• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بعد از کاشت ابرو می توان رنگ کرد؟

 اولین سوالی که بعد از کاشت ابرو برای بانوان به وجود بیاید اینست که میتوانیم ابرو را رنگ کنیم یا نه. زیرا زمانی که شما اقدام به جراحی کاشت ابرو میکنید ابروهای شما تازه شروع به رشد کردن میکنند و باید حسابی از آن مراقبت کنید که رشد خوبی داشته باشد و دچار ریزش دوباره نشود.

یکی از دلایلی که امکان دارد این رشد و جراحی شما را با تهدید و آسیب جدی مواجه کند استفاده از مواد شیمیایی و یا رنگ کردن ابرو باشد که میتواند علاوه بر صدمه زدن به ابرو نتایج کاشت ابرو شما را هم از بین ببرد.

پس حتما این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان پس از کاشت ابرو از هیچ گونه مواد شیمیایی و آرایشی بهداشتی برای ابرو های خود استفاده نکنید.

معمولا زمانی که برای این کار در نظر گرفته میشود بین ۵ الی ۶ ماه بعد از عمل ابرو خواهد بود که باید این مدت زمان علاوه بر نکات بهداشتی از هیچ گونه لوازم آرایشی برای ابروهای خود استفاده نکنید.

ابرو

استفاده از رنگ و مواد شیمیایی

یکی از مواردی که سوالات زیادی برای متقضیان کاشت به وجود می آورد، امکان استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی در ابروها یا موهای کاشته شده می باشد.

بنابر توصیه پزشکان حداقل به مدت سه هفته از هیچ گونه رنگ و یا مواد شیمیایی در ابروهای کاشته شده و یا حتی موهای کاشته شده استفاده نشود.

۳  ماه تا ۶ ماه بعد از کاشت ابرو استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی دیگر مشکل خاصی نخواهد داشت. البته هر چه کمتر از مواد شیمیایی استفاده شود، بهتر است.

ابرو

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار