• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

مزوتراپی مو برای ریزش ارثی

مزوتراپی مو برای ریزش ارثی

همواره افرادی وجود دارند که به هیچ علت خاصی دچار ریزش مو می شوند و در پی ریشه یابی و درمان این مشکل اقدام به درمان می کنند اما در خیلی از این موارد دلیل این ریزش مو ژنتیک و ارثی می باشد که نمی توان با روش های معمول و دارو این مشکل را رفع کرد پس باید به کمک روش رایجی به نام مزوتراپی مو در پی رفع ریزش موی خود باشید. با ما همراه باشید تا شما را با مزوتراپی مو، فواید مزوتراپی، برتری مزوتراپی، آماده شدن برای مزوتراپی، نتایج مزوتراپی، تعداد جلسات مزوتراپی، مراقبت های بعد از مزوتراپی، کاربرد های درمانی مزوتراپی، هزینه مزوتراپی، مزوتراپی مو برای ریزش ارثی آشنا کنیم.

ریزش موی ارثی

ریزش مو اکثرا در آقایان اتفاق می افتد و در اثر هورمون  های آندروژنی فرد دچار ریزش مو می شود. در افرادی که پدر یا دایی فرد دچار ریزش مو و طاسی بوده است امکان ریزش موی وی نیز بسیار وجود دارد. افراد برای جلوگیری از این ریزش روی به خوردن قرص و استفاده از محلول ماینوکسیدیل می آورند.

تشخیص ریزش مو ارثی

تشخیص ریزش مو ارثی معمولا توسط هر دو الگو و سابقه ریزش مو در افراد خانواده تشخیص داده می شود و نیاز به انجام تست دیگری نیست.

پیشگیری از ریزش موی ارثی

شما برای پیشگیری از کاهش ریزش مو می توانید از داروی فیناستراید و یا ماینوکسیدیل استفاده کنید. توجه کنید داروی فیناستراید معمولا برای مردان استفاده می شود.

درمان های مناسب برای ریزش موی ارثی

این درمان ها شامل دو دسته می باشند داروهای ماینوکسیدیل و فیناستراید و روش جراحی.

روش های جراحی شامل:

  • کاهش پوست سر: نوار پوستی سر برای کم کردن اندازه یک نقطه طاسی در جراحی برداشته می شود.
  • فلپ مو: نوار پوستی که حاوی رشد موی مناسب است می تواند از یک منطقه کم اهمیت به مناطق مهم تر و واجب تر منتقل شود.
  • کاشت مو بهترین راه درمان برای ریزش مو است. شاخه های کوچکی از پوست که حاوی یک تا بیست تار مو از پشت یا نزدیک پوست سر به یک منطقه دیگر از سر منتقل می شود این روش بهترین نتیجه را با مناسب ترین هزینه برای افراد به دنبال دارد.

دلایل ریزش مو در زنان زیر سی سال

نشانه های سطوح بالای هورمون تستسترون در زنان از جمله دوره های قاعدگی نامنظم، بم شدن صدا، آکنه، ریزش مو در الگوی مردانه می باشد پس یکی از دلایل ریزش مو در زنان زیر سی سال سطح بالای هورمون تستسترون است.

مزوتراپی مو برای ریزش ارثی

مزوتراپی مو به عنوان روش درمانی

مزوتراپی عبارت است از روش درمانی مهاجم که با استفاده از تزریق انجام می شود که باعث کاهش ریزش مو و افزایش رشد موها می شود. مواد تزریقی که در مزوتراپی استفاده می شود شامل عصاره های گیاهی، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها، فاکتور های رشد و دیگر موادی هستند که به درمان ریزش مو و طاسی کمک می کنند در واقع واژه مزو به سلول های بنیادی دوران جنینی باز می گردد و به معنای میانی است چون درم لایه میانه پوست است که از بافت پیوندی تشکیل شده که شامل رشته های کلاژن، رشته های الاستین، هیالورونیک اسید است و این بخش باعث انعطاف پذیری پوست شده و حاوی انواع و اقسام ساختارهای مهم پوستی است که یکی از این ساختارها فولیکول مو است.

مزابای مزوتراپی

مزوتراپی بر لایه های مختلف پوستی مانند اپی درم و لایه میانی و بافت پیوندی و همچنین سیستم گردش خون و سیستم ایمنی و سیستم حسی ناحیه تزریق اثر می گذارد همچنین مزوتراپی باعث بهبود خون رسانی و غذا رسانی به بافت پوست و فولیکول ها و جلوگیری از فرایند تحلیل رفتن فولیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست است.

مزوتراپی مو برای ریزش ارثی

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو یکی از جدیدترین و بی ضرر ترین روش های موجود می باشد و افرادی که به ریزش مو و طاسی دچار می شوند می توانند برای رفع مشکل خود از مزوتراپی استفاده کنند. در ریزش موی هورمونی و ریزش موی آقایان چون عامل این بیماری قابل از بین رفتن نیست روش مزوتراپی روشی کمکی در کنار سایر روش های پزشکی برای این افراد محسوب می شود.

در واقع مزوتراپی برای افرادی که مشکل آن ها ناشی از رژیم غذایی، عادات بد غذایی و مصرف داروها ست کمک کننده می باشد.

مواد تشکیل دهنده محلول تزریقی مزوتراپی

دارای ترکیبی است که به درون پوست تزریق می شوند شامل محلول ها، ویتامین، مواد معدنی، داروهای مغزی، داروهای بی حسی موضعی و داروهای هورمونی و کلسی تونین و آمینواسید ها است.

 

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار