• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بعد از کاشت ابرو می توان رنگ کرد؟

 اولین سوالی که بعد از کاشت ابرو برای بانوان به وجود بیاید اینست که میتوانیم ابرو را رنگ کنیم یا نه. زیرا زمانی که شما اقدام به جراحی کاشت ابرو میکنید ابروهای شما تازه شروع به رشد کردن میکنند و باید حسابی از آن مراقبت کنید که رشد خوبی داشته باشد و دچار ریزش دوباره نشود.

یکی از دلایلی که امکان دارد این رشد و جراحی شما را با تهدید و آسیب جدی مواجه کند استفاده از مواد شیمیایی و یا رنگ کردن ابرو باشد که میتواند علاوه بر صدمه زدن به ابرو نتایج کاشت ابرو شما را هم از بین ببرد.

پس حتما این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان پس از کاشت ابرو از هیچ گونه مواد شیمیایی و آرایشی بهداشتی برای ابرو های خود استفاده نکنید.

معمولا زمانی که برای این کار در نظر گرفته میشود بین ۵ الی ۶ ماه بعد از عمل ابرو خواهد بود که باید این مدت زمان علاوه بر نکات بهداشتی از هیچ گونه لوازم آرایشی برای ابروهای خود استفاده نکنید.

ابرو

استفاده از رنگ و مواد شیمیایی

یکی از مواردی که سوالات زیادی برای متقضیان کاشت به وجود می آورد، امکان استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی در ابروها یا موهای کاشته شده می باشد.

بنابر توصیه پزشکان حداقل به مدت سه هفته از هیچ گونه رنگ و یا مواد شیمیایی در ابروهای کاشته شده و یا حتی موهای کاشته شده استفاده نشود.

۳  ماه تا ۶ ماه بعد از کاشت ابرو استفاده از رنگ و یا هر نوع مواد شیمیایی دیگر مشکل خاصی نخواهد داشت. البته هر چه کمتر از مواد شیمیایی استفاده شود، بهتر است.

ابرو

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

علت پوسته پوسته شدن سر

علت پوسته پوسته شدن سر ✔️ + 4 علت و راه های درمانی برای آن

بسیاری از افراد دارای خشکی پوست سر هستند و در فصل زمستان به علت خشکی و سردی هوا دچار ریزش شدید پوست سر می شوند. البته روش های بسیاری برای درمان پوسته سر وجود دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی علت... (ادامه)

نحوه پر پشت کردن ابروها

نحوه پرپشت کردن ابروها | معرفی 6 راهکار تضمینی🌟

امروزه داشتن ابروهای زیبا تاثیر بسیاری بر روی چهره افراد دارد و داشتن ابروهای پرپشت در جذابیت و زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار است و همیشه خانم ها دنبال راهی برای رشد ابروهای خود هستند که به همین منظور ما در ا... (ادامه)

پوسته شدن ابرو بعد از کاشت

پوسته شدن ابرو بعد از کاشت از مراقبت های لازم تا هزینه کاشت ابرو

یکی از بهترین روش های دائمی برای افرادی که مشکلات ریزش ابرو و خالی بودن ابرو را دارند کاشت ابرو می باشد که در بعضی اوقات عوارضی ناشی از پوسته شدن دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی پوسته شدن ا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار