• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس یعنی چه؟ آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس چگونه است؟

در این مطلب قصد داریم که در رابطه با آناتومی ترزیق بوتاکس و نقاط تزریق بوتاکس با شما عزیزان صحبت کنیم.

امروزه استفاده از بوتاکس و تزریق آن در جامعه و در میان بانوان و آقایان و در اکثر مقاطع سنی  افزایش پیدا کرده است و تعداد افرادی که برای تزریق بوتاکس به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند بسیار زیاد است.

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس یعنی چه؟

منظور از آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس، قسمت هایی از صورت است که برای تزریق بوتاکس مناسب است و در آن بخش ها تزریق بوتاکس انجام می شود. به عبارت دیگر آناتومی صورت در خصوص تزریق بوتاکس به بخش های تعلق می گیرد که بیشترین میزان تزریق بوتاکس در آنها انجام می شود.

در ادامه این بخش ها را به صورت جداگانه برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس به چند بخش تقسیم می شود؟

به صورت کلی آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس به سه بخش تقسیم می شود که عبارتند از:

  • مناطق بالا تزریق بوتاکس صورت: این قسمت در بر گیرنده پیشانی و خط اخم و خط بینی است.
  • مناطق وسط تزریق بوتاکس صورت: این مناطق به ابرو ها، اطراف چشم ها و زیر چشم تعلق می گیرند.
  • مناطق پایین تزریق بوتاکس صورت: این بخش نیز به لب، گردن و چانه و فک تعلق پیدا می کنند.

نواحی تزریق بوتاکس در صورت:

بخش هایی از صورت که به عنوان نواحی تزریق بوتاکس در صورت شناخته می شوند، از قبیل زیر هستند:

پیشانی:

یکی از بخش های صورت که تزریق بوتاکس به وفور برای آن انجام می شود، پیشانی است. پیشانی در سنین بالا با چروک ها و خطوطی به صورت افقی و عمودی مواجه می شود که این خطوط ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار می دهند.

از این رو برای برطرف کردن این خطوط از تزریق بوتاکس در این قسمت از صورت استفاده می شود.

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس – خط اخم:

خط اخم قسمتی از صورت است که در میان دو ابرو قرار گرفته است و در صورتی که در این بخش چروک و خط هایی ایجاد شود، باعث عصبانی به نظر آمدن شخص می شوند.

به همین دلیل اشخاصی که با این خطوط در خط اخم مواجه می شوند معمولا از بوتاکس برای از بین بردن این خطوط استفاده می کنند.

خط بینی:

در بسیاری از افراد خطوطی در اطراف بینی به صورت عمودی ظاهر می شود که راه درمان این خطوط استفاده از تزریق بوتاکس است و با این تکنیک می توان به خوبی این خطوط را از بین برد و آنها را محو کرد.

ابرو ها:

از دیگر بخش هایی که به تزریق بوتاکس نیاز دارند و در آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس قرار گرفته اند، قسمت های بالای ابرو است که این بخش ها نیز در برخی از افراد با خطوط هایی مواجه می شوند و برای درمان آنها نیاز به تزریق بوتاکس است.

اطراف چشم و زیر چشم:

از دیگر بخش هایی که در آناتومی تزریق بوتاکس قرار دارد، اطراف چشم و زیر چشم است. به این صورت که اشخاصی که دارای گودی زیر چشم باشند و یا چروک هایی در اطراف چشم خود باشند می توانند با استفاده از تزریق بوتاکس گودی چشم خود و چروک ها را برطرف کنند.

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس – لب:

تزریق بوتاکس برای لب و یا چین و چروک های اطراف لب نیز امکان پذیر است و لب ها نیز در آناتومی تزریق بوتاکس قرار گرفته اند. با استفاده از بوتاکس می توان به لب ها حجم داد و خطوط موجود در کنار لب را برطرف کرد.

آناتومی صورت برای تزریق بوتاکس – چانه:

یکی از دیگر از بخش های صورت که امکان تزریق بوتاکس در آن وجود دارد، چانه است. بسیاری از افراد با هدف زاویه دار کردن چانه و یا برطرف کردن چروکیدگی های موجود در چانه به تزریق بوتاکس در این بخش اقدام می کنند.

گردن و فک:

معمولا زمانی که سن بالا می رود، یکی از بخش هایی که تحت تاثیر کهولت سن، دچار چین و چروک می شود، گردن و فک است که خوشبختانه در این قسمت نیز می توان بوتاکس تزریق کرد و به حفظ زیبایی ظاهری کمک نمود.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب باید خدمت شما عزیزان بگوییم که علاوه بر نواحی ذکر شده در قسمت فوق که امکان تزریق بوتاکس در آنها وجود دارد، بخش هایی در صورت نیز وجود دارند که به عنوان مناطق ممنوعه تزریق بوتاکس شناخته می شوند.

در صورتی که می خواهید با این مناطق در صورت آشنا شوید، مقاله مناطق ممنوعه تزریق بوتاکس را مطالعه کنید.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار