• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ورزش صبحگاهی برای لاغری هر چه سریع تر

ورزش صبحگاهی برای لاغری

برخلاف عده ای که ترجیح می دهند تا با روش هایی همچون لیپوماتیک لاغر کنند، برخی از افراد که دارای مشغله ی کاری بسیاری هستند و علاقه ی بسیاری به ورزش کردن دارند دوس دارند که از وقت خود به طور موثر استفاده نمایند. توجه داشته باشید که اگر این افراد بهترین زمان برای ورزش کردن را بدانند زودتر به نتیجه ی مطلوب دست پیدا می کنند. طی مطالعات و تحقیقات انجام شده ثابت شده است که بهترین زمان برای چربی سوزی و عضله سازی ورزش صبحگاهی برای لاغری می باشد طی تحقیقات انجام شده ثابت شده است که افرادی صبح هنگام ورزش می‌کنند تمایل زیادی نسبت به ادامه و پیگیری ورزششان دارند.

فوائد ورزش صبحگاهی

1- مقدار کالری مصرفی کم خواهد بود
2- با ورزش کردن به هنگام صبح بقیه روز را نیز فعالتر خواهید بود.
3- به هنگام ورزش کردن در صبح چربی سوزی بیشتری در بدن رخ می‎دهد بخصوص زمانی که به صورت ناشتا باشد.
4- ورزش کردن به هنگام صبح باعث کاهش فشار خون در افرادی می شود که دارای فشار خون هستند.
5- اگر به هنگام صبح ورزش کنیم باعث می‌شود که در آخر شب خواب بسیار راحتی داشته باشیم.
6- در هنگام صبح میزان سطح تستوسترون شما بالا می‌باشد و بهترین زمان برای ورزش های قدرتی می‌باشد.

انواع ورزش های صبحگاهی برای لاغری

1- حرکت کشش گربه و همچنین حرکت کشش شتر

ورزش صبحگاهی برای لاغری

این نوع حرکات اصولا برای عضله سازی آن ناحیه بسیار مفید هستند و همچنین بدن را برای انجام بقیه ی نرمش و ورزش های صبحگاهی آماده می کنند. همچنین این حرکات برای از بین بردن خستگی بعد از خواب و سرحال شدن نیز بسیار مفید هستند. برای انجام این حرکت ابتدا به صورت چهار دست و پا با یستید بعد کمر خود را به سمت بالا بکشید و کشش شتر را انجام دهید و سپس سر خود را بلند کنید و کمر را به سمت پایین بکشید و کشش گربه را انجام دهید.

2- پیاده روی کردن

ورزش صبحگاهی برای لاغری

پیاده روی کردن در بیرون از خانه به هنگام صبح نه تنها برای تناسب اندام و لاغری افراد مناسب است بلکه باعث روحیه بخشی و شادابی فرد می گردد چون در بیرون از خانه فرد در آن هوای پاک و خنک انرژی لازم را از طبیعت می گیرد. شما می توانیم حتی اگر امکان رفتن به بیرون از خانه را به هنگام صبح نداشته باشید از تردمیل منزلتان استفاده نمایید که در این صورت باید مدت زمان پیاده روی بر روی تردمیلتان را افزایش دهید تا بتواند به لاغری شما کمک کند و اگر امکان بیرون رفتن دارید مسافتی که طی می کنید را افزایش دهید.

3- بالا بردن عضلات دور کننده ی مفاصل ران

ورزش صبحگاهی برای لاغری

انجام این حرکت نه تنها باعث لاغری در قسمت ران و باسن می شود  همچنین باعث می شود که عضلات دور کننده قوی تر بشوند تا بتوان در حرکات دیگر مانند پیاده روی و دوچرخه سواری که برای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد عملکرد بهتری داشته باشند. نحوه ی انجام حرکت بر روی پهلوی چپ خود دراز بکشید دست چپ خود را زیر سرتان قرار دهید و پای راست خود را بلند کنیدو دوباره پایین بیاورید می توانید این حرکت را برای هردو طرف به تعداد 15 بار انجام دهید.

4- حرکت اسکات پا

ورزش صبحگاهی برای لاغری

با انجام این حرکت به چربی سوزی ناحیه‌ی عضلات چهار سرران  عضلات همسترینگ و سرینی کمک بسیاری می‌کنید علاوه برچربی‌سوزی این عضلات به استقامت زانوها نیز کمک می‌کنید. نحوه‌ی انجام این حرکت به این گونه است که می‌خواهید در صندلی که کمی عقب تر است بنشینید پس کمی باسن خود را به سمت عقب داده و به حالت نشسته در خواهید آمد و توجه کنید که زانوهایتان از پنجه‌ی پایتان جلوتر نرود زاویه‌ی نشست شما باید 90 درجه باشد وبعد از نشستن دوباره به حالت اول برگردید و این حرکت را به تعداد 16 بار انجام دهید.

5- حرکت شنا

ورزش صبحگاهی برای لاغری

با این حرکت شما می‌توانید به لاغر کردن نواحی سینه‌ی خود کمک شایانی بکنید باانجام این حرکت سینه‌های شما خوش فرم شده و چربی اطراف آن نیز از بین می‌رود نحوه‌ی انجام این حرکت بر روی زمین به شکم دراز بکشید و وزن بدن خود را بر روی پنجه‌ پاهای خود و دست‌هایتان قرار دهید و سپس بدن خود را به سمت بالا بکشید و با زاویه‌ی 90 درجه‌ی آرنج‌ها به سمت پایین بیایید و دوباره تکرار کنید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۷ از ۵
از مجموع ۳ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار