• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت در چیست؟

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت در چند دسته بندی مختلف قرار می گیرد که هر کدام از آن ها توانسته اند انواع مختلفی را به خود اختصاص دهند. زیبایی همواره از گذشته تا کنون یکی از بزرگ ترین دغدغه های بشر بوده است. افراد با اعمال آرایش های خاص متناسب با فرهنگ خودشان تلاش کرده اند که خود را زیبا تر جلوه دهند زیرا این مساله در محبوبیت، دوست داشته شدن و اعتماد به نفس افراد بسیار اثر گذار است. کاشت مو و یا تقویت مژه نمونه ای از این موارد می باشند.

با پیشرفت علم پزشکی وپیدایش عمل های زیبایی انسان ها توانستند بسیاری از چالش های مربوط به زیبایی خود را حل کنند. از انواع عمل های زیبایی گرفته تا کاست مو و ریش و سبیل. یکی از مهم ترین اعمال زیبایی که در حال حاضر افراد آن را انجام می دهند، عمل کاشت مژه است کا گیرایی چشم ها در چند برابر کرده و در اعتماد به نفس خانم ها بسیار اثر گذار می باشد.

روش های مختلفی به منظور کاشت مژه وجود دارد که هر کدام دارای مزایایی هستند. اولین راه را ما به شما پیشنهاد می دهیم. با استفاده از مقاله هایی که در سایت داریم چندین روش برای تقویت مژه ارائه داده ایم که به شما توصیه می کنیم از این روش ها استفاده کنید و آن ها را به کار گیرید. به منظور آشنایی شما عزیزان با روش های کاشت مژه ما مقاله ای تحت عنوان تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود شما می توانید برای کاشت مژه به روش دلخواه از مشاوران کلینیک مدرن کمک گرفته و از متخصصان این کلینیک استفاده کنید.

کاشت مژه ها به طور دائم یا کاشت دائم مژه

یکی از روش های کاشت مژه ها کاشت دائم مژه است.‌ در مورد این روش باید گفت که باید حتما کسی که تخصص دارد آن را انجام دهد و همه چیز به پرپشتی بانک موی شما بستگی دارد. در کاشت دائم امکان برداشتن تار ها وجود ندارد این در حال است که در کاشت پوست این مورد امکانپذیر است.

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت

کاشت موقت مژه ها

این روش کاشت مژه ها یک روش نیمه دائمی می باشد و باعث می شود که مژه های شما پر تر و بلند تر شوند در این روش از تا های مصنوعی برای کاشت مژه استفاده می شود. همچنین گاهی مقداری تار طبیعی را با این تار های مصنوعی همراه می سازند.

تفاوت کاشت مژه دائمی و موقت

شاید گاهی به افرادی بر بخورید که مژه هایی خیلی زیبا و پرپشت و منظم دارند و به آن ها غبطه بخورید اما نگران نباشید ما در کلینیک مدرن ضامن سلامتی شما هستیم‌. شما می توانید از روش های کاشت دائمی و موقت مژه در این کلینیک با تیم مجرب و بهترین امکانات بهره مند شوید. فرق روش های دائم ک موقت که در بالا توضیح دادیم در تار های کاشت مژه است. که در کاشت دائم صد در صد طبیعی هستند و در کاشت مژه موقت که‌گاهی به آن اکستنشن مژه میز می گویند از تار های مصنوعی یا ترکیب طبیعی و مصنوعی استفاده می شود.

از نظر هزینه کاشت مژه دائم گران تر است. در کاشت مژه به طور دائم مژه ها کاملا طبیعی به نظر می آیند و در ادامه نیز مو های مژه ها رشد می کنند در حالی که در کاشت موقت به هیچ وجه مژه ها بعد از اکستنشن رشد نخواهند کرد.  کاشت مژه موقت 6 ماه دوام می آورد و هفته ای یک بار باید ترمیم شود تا بتواند بر روی پلک های شما خود نمایی کند. به هیچ وجه نمی توان گفت کدام روش بهتر است زیرا هر کدا متقاضیان خاص خود را دارند.

انواع کاشت مژه

به طور کلی 2 روش برای کاشت مژه ها وجود دارد که در ادامه می خواهم آن ها را برای شما بیان کنم:

کاشت مژه ابریشمی: در این روش از تار مو های ابریشمی برای کاشت مژه استفاده شده و روشی موقت است. این روش  برای افرادی که مژه کمی دارند یا بر اثر یک حادثه مانند سوختگی مژه های آنان رویش ندارند مناسب است.

کاشت مژه نامرئی: این یک روش عالی برای افرادی است که دوست نارند کاشت مژه آن ها معلوم باشد و یک روش نامرئی برای کاشت مژه است. در این روش از تار های موی طبیعی فرد برای کاشت مژه هایش استفاده می شود و بعد از آن فرد دیگر نیازی به آرایش مژه نخواهد داشت.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار