• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی

شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که  خیلی به مسئله زیبایی و سلامت موی خود اهمیت می دهید و با وجود رسیدگی به موهای خود، دچار ریزش مو شده اید و نگران این موضوع هستید باید بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست، مزوتراپی مو روشی است که این روز ها برای درمان ریزش مو انجام می شود. این روش کاملا علمی و فاقد عوارض جانبی می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با مزوتراپی مو، فواید مزوتراپی، برتری مزوتراپی، آماده شدن برای مزوتراپی، نتایج مزوتراپی، تعداد جلسات مزوتراپی، مراقبت های بعد از مزوتراپی، کاربرد های درمانی مزوتراپی، هزینه مزوتراپی آشنا کنیم.

فواید مزوتراپی بر رشد مو

مزوتراپی خواص درمانی بسیار گسترده ای دارد از جمله این خواص می توان به تحریک کلاژن سازی و تحریک پوست برای ساخت فولیکول اشاره کرد در واقع مزوتراپی با موادی که دارد باعث ساخت رشته های الاستیک می شود.

برتری مزوتراپی بر دیگر روش های درمان رشد مو

از آنجا که مزوتراپی بدون عمل جراحی است افراد بسیاری را برای انجام آن ترغیب می کند زیرا بسیاری از افراد از جراحی و تیغ جراحی هراس دارند. استفاده از مزوتراپی باعث ترمیم موهای سر، چربی سر و شوره سر می شود.

هزینه مزوتراپی

کاربرد بالینی مزوتراپی

مزوتراپی نوعی تزریق جلدی یا زیر پوستی است که براساس نوع داروهای درمانی آن می توانند متفاوت باشند از جمله کاربرد های می توان به درمان سلولیت، از بین بردن چربی های موضعی، درمان چربی پلک، جلوگیری از ریزش مو، جوان سازی پوست و درمان لک های پوستی و برطرف کردن جای زخم و اسکار اشاره کرد.

محلول تزریقی مزو تراپی شامل چه موادی است؟

مواد مزوتراپی موادی ارزان و در دسترس هستند که توسط شرکت های زیبایی تولید می شوند و در اختیار کلینیک های زیبایی پوست و مو قرار می گیرند. تاریخ انقضا این گونه محصولات بسیار مهم است و اکثرا تاریخ انقضای مشخصی دارند و در صورتی که تاریخ انقضای این مواد گذشته باشد ممکن است فرد را به نتیجه دلخواه خود نرساند‌. مواد مزوتراپی شامل محلول ها، ویتامین، مواد معدنی، داروهای مغزی، داروهای بی حسی موضعی و داروهای هورمونی و کلسی تونین و آمینواسید ها است.

تعیین هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی در کلینیک مدرن مو متغییر است و قیمت تمام شده آن به تعداد جلسات درمانی، دوز داروی تزریقی، ترکیب محلول مزوتراپی و موارد دیگر بستگی دارد. شما می توانید از جلسه ی مشاوره ای که برای شما برگزار می شود تعداد جلسات، تزریق ها و هزینه ی دقیق آن را بپرسید.

عوارض و خطرات مزوتراپی

عوارض مزوتراپی در ابتدا ممکن است باعث زخم شدن جای سوزن تزریقی شود سپس این زخم ها ظرف چند روز از بین می روند در واقع زخم ها باعث التهاب پوست سر می شوند که ممکن است در بعضی از افراد همراه با درد باشند.

ما در این مطلب سعی کردیم  شما را با مزوتراپی مو، فواید مزوتراپی، برتری مزوتراپی، آماده شدن برای مزوتراپی، کاربردهای درمانی مزوتراپی، نتایج مزوتراپی، تعداد جلسات مزوتراپی، مراقبت های بعد از مزوتراپی، هزینه مزوتراپی آشنا کنیم.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار