• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

لیپوماتیک ران

  • معرفی لیپوماتیک ران

ران ها به دلیل عوامل ژنتیکی و نداشتن تحرک ممکن است بزرگ شوند. افراد زیادی ساعت و زمان های طولانی را می نشینند که این کار سبب تجمع چربی ها در بخش ران آن ها می شود . از طریق ورزش کردن و رژیم هایی غذای می توان این مشکل را رفع کرد ولی برخی افراد به دنبال راه های سریع تر و راحت تر هستند که تا بتوانند این مشکل را رفع کنن ، یکی از این روش ها که می تواند به راحتی چربی های تجمعی در ران پا ها را از بین ببرد استفاده از عمل لیپوماتیک ران است . البته این عمل تنها برای ران نمی باشد و از آن ها می توان به عمل لیپوماتیک زیر بغل اشاره کرد.

  • لیپوماتیک

لیپوماتیک از آن دسته روش هایی است که می توان از آن برای لاغری و از بین بردن چربی ها استفاده کرد. این روش نواحی مختلفی از بدن را از جمله شکم، ران، پهلو، گردن و سینه را شامل می شود .

لیپوماتیک ران موجب تغییر سایز در قسمت ران می شود و چربی های اضافی موجود در این قسمت را از بین می برد . می توانید با لیپوماتیک  در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های موجود در قسمت ران خلاص شده و زیبایی آن ها را به دست آورید.

  • تاثیر جراحی لیپوماتیک بر زیبایی ران ها

ران یکی از قسمت های مهم بدن و اندام فرد می باشد که زیبایی و تناسب ران ها تاثیر بسزایی در زیبایی و تناسب اندام های بدن می گذارد. اگر این قسمت بیش از اندازه بزرگ باشد علاوه بر این که سبب می شود زیبایی اندام شما دچار اختلال شود باعث عرق سوزی قسمت بالایی پا و ایجاد مشکلاتی در هنگام راه رفتم پا می شود‌‌. شما می توانید با انجام عمل لیپوماتیک علاوه بر این که زیبایی اندام خود را به دست می آورید مشکلاتی که به علت بزرگی ران ها هستند را رفع کنید .

افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از اقدام به انجام عمل باید توسط پزشک متخصص معاینه شوند، برخی افراد بزرگی ران های آن ها به دلیل وجود چربی نیست بلکه بزرگی این ناحیه به دلیل قطور بودن استخوان های ران است و انجام عمل لیپوماتیک  برای آن ها کاربردی ندارد.

لیپوماتیک ران

  • نحوه انجام عمل

بعد از مراجعه بیمار به پزشک و تشخیص این که فرد می تواند عمل لیپوماتیک را انجام بدهد ران پا به قسمت های مختلفی تقسیم می شود که شامل: داخل ران، خارج ران ، جلوی ران و پشت ران  است . همه این قسمت ها می توانند تنها در یک جلسه لاغر شوند. پزشک نیز باید در انجام کار خود مهارت لازم را داشته باشد تا پوست را پس از عمل متناسب با نواحی مجاور باشد.

  • مزایای انجام لیپوماتیک

▪ یک روش ایمن و کار آمد است که انجام این عمل بسیار راحت و ساده است.

▪ دوران بهبود نسبت به جراحی کوتاه تر است و بیمار به سرعت بهبود می یابد.

▪ ریسک و عوارض آن پایین تر است.

  • اقدامات لازم قبل از انجام عمل لیپوماتیک

▪ انجام آزمایشات لازم و بررسی وضعیت پزشکی توسط پزشک مربوطه

▪ خود داری از مصرف قرص هایی مانند آسپرین و ضد التهاب ها و مکمل های گیاهی زیرا این دارو ها سبب تشدید خون ریزی می شوند.

▪ توجه به دستورات پزشک در روز جراحی.

  • هزینه لیپوماتیک ران چقدر است ؟

قیمت انجام لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن متفاوت است . همچنین قیمت انجام این نوع عمل نیز بسته به عوامل مختلفی تعیین  می شود ، عواملی مانند : چربی اضافه، شهرت پزشک، مراقب های درمان و .. از عواملی هستند که بر روی قیمت عمل لیپوماتیک ران تاثیر می گذارند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

آیا تیغ زدن موی سر باعث پر پشت شدن آن می شود؟

آیا تیغ زدن موی سر رابطه مستقیم با پر پشت شدن مو دارد؟

فهرست محتوا Toggle نگهداری صحیح پس از تیغ زدن موی سرمراجعه به آرایشگاه برای تیغ زدن موی سرسخن پایانی تیغ زدن موی سر یکی از روش های شایع برای از بین بردن موهای زائد در موقعیت‌ هایی مانند اصلاح سبیل و ترا... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار