• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تفاوت رینوپلاستی با عمل بینی چیست؟

تفاوت رینوپلاستی با عمل بینی چیست؟

تفاوت رینوپلاستی با عمل بینی موضوعی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید.

رینوپلاستی یک روش زیبایی بینی است که بسیار پرطرفدار است و هیچ ربطی به سن و سال افراد و یا جنسیت آن ها ندارد. این بخش از صورت در زیبایی افراد تاثیر فوق العاده ای دارد که باعث زیبایی و جذابیت افراد می شود. هر چقدر این عضو از صورت زیباتر و خوش فرم تر باشد باعث زیبایی افراد می شود و در کنار اینکه باعث زیبایی فرد می شود خودش به چشم نمی آید ولی برعکس هر چقدر این عضو از صورت بزرگ و بدشکل باشد باعث زشتی فرد و همچنین اولین عضوی از صورت خواهد بود که به چشم می آید.

محبوبیت رینوپلاستی در ایران

رینوپلاستی در کشور ما ایران دارای طرفداران بسیاری در سطح جهان است که بسیاری از افراد علاقه ای زیادی به داشتن بینی های کوچک و زیبا دارند.

رینوپلاستی برای از بین بردن برخی نواقص که در بینی یا به عبارتی در ظاهر بینی وجود دارد یا برخی مشکلات تنفسی یا عملکردی انجام می شود. این مشکلات بینی ممکن است در اثر شکستگی، ضرب دیدگی، به صورت مادر زادی، ژنتیکی باشد که لا استفاده از رینوپلاستی از بین می رود. بهتر است این عمل توسط یک پزشک متخصص انجام شود تا نواقصی که در بینی فرد وجود دارد به حداقل مقدار خود برسد.

در برخی افراد تنها مشکلی که در این عضو از صورت وجود دارد قسمت قوز بینی است که با از بین بردن این بخش از بینی فرد در ظاهر خود تغییرات بسیاری می کند. برخی از افراد نیز هیچ مشکلی در بینی خود ندارند ولی علاقه مند هستند که نوک بینی خود را متناسب با صورت خود بالا ببرند و حالت سوراخ های آن را بهبود ببخشند تا در زیبایی آن ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

رینوپلاستی یک نوع جراحی برای بینی است که با حفظ تمام عملکردهای بینی با عث زیبایی آن می شود.

رینوپلاستی که همان عمل زیبایی پلاستیک بینی است که با حفظ تمام عملکرد های بینی به رفع مشکلاتی از قبیل قوز در بینی های گوشتی یا استخوانی می پردازد. این نوع جراحی زیبایی بینی اصلا یا با بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل فرد انجام می شود.

تفاوت رینوپلاستی با عمل بینی

تغییرات بعد از رینوپلاستی

تغییراتی که بعد از انجام رینوپلاستی در بینی افراد به وجود می آید:

1- اندازه بینی تغییر می کند.

2- در زاویه آن تغییر به وجود می آید.

3- برآمدگی هایی که در بینی وجود دارند از بین می رود.

4- نوک بینی به هر مدلی که فرد می خواهد تغییر پیدا می کند.

5- در بعضی از موارد باعث باریک شدن بینی افراد می شود.

برای رینوپلاستی بینی در افراد بهتر است که توجه کنیم که استخوان بینی فرد کاملا رشد پیدا کرده است و قرار بر رشد دوباره نیست. که برای دختران و پسران فرق می کند بطوری که استخوان های دختران نسبت به پسران زودتر از رشد خود می ایستند و غضروف استخوان هایشان و صفحات رشد آن ها زودتر باز می ایستد. اما اگر در افراد مشکلات تنفسی از ناحیه ی بینی وجود دارد و نیاز به رینوپلاستی می باشد بهتر است که از همان سنین کوچک برای انجام این عمل اقدام شود.

 

تفاوتی بین رینوپلاستی بینی با عمل بینی

تفاوتی که بین رینوپلاستی بینی با عمل بینی وجود دارد این است که رینوپلاستی برای از بین بردن موارد زیر بکار می رود:

1- برای از بین بردن قوز بینی یا به عبارتی فرورفتگی که در بینی وجود دارد بکار می رود.

2- ایجاد ارتفاع در نوک بینی افراد که بعضی از افراد علاقه دارند که نوک بینیشان بالا تر باشد که باعث تغییراتی در چهره ی آن ها و زیبایی آن می شود.

3- کوچک کردن پره های بینی که این عمل باعث کوچک دیده شدن سوراخ های بینی می‌شود.

4- تغییر زاویه ی بین بینی و لب افراد

5- کاستن از عرض بینی

اما در عمل بینی این موارد انجام نمی شود و مواردی که در عمل بینی به آن‌ها پرداخته می شود می تواند شامل موارد زیر باشد:

1- عمل شکستگی بینی که ممکن است در اثر ضرب دیدگی یا تصادف و هر گونه اتفاق دیگری رخ دهد.

2- عمل کردن انحراف بینی که ممکن است در هر فردی به صورت ارثی یا در اثر تصادف اتفاق افتاده باشد.

3- کوچک کردن شاخک‌های بینی

4- از بین بردن پولیپ بینی


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار