• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بعد از کاشت ابرو می توان رنگ کرد؟

 اولین سوالی که بعد از کاشت ابرو برای بانوان به وجود بیاید اینست که میتوانیم ابرو را رنگ کنیم یا نه. زیرا زمانی که شما اقدام به جراحی کاشت ابرو میکنید ابروهای شما تازه شروع به رشد کردن میکنند و باید حسابی از آن مراقبت کنید که رشد خوبی داشته باشد و دچار ریزش دوباره نشود.

یکی از دلایلی که امکان دارد این رشد و جراحی شما را با تهدید و آسیب جدی مواجه کند استفاده از مواد شیمیایی و یا رنگ کردن ابرو باشد که میتواند علاوه بر صدمه زدن به ابرو نتایج کاشت ابرو شما را هم از بین ببرد.

پس حتما این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان پس از کاشت ابرو از هیچ گونه مواد شیمیایی و آرایشی بهداشتی برای ابرو های خود استفاده نکنید.

معمولا زمانی که برای این کار در نظر گرفته میشود بین ۵ الی ۶ ماه بعد از عمل ابرو خواهد بود که باید این مدت زمان علاوه بر نکات بهداشتی از هیچ گونه لوازم آرایشی برای ابروهای خود استفاده نکنید.

ابرو

استفاده از رنگ و مواد شیمیایی

یکی از مواردی که سوالات زیادی برای متقضیان کاشت به وجود می آورد، امکان استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی در ابروها یا موهای کاشته شده می باشد.

بنابر توصیه پزشکان حداقل به مدت سه هفته از هیچ گونه رنگ و یا مواد شیمیایی در ابروهای کاشته شده و یا حتی موهای کاشته شده استفاده نشود.

۳  ماه تا ۶ ماه بعد از کاشت ابرو استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی دیگر مشکل خاصی نخواهد داشت. البته هر چه کمتر از مواد شیمیایی استفاده شود، بهتر است.

ابرو

 

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار