• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

رینوپلاستی بینی بدون جراحی

رینوپلاستی بینی بدون جراحی

عبارت رینوپلاستی بینی بدون جراحی را امروزه در کلینیک های زیبایی به وفور مشاهده کرده، شنیده و یا حتی تبلیغات آن را مطالعه کرده اید. شاید خیلی از شما که در حال خواندن این مطلب هستید بارها به عمل جراحی بینی فکر کرده اید؛ اما بنا به دلایلی چون ترس از عمل، هزینه بالای عمل و عوارض بعد از عمل از انجام عمل جراحی بینی منصرف شده اید و به دنبال یک راه ایمن و مطمئن و بدون درد هستید که بتواند ظاهر بینی شما را بهبود بخشد. شاید در چند سال گذشته تغییر ظاهر بینی بدون انجام عمل جراحی، در کوتاه مدت و با هزینه ای اندک یک رویا بود اما این رویا محقق شده و امروزه روش های غیر تهاجمی متعددی برای اصلاح فرم بینی انجام می گردد.

اگر تمایل دارید با رینوپلاستی بینی بدون جراحی آشنا شوید و از مدت زمان ماندگاری، مزیت ها و عوارض و روش انجام آنها اطلاعاتی کسب نمایید؛ ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

رینوپلاستی غیر تهاجمی با چه روش هایی انجام می شود؟

منظور از رینوپلاستی غیر تهاجمی همان رینوپلاستی بینی بدون جراحی می باشد. در رینوپلاستی بینی بدون جراحی هیچ گونه عمل جراحی و برشی انجام نمی گردد و این روش ها بدون برش، بخیه و بیهوشی به صورت سرپایی انجام می شود.

تزریق فیلر، تزریق بوتاکس، لیفت با نخ  و پلکسر تراپی از جمله روشهای رینوپلاستی بینی بدون جراحی است.

اگر قصد تغییرات کوچک و جزئی در بینی خود دارید؛ این روش هم می‌تواند برای شما مفید باشد. قطعاً تمامی روشهای ذکر شده از نظر مدت ماندگاری، روش انجام و مزیت ها شبیه به هم می باشند. برخی از این روش ها ماندگاری بیشتری داشته و برخی مزیت های بیشتری را به دنبال دارند. با توجه به تغییراتی که شما دوست دارید در بینی شما انجام شود، گوشتی بودن یا استخوانی بودن بینی، میزان افتادگی نوک بینی، وضعیت سلامتی شما و انتظارات شما پزشک یکی از این روش های غیر تهاجمی را انتخاب می نماید.

افزایش سن و عدم کلاژن سازی

در اثر افزایش سن به دلیل عدم کلاژن سازی یا کاهش کلاژن سازی در ناحیه بین دو ابرو و بالای بینی، افتادگی بینی و بزرگ شدن نوک بینی اتفاق می افتد که برای اصلاح وضع موجود رینوپلاستی بدون جراحی پیشنهاد می گردد.

این روشها نسبت به روش‌های جراحی هزینه کمتر داشته و در مدت زمان کوتاه تر وضعیت ظاهری فرد بهبود پیدا می‌کند.

کسانی که دوست دارند نوک بینی آنها به سمت بالا رود، کسانی که در ناحیه بینی خود فرو رفتگی داشته و تمایل دارند این ناحیه پر شود، کسانی که به دنبال صاف کردن قوز بینی خود هستند افراد مناسبی برای روش های غیر تهاجمی می باشند.

در صورتی که ساختار غضروف و استخوان باید برای تغییر ظاهر بینی تغییر پیدا کند، یا در صورت شکستگی های شدید بینی و یا در صورت داشتن مشکلات تنفسی حتما باید جراحی انجام بپذیرد؛ در واقع نمی توان روش های غیر تهاجمی را برای حل مشکلات ذکر شده تجویز نمود.

رینوپلاستی بینی بدون جراحی

رینوپلاستی بینی به روش لیفت با نخ

لیفت بینی با نخ امروزه یکی از روشهای رینوپلاستی بینی بدون جراحی می باشد که بسیار طرفدار دارد. در این روش نخ های کوچک که از جنس pdo یا پلی دی اکسانون هستند توسط جراح در داخل بینی قرار داده می شود‌. با این روش بینی حالت بهتری پیدا کرده و به صورت کاملاً طبیعی فرم چهره بهبود پیدا می کند.

ضخامت نخ هایی که در داخل بینی قرار داده می شوند حدود ۱۲ صدم میلیمتر می باشد. خوشبختانه نخ های پلی دی اکسانون جزو نخ های زیست تخریب پذیر بوده و پس از مدتی به طور کامل جذب بدن می شوند.

زمانی که جراح نخ ها را در داخل بینی قرار می‌دهد؛ تحریک کلاژن سازی نیز صورت پذیرفته و در نتیجه این روش را موثرتر می سازد. به همین سبب پس از مدتی شاهد یک بینی با ظاهر بهتر و جوان تر می شوید.

قبل از اینکه پزشک جراح لیفت بینی با نخ را انجام دهد، پوست شما توسط کلروهگزیدین و ید به طور کامل ضد عفونی می شود.

روشی ایمن

این روش را می توان یکی از روشهای بسیار ایمن رینوپلاستی بینی بدون جراحی دانست.

در واقع می توان اثرات این روش را به صورت ترکیبی از اثرات جراحی و بوتاکس در نظر گرفت.

این روش کاملا بدون درد بوده و بدون بی حسی و بیهوشی صورت می پذیرد.

خیلی از افراد در خصوص ماندگاری لیفت با نخ سوالاتی می پرسند؛ در خصوص ماندگاری باید این نکته را ذکر کرد که با توجه به فرم بینی فرد و اثرگذاری این روش، ماندگاری آن بین ۲ تا ۵ سال می تواند متغیر باشد؛ پس از بازگشت بینی به حالت اول شما باید برای شارژ کردن آن به پزشک مراجعه نمایید، پس از یک یا دو بار شارژ کردن نتایج دائمی خواهد بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار