• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

هزینه ی تزریق چربی صورت

هزینه ی تزریق چربی صورت

یکی از بهترین روش های جوانسازی و زیبا سازی پوست افراد و از بین برنده ی چین و چروک صورت تزریق چربی می باشد. فرد در ابتدا به یک کلینیک مطمعن بعد از کلی مطالعات و تحقیقات مراجعه می کند و پزشک متخصص با بررسی پوست بیمار و وضعیت وی در مورد اینکه آیا فرد بیماری خاصی دارد یا نه بعد از این بررسی ها پزشک نسبت به تعیین مقدار تزریق چربی اقدام می کند. در طی این جلسات فرد بیمار انتظارات خود را نسبت به تزریق چربی با پزشک خود در میان می گذارد که این باعث می شود فرد بیمار از هزینه ی تزریق چربی و پزشک متخصص از انتظارات بیمار خود آگاهی پیدا می کند.

تزریق چربی دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام هزینه های مختلفی دارد که باتوجه به کارکردهایشان هزینه های آن ها مشخص می شود و نمی توان به طور دقیق هزینه ای یکسان برای همه آن ها مشخص کرد. اما هزینه ی چربی و ان موادی که به بدن فرد وارد می شود کاملا رایگان می باشد چرا که آن چربی و مواد تزریق شده از بدن خود فرد گرفته می شود آن هم بصورت ساکشن که پزشک متخصص فقط هزینه ی همین ساکشن را از فرد مراجعه کننده برای تزریق چربی دریافت می کند.

هزینه ی چربی و عواملی که می تواند بر آن تاثیر گذار باشد:

1- نحوه ی برداشتن چربی

یکی از مهم ترین موارد ممکن در تزریق چربی، برداشتن آن می باشد که دارای روش های مختلف با هزینه های متفاوت می باشد. گفته شد برداشتن چربی روش های مختلفی دارد که یکی از این موارد لیپوساکشن می باشد. این روش قدیمی هست و دارای عوارضی از جمله خونریزی، تورم، قرمزی می باشد که این عوامل در حین انجام عمل توسط پزشک متخصص انجام می شود.

امروزه با بودن روش های دیگر از این روش کمتر استفاده می شود به دلیل وجود این عوارض اما برخی پزشکان متخصص که دارای تجربه ی بسیاری هستند می توانند این عمل را با کمترین عوارض ممکن انجام دهند.

روش دیگر برداشتن چربی لیپوماتیک است این روش یکی از گرانترین روش ها می باشد به خاطر اینکه پزشک متخصص در این روش چربی را با استفاده از یک دستگاه مخصوص درواقع ارتعاشات این دستگاه اقدام به برداشتن چربی می کند. این دستگاه به دلیل داشتن حسگرها هیچ آسیبی به بافت هایی که از آن ها چربی برداشته می شود ندارد. دقت این روش در برداشتن چربی ها از بافت ها بیشتر می باشدو به همین دلیل هزینه ی آن زیاد می باشد.

2- مقدار حجم چربی که به بدن تزریق می شود

توجه کنید هرچقدر حجم چربی که به چین و چروک ها تزریق می شود زیاد باشد هزینه ی آن نیز زیاد می باشد. هزینه ی تزریق چربی به نواحی مختلف بدن متفاوت می باشد به گونه ای اگر برخی نواحی از بدن دارای چین و چروک بیشتری باشد مسلما چربی زیادی برای از بین بردن این چین و چروک ها لازم خواهد شد و هزینه ی زیادی را طلب خواهد کرد. برای تزریق مقدار چربی باید پزشک تصمیم بگیرد و ما نباید در کار پزشک دخالت داشته باشیم چون دخالت بی جا مثلا اینکه مقدار تزریق را کم کنیم که در این صورت تاثیری مشاهده نخواهیم کرد و همچنین اگر به اصرار خود مقدار چربی تزریق شده را افزایش دهیم در این صورت با عوارض ناشی از آن مواجه خواهیم شد.

3- مناطقی که در آن چربی تزریق می شود.

هزینه ی مناطقی که چربی در آن ها تزریق می شود متفاوت می باشد مثلا ممکن است بیماری برای از بین بردن خط اخم خود اقدام کرده باشد که دارای هزینه ی کمتری نسبت به بیماری خواهد بود که برای گونه گذاری به پزشک مراجعه کرده است.

هزینه ی تزریق چربی صورت

4- هزینه هایی که قبل و بعد از عمل باید پرداخت کنیم

هزینه های قبل از عمل شامل وقت ویزیت گرفتن از پزشک متخصص جهت بررسی آن مناطقی که باید در آن ها چربی تزریق شود، دوم اینکه انجام آزمایشاتی که پزشک متخصص از وی درخواست کرده است. انجام آزمایشات برای فهمیدن اینکه چه مقدار چربی برای فرد مورد نیاز است.

بعد از عمل هزینه‌هایی که انجام می‌شود شامل: خرید داروهای تقویت کننده، پانسمان‌ها و … می‌باشد


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار