش تولید کلاژن در آن قسمت می شود.

سابسیژن پوست با کانولا چگونه است؟

سابسیژن پوست علاوه بر تکنیک ذکر شده در قسمت فوق، به صورت کانولا نیز انجام می شود که در این تکنیک نیازی به ایجاد سوراخ های مکرر در پوست توسط سوزن نوکور نیست بلکه برای انجام عملیات فقط از یک سوراخ که در ناحیه کناری گوش و یا در قسمت موهای خط ریش ایجاد می شود، استفاده می گردد. در این تکنیک دستگاه مخصوصی از طریق سوراخ ایجاد شده به زیر پوست فرستاده می شود که بافت های فیبروتیک با سرعت زیادی و در مدت زمان بسیار کوتاهی پاره می شوند.

در سابسیژن با کانولا، انفیلتراسیون مایع در لابه لای بافت های مورد نظر تشکیل می شود که در این صورت انجام کار سهل می شود و عملیات بی خطر می گردد.

سابسیژن با کانولا برای درمان جای جوش های بسیار عمیق که ناشی از جوش های دوره جوانی و بلوغ هستند، بسیار تکنیک مناسبی است. همچنین لازم به ذکر است که این تکنیک برای درمان فرورفتگی های ایجاد شده در قسمت خط لبخند و یا خط ابرو بسیار مفید است و

اسکار های آکنه را برطرف می کند.

سابسیژن پوست برای چه افرادی مناسب نیست؟

در خصوص تکنیک سابسیژن پوست معمولی و یا سابسیژن کانولا لازم به ذکر است که این متد جدید برای اشخاصی که دارای جوش های چرکی و ملتهب و یا آکنه فعال هستند، اصلا مناسب نیست زیرا تکنیک سابسیژن در چنین افرادی باعث تحریک شدن جوش های فعال آنها می شود.

همچنین این نکته را نیز باید مطرح کنیم که تکنیک سابسیژن در خصوص افرادی که دارای پوست تیره رنگی هستند، ممکن است که باعث بروز هیپرپیگمانتاسیون شود.

هزینه سابسیژن جای جوش چه قدر است؟

برای اینکه از هزینه سابسیژن جای جوش روی پوست اطلاع پیدا کنید، باید با کلینیک های زیبایی نظیر: کلینیک زیبایی مدرن، تماس حاصل فرمایید تا هزینه انجام این کار برای شما مشخص شود.

زیرا هزینه سابسیژن برای هر فردی متفاوت است و مواردی بر روی این هزینه تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

  • وسعتی از صورت که شخص قصد دارد تا سابسیژن برای آن انجام دهد
  • تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد
  • میزان عمقی بودن جای جوش
  • کلینیک زیبایی و منطقه جغرافیایی آن
  • شهر و استان مورد نظر
  • دستمزد پزشک
  • تکنیکی که برای سابسیژن انتخاب می شود، اعم از سابسیژن معمولی و یا کانولا

با این وجود باید تمامی این مسائل تحت بررسی قرار بگیرند و مشخص شوند، تا بتوان هزینه مربوط به سابسیژن را برای هر شخصی مشخص کرد.

سخن پایانی:

دوستان عزیز با توجه به مطالبی که در خصوص سابسیژن برای شما عزیزان ذکر شد، به شما توصیه می کنیم که در ابتدا برای انجام این کار حتما از مشورت پزشک های متخصص بهره مند شوید و سپس برای انجام خدمات پوست کار به کلینیک های معتبر مراجعه کنید و سابسیژن را زیر نظر پزشکان کار بلد انجام دهید تا نتیجه موفقیت آمیزی دریافت نمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار