کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی - مدرن

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بی خطرترین راه های لاغری

بی خطرترین راه های لاغری

بی خطرترین راه های لاغری

امروزه بی خطرترین راه های لاغری بدون جراحی ورزش کردن به همراه رعایت رژیم غذایی است. بهتر است که حتما در برنامه روزانه خود ساعتی را برای ورزش کردن اختصاص دهید. البته روش های دیگری نیز وجود دارند که از آن ها می توان به لیپوماتیک اشاره کرد.

هرکدام از ورزش ها چه هوازی و چه بی هوازی اگر به صورت روزانه وقت گذاشته شود می تواند به لاغری شما کمک شایانی بکند. مثلا ورزش های بی هوازی مانند بدنسازی می تواند به عضله سازی بدن شما کمک کند علاوه بر این می تواند به سوخت و ساز و چربی سوزی بدن شما کمک نمایید. در ورزش بدنسازی برای هر بخش از بدن ورزش های مختلفی وجود دارد که به چربی سوزی آن ناحیه کمک می کند.

ورزش های هوازی دارای انواع مختلفی می باشند که می توانند به صورت انفرادی انجام شود و همچنین می توانند به صورت گروهی نیز اجام می شوند مانند ایروبیک یا زومبا که به صورت گروهی انجام می شود علاوه بر اینکه به سوخت و ساز و متابولیسم بدن کمک شایانی می کند می تواندد به هماهنگی عصبی عضلانی کمک بیشتری کند.

گذشته از همه ی این موارد در ل ورزش برای چربی سوزی بسیار مفید می باشد و ما باید به صورت روزانه وقتی را برای آن اختصاص دهیم اگر به دنبال لاغری از طریق راه های آسان و ساده هستیم.

در کنار ورزش های مختلف که انجام می دهیم بهتر است که حتما رژیم غذاییمان را نیز رعایت کنیم تا بتوانیم سریعتر به نتیجه برسیم.

با استفاده از این دو مورد خیلی راحت می توانیم به وزن ایده آل خود دست پیدا کنیم.

اصول غذا خوردن و رعایت رژیم غذایی

۱-  یکی از موارد اصول درست غذا خوردن این است که با آرامش غذا بخورید و به آرامی و کامل غذا بخورید.

توجه کنید مغز انسان مانند یک کامپیوتر عمل می کند و برای اینکه بفهمد شما به اندازه ی لازم غذا خورده اید به زمان نیاز دارد پس بنابراین با آرام غذا خوردن به لاغری خود کمک شایانی می کنید. آرام غدا خوردن به شما کمک می کند که زودتر احساس کنید که سیر شده اید و باعث می شود که شما روزانه کالری کمتری دریافت کنید و به لاغری بی دردسر شما کمک می کند. پس بنابراین سعی کنید که غذا را با آرامش و آرام و کامل بجویید.

۲- به هنگام غذا خوردن سعی کنید از بشقاب های کوچکتر استفاده نمایید تا غذای کمتری بخورید. این کار باعث می شود که مغز شما فریب بخورد و احساس کند که شما حجم زیادی غذا میل کرده اید.

بی خطرترین راه های لاغری

دیگر اصول

۳- سعی کنید از مواد غذایی که دارای ارزش غذایی بیشتری می باشد استفاده کنید در برنامه غذایی خود حتما از کربوهیدرات ها و پروتئین استفاده کنید و سعی کنید که در غذاهای خود از چربی به میزان کمتری استفاده نمایید.

۴- در کنار غذاهای خود حتما از سبزیجات که دارای فیبر هستند استفاده نمایید که باعث می شود مواد غذایی کمتری بخورید چون مواد دارای فیبر باعث می شود که شما زودتر احساس سیری کنید.

برخی افراد وقت کافی برای ورزش کردن ندارند یا اینکه ممکن است اصلا حوصله ای برای رعایت و دقت نسبت به رژیم غذایی خود ندارند با  این حال بهتر است که از جراحی های بی خطر برای کم کردن وزن خود استفاده نمایند.

بری از این جراحی ها برروی دستگاه گوارش بدن انجام می شود که باعث می شود فرد مواد غذایی کمتری دریافت کنید. این روش های جراحی جزمواردی هستند که کاملا بی خطر می باشند

۱- آستینی کردن معده

در این روش چیزی در حدود ۶۰ درصد از معده برداشته می شود دقیقا آن ناحیه از معده که باعث ایجاد گرسنگی در افراد می شود. با این کار معده ی فرد کوچک می شود و باعث می شود فرد مواد غذایی و کالری کمتری دریافت کندو وزن فرد به طور کاملا چشمگیر کاهش پیدا می کند.

۲- ایجاد بالون در معده

در این روش هیچ گونه جراحی یا جای زخمی در بدن فرد ایجاد نمی شود و فقط از طریق دهان یک بالن خالی به سمت معده ی فرد هدایت می شود. و حجمی از معده ی فرد پر می شود و باعث می گردد که کالری کمتری دریافت کنید.

باتوجه به این روش ها می توان خیلی راحت وزن را کم کنید بدون اینکه مشکلی پیش بیاید

برچسب ها : بی خطرترین راه های لاغری | راه های لاغری | لیپوماتیک

مطالب پیشنهادی

انواع روش های لاغری

انواع روش های لاغری برای لاغری بهتر است که حتما ما برای خود یک رژیم لاغری بسیار مناسب داشته باشیم. در دنیاروش های لاغی بسیاری وجود دارد که ما باید با توجه به همت خود از آن ها انتظار معجزه […]

روش لاغری سریع شکم بدون ورزش

چاقی یکی از مسائلی است که همواره می تواند استایل افراد را به هم ریخته و در روحیه و اعتماد به نفس افراد تاثر بگذارد. این یک واقعیت است که زیبایی و تناسب اندام برای افراد یک امر قابل توجه […]

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو امروزه طب سوزنی طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است ، زیرا با روش طبیعی ، بدون درد و خونریزی و بدون وجود هیچ گونه مواد شیمیایی ، به درمان می پردازد . […]