کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی - مدرن

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت امروزه یکی از روشهای غیر تهاجمی برای رفع نواقص ظاهری صورت است. تزریق ژل در بین خانم ها شیوع بیشتری داشته و علت آن این است که خانم ها به زیبایی صورت خود اهمیت بیشتری می‌دهند. افزایش سن و ظاهر شدن چین و چروک های سطحی بر روی پوست برای خیلی از ما ناخوشایند است؛ خیلی از ما به دنبال روش هایی هستیم که بتوانیم با کمترین عوارض در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه جوانی را به پوست صورت خود هدیه دهیم؛ تزریق ژل می تواند یکی از این راه ها باشد؛ از آنجا که تزریق ژل یکی از متداول ترین راه ها برای جوانسازی پوست صورت است بیشتر افراد گمان می کنند تزریق ژل فقط برای جوان سازی به کار می رود در حالی که تزریق ژل کاربردهای گسترده‌تری داشته که در ادامه به آنها به صورت مختصر اشاره می شود.

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل  می تواند برای هدف های مختلفی به کار برده شود؛ بازگرداندن حجم صورت، زاویه سازی صورت، ایجاد کانتور صورت، حجیم کردن لب ها، کاهش خطوط، جوانسازی پوست، برجسته سازی گونه، لیفت ابرو، رفع گودی صورت، رفع گودی زیر چشم، رفع نواقص بینی از کاربردهای تزریق ژل به چهره می باشد.

تزریق ژل برای زیبا سازی بینی

همانطور که گفته شد یکی از کاربردهای تزریق ژل برای زیباسازی بینی می باشد؛ در صورتی که بینی شما دارای فرورفتگی باشد؛ یا تیغه بینی شما دارای ظاهری ناصاف باشد یا نوک بینی شما در اثر افزایش سن افتادگی پیدا کرده باشد؛ می توان از طریق تزریق ژل این نواقص ظاهری جزئی را برطرف نمود؛ برخی از افراد گمان می کنند که از طریق تزریق ژل یا بوتاکس به بینی می توان ظاهر آن را کوچک تر نمود؛ در صورتی که این تصور کاملاً غلط بوده و برای رفع نواقص جزئی که ذکر شد تزریق ژل به کار برده می شود.

زیبا سازی ابرو با تزریق ژل

ابروها مانند بینی نیز در زیبایی افراد تاثیر گذار می باشد؛ بعضی افراد تمایل دارند که ابروهای آنها حالت هشتی داشته باشد با استفاده از تزریق ژل بر بالای ابرو می توان این حالت را در ابرو ایجاد نمود.

جوانسازی پوست صورت با تزریق ژل

 جوانسازی پوست صورت از طریق تزریق ژل به دو روش صورت می پذیرد:

در برخی از مواقع دلیل پیری پوست افتادگی پوست و لاغری صورت است. اگر دقت کرده باشید چاقی و لاغری صورت تاثیر زیادی بر جوان نشان دادن صورت و زیبایی آن دارد؛ برخی از مواقع لاغری پوست صورت باعث افتادگی پوست شده و در نتیجه فرد پیرتر به نظر می رسد. از طریق تزریق ژل می توان صورت را حجیم تر نمود؛ با حجیم تر شدن صورت افتادگی پوست از بین رفته و صورت فرد جوان تر به نظر می رسد.

ظهور برخی از چین و چروک ها مانند چین و چروک های پنجه کلاغی در اطراف چشم و یا خطوط خنده در اطراف لب باعث می شود تا صورت فرد پیرتر به نظر برسد؛ درست است که برخی از این چین و چروک ها نشانه شاد بودن فرد می باشد اما از طرفی نیز باعث پیرتر شدن صورت می شود.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار رایج تزریق ژل زاویه سازی صورت می باشد؛ شاید در اطراف خود خانم هایی را مشاهده کرده باشید که استخوان بندی صورت آنها درشت است؛ از طریق تزریق می توان ظرافت زنانه صورت را بیشتر نمایان کرد. زاویه سازی فک و صورت علاوه بر این که صورت شما را ظریف تر نشان می دهد باعث جوانتر نشان دادن صورت شما نیز می شود.

تزریق ژل به صورت

 

ایمنی تزریق ژل به صورت

تزریق ژل یک روش ایمن بوده که مورد تایید fda می باشد. تزریق ژل وقتی غیر ایمن می شود که به جای مراجعه به کلینیک های تخصصی زیبایی به آرایشگاههایی مراجعه نمایید که بدون اخذ مجوز از مرکزی معتبر، اقدام به تزریق ژل می نمایند. دقت نمایید که تزریق ژل حتما باید توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود.

 به شما پیشنهاد می شود که قبل از انجام تزریق ژل به صورت، حتما جلسات مشاوره ای را پشت سر گذاشته و نکاتی را که لازم است رعایت نمایید. مصرف داروهایی مانند آسپیرین که رقیق کننده خون است به مدت دو هفته قبل از تزریق توصیه نمی شود.

برچسب ها : تزریق ژل | تزریق ژل در تهران | تزریق ژل و چربی

مطالب پیشنهادی

تزریق ژل بینی

تزریق ژل به بینی یکی از روش های خوب برای زیبایی و فرم دادن به بینی است. در چند سال اخیر تنها روش زیبایی بینی و رسیدن به فرم دلخواه جراحی بوده است، اما این روند تا زمانی بود که […]

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که چگونه تزریق ژل خط خنده به رفع و درمان آن کمک می کند. خط خنده، خطوطی هستند که از دو طرف کناره های بینی تا کناره های […]

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران تزریق ژل اصولا یک روش برای افزایش حجم و از بین بردن خطوط ایجاد شده در برخی نواحی بدن است. بهترین روش برای جوان سازی پوست بعد از بوتاکس تزریق ژل در تهران است. تزریق ژل […]

تزریق ژل لب

لب ها یکی از اجزاء صورت هستند که در زیبایی فرد نقش فراوانی دارند همچنین می توانند بر روی جذابیت و گیرایی خنده شما تاثیر فراوانی بگذارند . برخی افراد ممکن است به صورت خدادادی از داشتن لب های زیبا […]