• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جوان سازی پوست خشک

جوان سازی پوست خشک چگونه است؟ جوان سازی پوست خشک چه مزیت هایی دارد؟

آیا برای جوان سازی پوست هزینه زیادی مورد نیاز است؟

در بین انواع پوست های چرب، خشک و معمولی، متاسفانه پوست های خشک های بیشتر از سایر انواع پوست ها مستعد ایجاد چین و چروک های پوستی هستند و به همین دلیل برای این نوع پوست بیشتر باید مراقبت های مورد نیاز انجام شود تا اشخاص دیر تر به چروک های پوستی مبتلا شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

جوان سازی پوست خشک:

راه هایی که برای جوان سازی پوست خشک می توان انجام داد، از قبیل زیر هستند:

مصرف میزان مورد نیاز آب در طول روز:

همچنین یکی از عواملی که باعث می شود پوست خشک شود، کمبود آب مورد نیاز پوست است که با مصرف میزان زیاد آب در طول روز می توان به جوان سازی پوست خشک کمک کرد. در این خصوص باید حداقل به میزان یک لیتر آب در طول روز آشامیده شود.

استفاده از ویتامین، و مواد معدنی مورد نیاز برای پوست:

یکی از راه هایی که باعث می شود تا به جوان سازی پوست خشک کمک شود، استفاده از مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز برای پوست است که در این صورت می توان از قرص های ویتامین، آمپول ویتامین، تزریق آمپول ویتامین به پوست صورت استفاده کرد.

مصرف میوه و سبزیجات:

میوه و سبزیجات در خصوص جوان سازی پوست خشک بسیار موثر هستند و اشخاصی که میزان زیادی میوه و سبزیجات مصرف می کنند، پوست شاداب تر و بهتری دارد. همچنین مصرف آلوئه ورا نیز به جوان سازی پوست بسیار کمک می کند.

استفاده از روش های جوان سازی پوست خشک با دستگاه:

برای جوان سازی می توان به آرایشگاه ها و یا کلینیک های زیبایی مراجعه کرد و جوان سازی پوست را با استفاده از دستگاه های مخصوص پوست انجام داد که این تکنیک های جوان سازی به گونه ای هستند که باعث تحریک کلاژن سازی در سطح پوست می شوند ودر نتیجه به جوان سازی کمک می کنند.

از بهترین روش هایی که برای جوان سازی پوست خشک در آرابشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می شوند، روش میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ هستند که در گروه روش های نیمه تهاجمی قرار دارند.

علاوه بر عوامل ذکر شده در قسمت فوق راه های دیگری نیز برای جوان سازی وجود دارد که این روش ها به صورت تهاجمی هستند و برای انجام انها یا باید بیهوشی کامل انجام گردد و یا به صورت بی حسی موضعی انجام می شود و معمولا دارای درد و خونریزی هستند. این روش ها عبارتند از:

جراحی لیفت پوست خشک:

در این روش برای جوان سازی باید برای بیمار از بیهوشی کامل استفاده شود و در هنگام جراحی پوست صورت شخص به میزان مورد نظر کشیده می شود. پس از انجام این تکنیک هیچ جای بخیه ای بر روی صورت شخص باقی نمی ماند و این شیوه یک روش دائمی است که نتیجه آن همیشه باقی می ماند.

لیفت پوست خشک به روش آندولیفت:

یکی دیگر از روش هایی که برای جوان سازی می توان از آن استفاده کرد، لیفت پوست با روش آندولیفت است که در این روش از یک لوله بسیار نازک از جنس فیبر نوری استفاده می شود و این لوله به داخل پوست فرستاده می شود که این فیبر نوری از اشعه لیزری استفاده می کند و با تحریک کلاژن سازی پوست باعث سفت شدن و رفع چین و چروک های ایجاد شده بر  روی پوست می شود.

آندولیفت یکی از روش های جوان سازی پوست به صورت نیمه تهاجمی است و به صورت بی حسی موضعی انجام می شود.

لیفت پوست با نخ:

از دیگر روش هایی که با استفاده از آن می توان جوان سازی را انجام داد، لیفت پوست خشک با نخ است. در این روش از نخ بخیه جذبی برای لیفت پوست استفاده می شود و برای نواحی خاصی از صورت انجام می گردد. برای لیفت با نخ سوراخ های کوچکی در قسمت های مشخص شده ایجاد می شود و نخ لیفت از این سوراخ ها وارد قسمت زیرین پوست می شود.

پس از ورود نخ به پوست آن را به قسمت مورد نظر میکشند و سپس در جای مشخص شده پوست را حرکت میدهند و در این صورت پوست محکم می شود و چین و چروک ها برطرف می گردد.

 

 

 

 

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار