• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

لیپوماتیک ران

  • معرفی لیپوماتیک ران

ران ها به دلیل عوامل ژنتیکی و نداشتن تحرک ممکن است بزرگ شوند. افراد زیادی ساعت و زمان های طولانی را می نشینند که این کار سبب تجمع چربی ها در بخش ران آن ها می شود . از طریق ورزش کردن و رژیم هایی غذای می توان این مشکل را رفع کرد ولی برخی افراد به دنبال راه های سریع تر و راحت تر هستند که تا بتوانند این مشکل را رفع کنن ، یکی از این روش ها که می تواند به راحتی چربی های تجمعی در ران پا ها را از بین ببرد استفاده از عمل لیپوماتیک ران است . البته این عمل تنها برای ران نمی باشد و از آن ها می توان به عمل لیپوماتیک زیر بغل اشاره کرد.

  • لیپوماتیک

لیپوماتیک از آن دسته روش هایی است که می توان از آن برای لاغری و از بین بردن چربی ها استفاده کرد. این روش نواحی مختلفی از بدن را از جمله شکم، ران، پهلو، گردن و سینه را شامل می شود .

لیپوماتیک ران موجب تغییر سایز در قسمت ران می شود و چربی های اضافی موجود در این قسمت را از بین می برد . می توانید با لیپوماتیک  در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های موجود در قسمت ران خلاص شده و زیبایی آن ها را به دست آورید.

  • تاثیر جراحی لیپوماتیک بر زیبایی ران ها

ران یکی از قسمت های مهم بدن و اندام فرد می باشد که زیبایی و تناسب ران ها تاثیر بسزایی در زیبایی و تناسب اندام های بدن می گذارد. اگر این قسمت بیش از اندازه بزرگ باشد علاوه بر این که سبب می شود زیبایی اندام شما دچار اختلال شود باعث عرق سوزی قسمت بالایی پا و ایجاد مشکلاتی در هنگام راه رفتم پا می شود‌‌. شما می توانید با انجام عمل لیپوماتیک علاوه بر این که زیبایی اندام خود را به دست می آورید مشکلاتی که به علت بزرگی ران ها هستند را رفع کنید .

افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از اقدام به انجام عمل باید توسط پزشک متخصص معاینه شوند، برخی افراد بزرگی ران های آن ها به دلیل وجود چربی نیست بلکه بزرگی این ناحیه به دلیل قطور بودن استخوان های ران است و انجام عمل لیپوماتیک  برای آن ها کاربردی ندارد.

لیپوماتیک ران

  • نحوه انجام عمل

بعد از مراجعه بیمار به پزشک و تشخیص این که فرد می تواند عمل لیپوماتیک را انجام بدهد ران پا به قسمت های مختلفی تقسیم می شود که شامل: داخل ران، خارج ران ، جلوی ران و پشت ران  است . همه این قسمت ها می توانند تنها در یک جلسه لاغر شوند. پزشک نیز باید در انجام کار خود مهارت لازم را داشته باشد تا پوست را پس از عمل متناسب با نواحی مجاور باشد.

  • مزایای انجام لیپوماتیک

▪ یک روش ایمن و کار آمد است که انجام این عمل بسیار راحت و ساده است.

▪ دوران بهبود نسبت به جراحی کوتاه تر است و بیمار به سرعت بهبود می یابد.

▪ ریسک و عوارض آن پایین تر است.

  • اقدامات لازم قبل از انجام عمل لیپوماتیک

▪ انجام آزمایشات لازم و بررسی وضعیت پزشکی توسط پزشک مربوطه

▪ خود داری از مصرف قرص هایی مانند آسپرین و ضد التهاب ها و مکمل های گیاهی زیرا این دارو ها سبب تشدید خون ریزی می شوند.

▪ توجه به دستورات پزشک در روز جراحی.

  • هزینه لیپوماتیک ران چقدر است ؟

قیمت انجام لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن متفاوت است . همچنین قیمت انجام این نوع عمل نیز بسته به عوامل مختلفی تعیین  می شود ، عواملی مانند : چربی اضافه، شهرت پزشک، مراقب های درمان و .. از عواملی هستند که بر روی قیمت عمل لیپوماتیک ران تاثیر می گذارند.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار