• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

دلیل ریزش یا نازک شدن ابرو

ازدلایل ریزش موهای ابرو و نازک شدن آن، به طور کلی از کار افتادن فولیکول‌های مو است. فولیکول‌ها، ارگان‌های کوچکی هستند که کار تولید تارهای مو را انجام می‌دهند.

هر فولیکول ابرو تا چند سال یک تار مو را تغذیه می‌کند و پیاز آن را در خود نگهداری می‌کند. پس از پایان عمر مو، فولیکول به مرحله استراحت می‌رود و تار موی ابرو می‌افتد.

پس از چند ماه، دوباره یک تار موی جدید ساخته می‌شود و از جای تار موی قبلی بیرون می‌آید.

ابرو

به این مراحل، چرخه رشد و ریزش مو می‌گویند که به طور مرتب تکرار می‌شود. در نتیجه هر تار مویی که در ابرو یا سر و بدن خود می‌بینید، از زمان تولد تا مرگ، ده‌ها بار می‌افتد و دوباره جای آن یک موی جدید رشد می‌کند.

حال اگر به هر دلیلی این چرخه از کار بی‌افتد و فولیکول‌ها موی جدیدی تولید نکنند؛ شما دچار ریزش موی ابرو و در نهایت کم پشت شدن و نازک شدن ابرو می‌شوید.

 

در چنین حالتی کاشت ابرو با موی طبیعی به شما کمک خواهد کرد.

یعنی فولیکول‌های سالمی را از جای دیگر مانند موهای پشت سر برداشته می‌شود و در جای ابرو کاشته خواهد شد.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار