• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق چربی و بوتاکس همزمان

روش تزریق چربی به صورت زیر چشم، لب و گونه یک فرآیند سه مرحله ای ساده دارد که شامل برداشتن چربی از یک نقطه بدن، تصفیه کردن چربی برداشته شده، و در نهایت تزریق سلول های چربی به محل های مورد نیاز هدف است. نتایج تزریق چربی صورت معمولا بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و می تواند برای چند ماه یا چند سال و یا برای تمام عمر دوام و ماندگاری داشته باشد. با بالا رفتن سن، بافت چربی صورت کم می شود که افتادگی پوست، شلی و چروک را بیشتر می کند.

گاهی اوقات سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمی شود بلکه پرتر بودن صورت باعث جوانتر شدن آن می شود. قسمت هایی از پوست صورت که دچار چین و چروک، کاهش حجم می شوند مثل گونه ها، گودی زیر چشم، خط خنده، شقیقه ها، نازک شدن لب ها و حتی پشت دستها را می توان با تزریق چربی و بوتاکس همزمان اصلاح نمود.

یکی از مزیت های این روش، گرفتن چربی از خود فرد که به وفور به دست می آید و حتی می توان مقداری از چربی را در فریزر به مدت 6 ماه نگهداری نمود و در صورت نیاز مجددا تزریق نمود، و مزیت دیگر آن بی خطر و بدون عارضه بودن آن است. تزریق چربی و بوتاکس همزمان می تواند چهره را زیباتر کرد. این عمل زیبایی بدون درد، ایمن، با دوران بهبود سریع و مدت استراحت بسیار کوتاه چهره ای خوش فرم را به ارمغان می آورد.

نکاتی که بعد از تزریق چربی و همزمان بوتاکس باید رعایت شود:

نکات ضروری که باید پس از این روش رعایت شوند و عدم رعایت آنها مشکل آفرین خواهد بود: نباید تا 4 ساعت روی زمین دراز کشید – روی محل تزریق را نباید به هیچ وجه ماساژ داد – برای مدت چند ساعت باید از کیسه یخ بر روی موضع تزریق شده استفاده کرد – ماهیچه ها و عضلاتی که عمل تزریق بر روی آن ها انجام شده را باید به طوری ارادی منقبض کنید .

تزریق چربی و بوتاکس همزمان

تزریق چربی و همزمان بوتاکس در پیشانی:

این مورد از مهم ترین کاربرد تزریق چربی و همزمان بوتاکس است و به رغم بعضی ها، مهمترین و مفیدترین کاربرد تزریق چربی و همزمان بوتاکس در زمینه زیبایی محسوب می شود. اگر این روش به پیشانی تزریق شود، باعث از کار افتادن و حرکت نکردن ماهیچه های پیشانی و یا کم کردن تحرک عضلات پیشانی می شود. این ناحیه یکی از نواحی بدن است که چین و چروک بسیاری دارد و همچنین پتانسیل به وجود آمدن چین و چروک فراوان را نیز دارا است.

در صورت به وجود آمدن چین و چروک در پیشانی، افراد دیگر به سرعت متوجه آن خواهند شد بنابراین باید از به وجود آمدن چین و چروک در پیشانی پرهیز کرد و یا در صورت وجود داشتن چین و چروک در این ناحیه، آن را درمان کرد. تزریق چربی و همزمان بوتاکس در ناحیه پیشانی، بهترین عملکرد و کمترین عوارض را نسبت به بقیه اندام ها در بدن دارد.

این ماده در صورت تزریق به پیشانی، حرکت عضلات پیشانی را از بین می برد و در نتیجه باعث از بین رفتن چین و چروک در این ناحیه می شود. از آن جا که در این روش چربی از بافت بدن خود شخص برداشته می شود، مشکلات و یا عوارض جانبی مانند احساس وجود شی خارجی در بدن یا انقباضات موضعی که اغلب با ایمپلنت مصنوعی به عنوان مثال، سیلیکون در پیشانی دیده می شود وجود ندارد. هیچ زخمی ایجاد نشده و حالت نهایی پیشانی طبیعی است.

کلینیک پوست و مو مدرن:

همانطور که گفته شد از تزریق چربی و همزمان بوتاکس برای رفع انواع چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم استفاده می شود. در مرکز مدرن این تزریق توسط پزشک های متخصص و آشنا با آناتومی صورت انجام خواهد گرفت. شما قبل از انجام پروسه می بایست یک جلسه مشاوره ای در مورد شیوه و مواد مورد استفاده با پزشک معالج داشته باشید . در این جلسه وضعیت سلامتی و سابقه بیماری شما مورد بررسی قرار گرفته و اهداف مورد نظر شما از انجام این روش درمانی بررسی خواهد شد، تا جزئیات این روش به همراه عوارض و خطرات آن و نیز مراقبت های لازم پس از انجام آن به اطلاع شما برسد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار