• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل اصولا یک روش برای افزایش حجم و از بین بردن خطوط ایجاد شده در برخی نواحی بدن است. بهترین روش برای جوان سازی پوست بعد از بوتاکس تزریق ژل در تهران است. تزریق ژل انواع مختلفی دارد که بهترین نوع تزریق ژل صورت اسید هیالورنیک است ذاتا ماده است که در بدن است که این ماده روان کننده ی بافت های چشم و مفاصل بدن می باشد.

وقتی سن افراد افزایش پیدا می کند باعث شلی عضلات می شود که با تزریق ژل در نواحی که دچار چین و چروک شده اند باعث از بین رفتن این چین و چروک ها می شود. در واقع تزریق ژل باعث می شود که فرد اعتماد به نفس از دست داده خود را به دست آورد.

معمولا تزریق ژل برای صورت به صورت سرپایی انجام می شود که در بعضی بخش های صورت از جمله خط اخم بین دو ابرو، خط خنده کنار لب ها، فرم دهی لب ها و .. استفاده می شود. مهم ترین کاربرد تزریق ژل معمولا برای پر کردن چین و چروک هایی که بر اثر افزایش سن یا خطوطی که طی زمان بر اثر عصبانیت بین دو ابرو یا پیشانی و یا بر اثر خنده های زیاد در کنار لب ها یا اطراف چشم ها اتفاق می افتد کاربرد دارد.

همچنین تزریق ژل برای افزایش حجم لب ها و در بعضی موارد برای گونه گذاری در افرادی که دارای صورت لاغر و استخوانی هستند کاربرد دارد.

تزریق ژل برای برخی نواحی بدن از جمله همه ی بخش های صورت، باسن، سینه، پشت دست ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

مراقب های قبل از  تزریق کردن ژل

1- انتخاب کردن یک دکتر متخصص با تجربه

2- نوع ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد.

3- قیمت ژل مورد استفاده

یکی از مهمترین مواردی که در تزریق ژل به آن توجه کرد این است که توقعات خود را باید پایین بیاوریم یا اینکه اصلا توقعی نداشته باشیم و به نتیجه ی کار امیدوار باشیم که بهتر خواهد بود. اگر شما فردی حساس نسبت به نتیجه کار هستید بهتر است که قبل از انجام تزریق ژل حتما تحقیقات اولیه هم در مورد دکتر متخصص و هم در مورد خود تزریق ژل انجام دهید. بهتر است که در مورد توقعات خود با پزشک متخصص صحبت کنید تا در نتیجه ی کار شما تاثیر بگذارد.

برخی نکات مهم قبل از انجام دادن تزریق ژل

1- قبل از اینکه تزریق ژل انجام دهید حتما به اندازه ی کافی آب بنوشید.

2- بهتر است که تزریق ژل را در بیمارستان ها کلینیک های معتبر و اتاق های جراحی انجام دهید.

3- برای اینکه از کبودی آن نواحی جلوگیری کنید قبل از انجام دادن تزریق ژل بهتر است که از مسکن استامینوفن استفاده شود ولی از ژلوفن یا ایبوپروفن استفاده نکنید چون کبودی و خونریزی آن مناطق را افزایش می دهند.

4- توجه کنید که تحت هیچ شرایطی قیمت را برای تزریق ژل مد نظر قرار ندهید.

5- به کیفت نوع ژلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد حتما توجه کنید که بهترین نوع ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد هیالورنیک می باشد.

تزریق ژل در تهران در بهترین کلینیک ها انجام می شود که مجهزترین و بروزترین تجهیزات لازم برای انجام این کار را دارند. توجه کنید بهترین کلینیک ها در تهران برای تزریق ژل کلینیک هایی است که تحت نظر وزارت بهداشت کشور باشند و دارای تیم پزشکی متخصص و با تجربه باشند.

تزریق ژل در تهران

نکات مهم در انتخاب کلینیک مناسب در تهران برای تزریق ژل

1- وجود تیم پزشکی متخصص و دارای مهارت و تجربه

2- کلینیکی که وابسته و زیر نظر به وزارت بهداشت باشد.

کلینیک های موجود در تهران می توانند این اطمینان را به افراد دهند که تزریق ژل را با بهترین کیفیت و بهترین نتیجه می توانند به شما هدیه کنند. مهم ترین دلیل انتخاب کلینیک وجود یک پزشک متخصص پوست و زیبایی می‌باشد. و مورد بعدی وجود امکانات عالی و به روز دنیا در آن کلینیک می‌باشد که در تهران بهترین کلینک ها با این موارد گفته شده وجود دارد که توصیه می شود تزریق ژل را در بهترین کلینک ها و در تهران انجام شود که دارای امکانات روز دنیا و هم چنین بهترین پزشک‌های متخصص پوست و زیبایی را دارا می‌باشند


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار