• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

دلیل ریزش یا نازک شدن ابرو

ازدلایل ریزش موهای ابرو و نازک شدن آن، به طور کلی از کار افتادن فولیکول‌های مو است. فولیکول‌ها، ارگان‌های کوچکی هستند که کار تولید تارهای مو را انجام می‌دهند.

هر فولیکول ابرو تا چند سال یک تار مو را تغذیه می‌کند و پیاز آن را در خود نگهداری می‌کند. پس از پایان عمر مو، فولیکول به مرحله استراحت می‌رود و تار موی ابرو می‌افتد.

پس از چند ماه، دوباره یک تار موی جدید ساخته می‌شود و از جای تار موی قبلی بیرون می‌آید.

ابرو

به این مراحل، چرخه رشد و ریزش مو می‌گویند که به طور مرتب تکرار می‌شود. در نتیجه هر تار مویی که در ابرو یا سر و بدن خود می‌بینید، از زمان تولد تا مرگ، ده‌ها بار می‌افتد و دوباره جای آن یک موی جدید رشد می‌کند.

حال اگر به هر دلیلی این چرخه از کار بی‌افتد و فولیکول‌ها موی جدیدی تولید نکنند؛ شما دچار ریزش موی ابرو و در نهایت کم پشت شدن و نازک شدن ابرو می‌شوید.

 

در چنین حالتی کاشت ابرو با موی طبیعی به شما کمک خواهد کرد.

یعنی فولیکول‌های سالمی را از جای دیگر مانند موهای پشت سر برداشته می‌شود و در جای ابرو کاشته خواهد شد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار