• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بوتاکس لب طبیعی چیست؟

آیا تا کنون بوتاکس لب انجام داده اید؟ بوتاکس گوشه لب چگونه است؟ برای بوتاکس لب طبیعی چه باید کرد؟ هدف از تزریق بوتاکس لب چیست؟

بوتاکس لب طبیعی – هدف از تزریق بوتاکس لب به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شود که یا به دلایل زیبایی این تزریق صورت می گیرد و یا به دلایل درمانی. زیرا بسیاری از افراد به علت سانحه با مشکلاتی مواجه می شوند که فرم لب های آنها از بین می برد و یا بر اثر کهولت سن دچار افتادگی گوشه لب می شوند.

اشخاصی که به تزریق بوتاکس برای لب اقدام می کنند، تمایل دارند که بوتاکس لب طبیعی داشته باشند و نتیجه حاصل از تزریق بوتاکس برای لب آنها طبیعی باشد.

 در خصوص بخش های مختلف لب انجام می شود که این بخش ها عبارتند از: لب بالا، لب پایین، تمامی قسمت های لب و گوشه لب که تزریق بوتاکس در این بخش ها را هر شخصی بر اساس سلیقه و نیاز خود تعیین می کند.

برای اطلاع بیشتر از خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

بوتاکس:

 به صورت کلی برای افرادی که به صورت ژنتیکی دارای لب های بسیار باریکی هستند، مناسب است و همچنین اشخاصی که به علت سلیقه شخصی خود تمایل دارند لب های درشت تری داشته باشند نیز میتوانند بوتاکس لب انجام دهند.

همچنین لازم به ذکر است که اشخاصی که به علت سانحه و یا جراحت فرم لب های خود را از دست داده اند نیزمی توانند از بوتاکس برای بازیابی فرم لب های خود استفاده کنند که در صورت وجود هر یک از این دلایل برای بوتاکس لب باید با پزشک مشورت شود.

بوتاکس لب بالا:

برای افرادی مناسب است که حجم لب بالای آنها در مقایسه با لب پایین آنها بسیار کم است. همچنین بسیاری از افراد مسن به دلیل افتادگی پوست و  بروز چین و چروک ها، حجم لب بالایی خود را بیشتر از قبل از دست می دهند و به بوتاکس لب بالا نیاز پیدا می کنند.

بوتاکس لب پایین:

 معمولا برای بزرگ کردن و حجم دادن به لب استفاده می شود و این نوع تزریق بوتاکس لب برای اشخاصی که مایلند تا به لب های خود حجم دهند مناسب می باشد.

بوتاکس گوشه لب:

بسیاری از اشخاص دارای لب های گوشتی و بزرگی هستند اما گوشه های لب آنها فرو رفته است و به عبارت دیگر گوشه لب آنها نمایان نیست. همچنین در این مورد نیز بروز چین و چروک های پوستی باعث فرو رفتن گوشه های لب می شود. در چنین مواردی می توان به گوشه های لب بوتاکس تزریق کرد تا هم حجم مورد نیاز برای گوشه لب تامین شود و هم چین و چروک قرار گرفته در اطراف گوشه لب کمتر شود.

 طبیعی:

بوتاکس طبیعی به گونه ای است که با تزریق ظاهر طبیعی لب ها از بین نرود و لب حالت طبیعی خود را حفظ کند. البته هر چه قدر هم برای طبیعی شدن لب ها بعد از تزریق بوتاکس تلاش کرد، باز هم ظاهر لب ها و تزریق بوتاکس در آن مشخص می شود.

با این وجود چنانچه قصد دارید بوتاکس طبیعی انجام دهید، باید با مشورت پزشک، دوز تزریق بوتاکس به لب را به گونه ای تنظیم کنید، که لب ها بی اندازه بزرگ نشوند و حالت طبیعی خود را از دست ندهند.

برای بوتاکس طبیعی و بوتاکس گوشه لب باید به کجا مراجعه کرد؟

عزیزانی که قصد دارند بوتاکس لب طبیعی و بوتاکس گوشه لب انجام دهند، بهتراست که برای انجام این کار از مراجعه به آرایشگاه ها و مراکز نامعتبر پرهیز کنند و برای تزریق بوتاکس به کلینیک های زیبایی که تزریق بوتاکس را با دارا بودن مجوز های لازم انجام می دهند، مراجعه نمایند و از تخصص پزشکان ماهر و با تجربه برای انجام این کار استفاده کنند.

هزینه بوتاکس لب:

هزینه بوتاکس به صورت هر یک سی سی تعیین می شود و معمولا هر یک سی سی بوتاکس معادل 800 هزار تومان است که هر چه میزان تزریق افزایش پیدا کند، هزینه نیز بیشتر خواهد شد.

به صورت کلی هزینه مورد نیاز برای گوشه لب و یا بوتاکس لب طبیعی را نمی توان تعیین کرد زیرا هزینه مربوط به تزریق بوتاکس برای این بخش، بستگی به میزان تزریق بوتاکس در این ناحیه دارد و برای هر شخصی متفاوت است.

در نتیجه برای اطلاع یافتن از هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس خود، باید به پزشک مراجعه کنید و با انجام بررسی های مورد نیاز این هزینه را تعیین نمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار