• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جدیدترین روش های لاغری سریع

جدیدترین روش های لاغری

امروزه و در جامعه ی امروزی بیشتر افراد دچار چاقی هستند و علاوه براینکه دچار چاقی هستند دچار تنبلی و فقر حرکتی نیز شده اند که این برای جامعه ی امروزی بسیار خطرناک می باشد چون با اضافه وزن و فقر حرکتی افراد دچار بیماری های زیادی از جمله فشار خون، بیماری های قلبی، بیماری‌های ریوی و همچنین احتمال زیاد مبتلا شدن به بیماری های حرکتی افزایش پیدا کرده است و همین امر باعث شده است که جدیدترین روش های لاغری ابدا شود که در ادامه ی مطالب به انواع آن ها اشاره خواهیم کرد.

انواع روش های لاغری

1- ورزش کردن به همراه رژیم غذایی

این روش هرچقدرهم زمان بگذرد هیچ وقت کهنه و قدیمی نخواهد شد چون هرروزه بهترین نوع ورزش‌ها با تنوع زیاد ابداع می‌شود و یکی از روش‌های طیبیعی می باشد.در کنار ورزش کردن شما باید حتما از رژیم غذایی برخوردار باشید که این دو مکمل یکی دیگر هستند و بدون هم تاثیری بربدن در افراد مبتدی که فقط به دنبال لاغری هستند نخواهد داشت. سعی کنید اگر از این روش طبیعی استفاده می‌کنید حتما یک برنامه‌ی طولانی مدت برای خود داشته باشید تا بتوانید به نتیجه‌ی مطلوب دسترسی داشته باشید.

2- پیکرتراشی بدن

جدیدترین روش های لاغری

ان روش یکی از روش های جدید و نوین امروزی برای لاغری افراد با استفاده ی از تخلیه ی چربی بدن می باشد این روش بیشتر برای افرادی که اولا هیچ علاقه ای به ورزش کردن ندارند و دوما اینکه شاید دارای کار و مشغله ی بسیاری می باشند از این روش استفاده می کنند. این روش تخلیه ی چربی با استفاده از دستگاه های مانند لیپوساکش، بادی جت و همچنین لیپوماتیک انجام می شود. این نوع لاغری بخصوص برای افرادی که فقط در برخی از نواحی بدن خود دارای چربی می باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

3- روش مزوتراپی

این روش نیز یکی از نوین ترین روش های لاغری در بین افراد می باشد به این صورت که در این روش برخی از موادی همچون ویتامین ها، هورمون‌ها، و عصاره گیاهان به برخی از نواحی بدن تزریق می‌شود و این مواد تزریق شده به بدن به نواحی دارای چربی حمله می کند و چربی های آن نواحی را از بین می برد و باید توجه کنید که این روش تاثیر لحظه‌ای نخواهد داشت و به مرور زمان و با گذشت هفته تاثیر خود را خواهد گذاشت این روش برای جوانسازی پوست نیز موثر می باشد.

4- جراحی برای لاغری بدن

این روش نیز یکی از جدیدترین روش های لاغری بدن می‌باشد که در این روش با یکسری تغیراتی که در دستگاه گوارش مانند تغیر دادن نحوه ی گوارش، کاهش کالری دریافتی بدن انجام می‌شود باعث می شود که بدن فرد دچار لاغری گردد. این روش یکی از بهترین روش های لاغری می باشد به این گونه که در این روش لاغری که انجام می شود بدون بازگشت می باشد و لطمعه‌ای به دستگاه گوارش وارد نمی کند. با این روش بعد از اینکه جراحی صورت گرفت فرد دیگر دچار دیابت یا فشار خون نمی‌شود.

5- امواج فوق صوتی

این روش نیز روشی جدید می‌باشد این روش یعنی تمرکز انرژی در یک نقطه از بدن می‌باشد مثالی که برای این روش زده می‌شود به این گونه می‌باشد مانند تمرکز نورخورشید با استفاده از یک عدسی بر روی کاغذ می‌باشد. در این روش انرژی را بر روی بافت چربی تمرکز پیدا می‌کند بدون اینکه پوست بدن یا خود بافت دچار آسیب شود در این روش بعد از تمرکز انرژی بر روی بافت چربی باعث می شود که آن چربی تخریب شود و وارد جریان خون شود و از آنجا وارد کبد شود و در آنجا متابولزه گردد.

6- روش فریزکردن چربی یا همان کرایو لیپولیز

جدیدترین روش های لاغری

این روش نیز در دنیای امروز یک روش نوین می باشد در این روش با استفاده از دستگاه های نوین و استاندارد به بافت های زیر پوست سرما داده می شود و با اینکار بافت چربی منجمد می شود و به یک بافت مرده تبدیل می گردد. در این صورت بدن به مرور زمان بافت های چربی منجمد شده را متابولیزه می‌کند و آن ها را از بین می برد و باعث می شود که چربی های بدن کاهش پیدا کند و فرد به مرور زمانشاهد لاغری موضعی در بدن خود باشد.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار