• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جوان سازی پوست خشک

جوان سازی پوست خشک چگونه است؟ جوان سازی پوست خشک چه مزیت هایی دارد؟

آیا برای جوان سازی پوست هزینه زیادی مورد نیاز است؟

در بین انواع پوست های چرب، خشک و معمولی، متاسفانه پوست های خشک های بیشتر از سایر انواع پوست ها مستعد ایجاد چین و چروک های پوستی هستند و به همین دلیل برای این نوع پوست بیشتر باید مراقبت های مورد نیاز انجام شود تا اشخاص دیر تر به چروک های پوستی مبتلا شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

جوان سازی پوست خشک:

راه هایی که برای جوان سازی پوست خشک می توان انجام داد، از قبیل زیر هستند:

مصرف میزان مورد نیاز آب در طول روز:

همچنین یکی از عواملی که باعث می شود پوست خشک شود، کمبود آب مورد نیاز پوست است که با مصرف میزان زیاد آب در طول روز می توان به جوان سازی پوست خشک کمک کرد. در این خصوص باید حداقل به میزان یک لیتر آب در طول روز آشامیده شود.

استفاده از ویتامین، و مواد معدنی مورد نیاز برای پوست:

یکی از راه هایی که باعث می شود تا به جوان سازی پوست خشک کمک شود، استفاده از مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز برای پوست است که در این صورت می توان از قرص های ویتامین، آمپول ویتامین، تزریق آمپول ویتامین به پوست صورت استفاده کرد.

مصرف میوه و سبزیجات:

میوه و سبزیجات در خصوص جوان سازی پوست خشک بسیار موثر هستند و اشخاصی که میزان زیادی میوه و سبزیجات مصرف می کنند، پوست شاداب تر و بهتری دارد. همچنین مصرف آلوئه ورا نیز به جوان سازی پوست بسیار کمک می کند.

استفاده از روش های جوان سازی پوست خشک با دستگاه:

برای جوان سازی می توان به آرایشگاه ها و یا کلینیک های زیبایی مراجعه کرد و جوان سازی پوست را با استفاده از دستگاه های مخصوص پوست انجام داد که این تکنیک های جوان سازی به گونه ای هستند که باعث تحریک کلاژن سازی در سطح پوست می شوند ودر نتیجه به جوان سازی کمک می کنند.

از بهترین روش هایی که برای جوان سازی پوست خشک در آرابشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می شوند، روش میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ هستند که در گروه روش های نیمه تهاجمی قرار دارند.

علاوه بر عوامل ذکر شده در قسمت فوق راه های دیگری نیز برای جوان سازی وجود دارد که این روش ها به صورت تهاجمی هستند و برای انجام انها یا باید بیهوشی کامل انجام گردد و یا به صورت بی حسی موضعی انجام می شود و معمولا دارای درد و خونریزی هستند. این روش ها عبارتند از:

جراحی لیفت پوست خشک:

در این روش برای جوان سازی باید برای بیمار از بیهوشی کامل استفاده شود و در هنگام جراحی پوست صورت شخص به میزان مورد نظر کشیده می شود. پس از انجام این تکنیک هیچ جای بخیه ای بر روی صورت شخص باقی نمی ماند و این شیوه یک روش دائمی است که نتیجه آن همیشه باقی می ماند.

لیفت پوست خشک به روش آندولیفت:

یکی دیگر از روش هایی که برای جوان سازی می توان از آن استفاده کرد، لیفت پوست با روش آندولیفت است که در این روش از یک لوله بسیار نازک از جنس فیبر نوری استفاده می شود و این لوله به داخل پوست فرستاده می شود که این فیبر نوری از اشعه لیزری استفاده می کند و با تحریک کلاژن سازی پوست باعث سفت شدن و رفع چین و چروک های ایجاد شده بر  روی پوست می شود.

آندولیفت یکی از روش های جوان سازی پوست به صورت نیمه تهاجمی است و به صورت بی حسی موضعی انجام می شود.

لیفت پوست با نخ:

از دیگر روش هایی که با استفاده از آن می توان جوان سازی را انجام داد، لیفت پوست خشک با نخ است. در این روش از نخ بخیه جذبی برای لیفت پوست استفاده می شود و برای نواحی خاصی از صورت انجام می گردد. برای لیفت با نخ سوراخ های کوچکی در قسمت های مشخص شده ایجاد می شود و نخ لیفت از این سوراخ ها وارد قسمت زیرین پوست می شود.

پس از ورود نخ به پوست آن را به قسمت مورد نظر میکشند و سپس در جای مشخص شده پوست را حرکت میدهند و در این صورت پوست محکم می شود و چین و چروک ها برطرف می گردد.

 

 

 

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار