• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جراحی چربی های ران

جراحی چربی های ران

جراحی چربی های ران  موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بسیاری از افراد عاشق غذای پرچرب و شیرینی جات هستند که علاوه بر اینکه این مواد غذایی پرچرب و چاق کننده و پر کالری را مصرف می کنند هیچ علاقه ای به ورزش کردن و فعالیت بدنی ندارند. این مواد غذایی چاق کننده در اولین مرحله باعث چاق شدن ران ها می شود چون این قسمت از بدن مستعد جذب این مواد غذایی است و جزئی مناطقی از بدن است که که خیلی دیر چربی هایش از بین می رود.

 بزرگ بودن ران ها یکی به دلیل استفاده از مواد غذایی پرچرب و عدم تحرک بعد از ان می باشد و دیگری می تواند دلیل ژنتیکی داشته باشد. علاوه بر این موارد افرادی که شغلشان به حالت نشست های طولانی مدت است دارای ران های بزرگتری  هستند و چربی بیشتری در این ناحیه از بدنشان تجمع پیدا می‌کند. ران ها قسمتی از بدن هستند هستند که بر روی زیبایی اندام تاثیر بسزایی دارند و اندام فرد را در صورت نبود چربی های اضافه زیباتر نشان می دهند. یکی از روش های لاغری ران جراحی لیپوماتیک ران است.

جراحی؛ پیشنهادی ویژه

ما برای کسانی که علاقه یا وقت کافی برای ورزش و فعالیت بدنی ندارند جراحی ران ها را توصیه می کنیم که بهترین راه بعد از ورزش و فعالیت بدنی است.

ما روشی کاملا ایمن ساده و بدون درد با دوره نقاهت کم را توصیه می کنیم این روش لیپوماتیک است روشی که بسیاری از مردم بخاطر اینکه می توانند در یک جلسه چند سانتی متر از چربی اضافه بدن خود را از بین ببرند انتخاب می کنند. لازم به ذکر است که این روش برای کسانی که دارای سن زیاد هستند یا برای کسانی که دارای پوستی شل و آویزان و چین و چروک  هستند مناسب نمی باشد زیرا ممکن است که این چین و چروک های پا بر اثر تخلیه شدن این چربی ها بیشتر نیز شود این روش برای کسانی که  الاستیسیته پوست آن ها خوب است مناسب می‌باشد.

این روش با استفاده از یک میله ی فلزی به نام کونولا که دارای امواج اینفراسونیک است و با حرکات لزشی که دارد باعث جدا شدن چربی ها می شود. جراحی لیپو ماتیک روشی کاملا بی خطر است که بدون بیهوش کردن فرد و به صورت سرپایی انجام می‌شود.

مزایای موجود

از مزایایی این روش می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1-یک روش کاملا مطمئن و ایمن است که به آسانی انجام می شود

2- دارای دوره نقاهت کوتاه تری می باشد

3- خطرات و عوارض ناشی از آن کم می باشد

ران به دو قسمت داخل ران و خارج ران تقسیم می شود که در لیپوماتیک نیز این تقسیم بندی وجود دارد که در این مرحله به تقسیم بندی آن می پردازیم.

جراحی چربی های ران

لیپوماتیک داخلی ران

چاقی قسمت داخلی ران در زنان و مردان در هردو جنس مشکلاتی از قبیل ساییدگی هر دو پا  ایجاد می‌کند و همچنین در فصل تابستان به علت گرما باعث می شود که فرد دچار عرق سوزی شود که که این مشکلات ناشی از تجمع چربی در این ناحیه یعنی قسمت داخلی ران می باشد که این مشکلات را می توان با کمک لیپوماتیک ران به صورت راحت و آسان حل کرد.

لیپوماتیک خارجی ران

بخش خارجی ران محل تجمع چربی زیادی است که از بین بردن آن به وسیله ورزش و فعالیت بدنی کاری سخت می باشد ولی به وسیله لیپوماتیک ران می توان خیلی راحت این چربی ها را از این قسمت از بدن از بین برد. از بین رفتن چربی های این ناحیه باعث تغییرات زیادی در وزن فرد می شود و باعث زیبایی قابل توجهی در فرد می شود. بعد از انجام این روش فرد از اعتماد به نفس بالایی برخوردار می‌شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

قرص فیناگرو-عوارض قرص فیناگرو

قرص فیناگرو

فهرست محتوا قرص فیناگرو چیست؟چگونگی عملکرد داروی فیناگروعوارض جانبی مصرف قرص فیناگرو چیست؟توصیه های پزشکی برای مصرف فیناگروآیا قرص فیناگرو را می توان بدون تجویز پزشک استفاده کرد؟ مقدار و نحوه مصرف قرص... (ادامه)

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت

کاشت مژه طبیعی قابل رشد

فهرست محتوا کاشت مژه طبیعی قابل رشد روش کاشت مژه طبیعی قابل رشدکاشت مژه طبیعی به چه صورت انجام می‌شود؟ نتایجشرایط کاشت مژهمراقبت های پس از کاشت مژه طبیعی و قابل رشدمزایای کاشت مژه طبیعیسخن پایانی هر یک از اج... (ادامه)

مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مو و قیمت پروتئین تراپی مو

مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مو و قیمت پروتئین تراپی مو

فهرست محتوا پروتئین تراپی مو چیست؟مراقبت های بعد از پروتئین تراپی مومروری بر مراقبت‌های بعد از پروتئین تراپی موقیمت پروتئین تراپی موسخن پایانی     آیا می دانید مراقبت های بعد از پروتئین تراپ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار