• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت ابرو طبیعی و دایمی

امروزه نه تنها در سطح جهان بلکه در ایران عزیزمان کاشت ابرو به عنوان راه حلی دائمی و همیشگی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و این عمل جایگاه ویژه ای در سبد زیبایی افراد مخصوصا خانوم ها پیدا کرده است. علل کم پشتی و ریزش ابرو متفاوت و گوناگون است ولی تغذیه نامناسب، نگرانی و استرس های طولانی مدت، انجام شیمی درمانی و نارحتی و بیماری های پوستی از شایع ترین و مهمترین عوامل این موضوع هستند.

امروزه یکی از مشکلات موجود در زمینه زیبایی صورت برای اکثر خانم ها و بعضی از آقایان، کَم-پُشتی موهای ابرو است. در برخی از موارد کَم پُشتی موهای این ناحیه مشکل فرد نیست بلکه مُدل ابرو طبق سلیقه فرد نیست. به عنوان مثال هنگامیکه فاصله بین ابرو و چشم کم است و یا ابروهای فرد پهنا و یا طول مناسبی از نظر فَرد ندارد و یا کسانیکه قبلا برای پُرپُشتی و رسیدن به مدل ابروی دلخواه خود، تاتو و یا حاشور کرده اند. این مسائل برای بسیاری از خانم ها و آقایان قابل قبول نبوده و همواره بدنبال راه حلی دائمی و همیشگی برای حل این مسئله ی مهم هستند.

راه حل های درمانی بسیاری در این زمینه وجود دارد که فَرد باید با تجویز پزشک متخصص پیگیری نماید. اما شایان ذکر است که در اغلب اوقات نتیجه حاصل از این راه حل های درمانی یا موقت و زود گذر است و یا با توقع فَرد، فاصله بسیار زیادی دارد. یکی از بهترین راه ها برای پُرپُشت کردن موهای ابرو و یا تغییر مدل ابرو (برای کسانیکه ابروهایی کم پُشت دارند یا بخش هایی ازابروی آنها دچار طاسی است و یا بطور کلی ابرو ندارند) کاشت ابروی طبیعی و قابل رُشد و دائمی است.

کاشت ابروی طبیعی حتی می تواند راه حل بسیار مناسبی برای پوشش دادن و مخفی کردن انواع اِسکار باشد. به عنوان مثال در مواردی که بر روی ناحیه ابروی فَرد اِسکار ناشی از سوختگی، آکنه، زخم بُرِش، بخیه و یا جراحی وجود دارد و این امر موجب نارضایتی فرد شده است می توان با کاشت ابروی پُرپُشت بر روی این نواحی، زیبایی از دست رفته را دوباره به فَرد بازگرداند. برای اینکه موهای کاشته شده بر روی انواع اِسکارها رُشد نمایند و همانند یک ابروی طبیعی باشند، ابتدا باید از وجود خون رسانی در زیر پوست ناحیه اِسکار مطمئن شد که این امر با یک معاینه بسیار ساده توسط متخصص قابل تشخیص است.

امروزه می توان از روش هایی که برای کاشت موی سر استفاده می شوند برای کاشت ابرو نیز استفاده نمود بدون اینکه کوچکترین عارضه ای رُخ دهد. کاشت مو در ناحیه ابرو با کاشت مو در ناحیه سَر تفاوت های اساسی دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی مُدرن، تمامی روش های سنتی و مُدرن کاشت ابرو، با بهره گیری از با تجربه ترین و زُبده ترین تیم متخصصین، تجهیزات و وسایل پزشکی به روز و مطابق با استانداردهای جهانی، تجربیاتی که حاصل کار طولانی و بلند مدت در زمینه پیوند موی طبیعی است و همچنین آخرین دستاوردهای علم در این زمینه عرضه می شود. امروزه افرادیکه مخاطب و خواهان کاشت ابروی طبیعی و دائمی هستند فقط کسانیکه کاملا بدون ابرو هستند، نیستند و افرادیکه ابروهایی کامل و بدون عیب و نقص دارند نیز برای پهن تر کردن و پُرپُشت تر کردن ابروهای خود کاشت ابرو را انتخاب می کنند.

حال سوال مهم این است که ابروهایی پُرپُشت، پهن و زیبا چه نقشی در زیبایی چهره فرد دارد و آیا این نقش آنچنان پُر اهمیت است که کاشت ابروی طبیعی را توجیه کند؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم با وجود اینکه زیبایی کاملا معقوله ایی سلیقه ایی و شخصی است و تعاریف مختلفی در بین افراد مختلف دارد ولی یکی از مهمترین عناصر زیبایی صورت، ابرو است و ابروها نقشی اساسی در ایجاد چهره ایی جذاب ایفا می کنند. در حقیقت داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو متاسفانه موجب جلب توجه افراد به چهره آن شخص می شود و آن فرد نیز با آگاهی از این مسئله ممکن است به مرور زمان از این مسئله دچار ناراحتی یا حتی افسردگی شود (به ویژه در میان خانمها).

با پیشرفت روز افزون علوم پزشکی دیگر جایی برای نگرانی نیست زیرا امروزه بسیاری از این مسائل به راحتی و تنها در چند ساعت قابل حل هستند و درمان می شوند. کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی مُدرن با استفاده از روش ها و تکنیک هایی به روز و کاملا تضمینی و کار آمد در پُروسه کاشت ابرو، شما عزیزان را به چهر ه ایده آل در ذهنتان می رساند و در صورتیکه این مجموعه افتخار انتخاب شدن توسط شما عزیزان را برای انجام کاشت ابرو داشته باشد با بکارگیری از تمامی امکانات و نیروی متخصص خود، رویای شما را برای داشتن ابروهایی پُرپُشت و پَهن به واقیعت تبدیل خواهد کرد.

مجموعه تخصصی مُدرن نگاهی کاملا پزشکی- هُنری که به پیوند کاشت موی طبیعی دارد و بر آن است که در کنار انجام یک عمل پزشکیِ موفق، اثری ماندگار و زیبا خَلق نماید تا در نهایت رضایت 100 درصدی شما عزیزان را بدست آورد. طراحی ابرو به طور مجزا برپایه عوامل مهم و فاکتورهایی از قبیل: نوع چهره فرد، ویژگی های ظاهری صورت و بخصوص نتایجی که بنا به سلقیه شخصی خواهان آن هستید، است. ضمنا چند عامل مهم و اساسی در این میان وجود دارد که یک متخصص کاشت ابرو باید به آنها توجه کند از جمله: نوع قوس ابروها، ضخامت مناسب مو، فاصله بین ابروها و همچنین طول ابرو که جهت درمان در نظر گرفته می شوند.

باتوجه به اینکه محل گیرندهِ پیوند در کاشت ابرو ، صورت و بالای چشم است، کاشت گِرَفت ها باید با دقت و ظرافت بسیار بالایی انجام پذیرد تا ابروی کاشته شده شاخصه های یک ابروی کاملا طبیعی را دارا باشد. این شاخصه ها، زاویه خواب، تراکم مناسب و حالت رویش طبیعی موهای آن است. چناچه در کاشت ابروی طبیعی این فاکتورها به نحو احسن پیاده سازی شود، ابرو کاشته شده بسیار نزدیک به یک ابروی طبیعی خواهد بود. لازم به ذکر است که هر مرکز کاشت مویی توانایی پیاده سازی این پارامترها را ندارد و چناچه بدنبال کاشتِ ابرویی طبیعی، با ترکم و با کیفیت بالا هستید حتما با دیدن نمونه کارهای انجام شده در آن مرکز از تبحر تیم پزشکی آن مجموعه اطمینان حاصل فرمائید. کاشتِ تخصصی ابرو در کلینیک تخصصی پوست و موی مُدرن با بکارگیری دستگاه هایی به روز و پیشرفته و بهره گیری از تیم پزشکی متخصص و متبحر انجام می شود که نمونه های موفق بسیاری که از این مجموعه برای رسیدن به هدف خود استفاده کرده اند، گواه این ادعاست.

مجموعه تخصصی پوست، مو و زیبایی مُدرن، نوع و مدل، طرح، تراکم، حالت و زاویه خواب ابرو کاشته شده با اعمال نظر مستقیم متقاضی کاشت انجام شده و این مجموعه هیچ محدودیتی در پیاده-سازی طرح دلخواه شما عزیزان ندارد. طراحی مُدل ابرو کاملا با توجه به الگوی صورت فَرد بوده و کاملا متناسب با ماتریس زیبایی صورت آن فرد خواهد بود. بنابراین شما عزیزان می توانید ابرویی کاملا با سلیقه شخصی خود داشته باشید. در کلینیک مُدرن حتی این امکان وجود دارد که متقاضی کاشت ابرو روی تمامی مراحل طراحی ابروی خود نظارت مستقیم داشته باشد.
ویژگی های یک کاشت ابروی موق، طبیعی و فوق العاده چیست و به هنگام کاشت یک ابروی طبیعی به چه پارامترهایی باید توجه ای ویژه داشت تا نتیجه کاشت ابروها بسیار طبیعی به نظر برسد؟

  • زاویه خواب مناسب
  • تراکم مناسب
  • مدل و طرح مناسب

1. زاویه خواب مناسب:
یکی از دلایلی که بیشتر خانم ها را از کاشت ابرو منصرف می نماید زاویه خواب نامناسب ابروهای کاشته شده است. همه ی ما در اطراف خود کسانی را دیده ایم که قبلا کاشت ابروی طبیعی انجام داده اند ولی ابروهای آنها زاویه خواب مناسبی نداشته و یا به اصطلاح سیخ سیخ است. علت این امر در چند نکته نهفته است:

الف. انتخاب محلی نامناسب از بانک مو، برای برداشت:
همانگونه که توضیح داده شد، محل برداشت مو برای کاشت ابرو، از بانک مو یا همان پشت سر فرد می باشد. برداشت از بانک مو باید از ناحیه ای انجام شود که موهای آن قسمت بیشترین شباهت را (از نظر ظاهری، ضخامت، زاویه خواب و جنس) به موهای ابرو داشته باشند. اگر برای برداشت از بانک مو این پارامتر در نظر گرفته نشود و برداشت از بانک مو از محلی نامناسب انجام شود باعث می شود که ابروهای کاشته شده پس از رُشد مجدد که معمولا تا 6 ماه به طول می انجامد ذ(این مدت زمان بین در افراد مختلف متفاوت است و می تواند بین 3 تا 8 ماه باشد) زاویه خواب مناسبی نداشته باشند (سیخ سیخ شوند)

ب. عدم استفاده از تکنیک مناسب برای کاشت ابرو:
استفاده از یک تکنیک واحد برای همه کار مناسبی نیست. به عبارت دیگر برای همه نباید یک نسخه واحد پیچید و بهتر است که انتخاب تکنیک (برای کاشت ابرو)، با توجه به ویژگی ها، توقعات و محدودیت های همان فرد انجام شود. در انتخاب تکنیک کاشت مناسب، باید وضعیت جسمانی متقاضی کاشت ابرو نیز لحاظ گردد.

ایجاد شکاف هایی با زاویه خواب نامناسب:
در کاشت یک ابروی طبیعی باید زوایای خواب زیر با دقت پیاده سازی شود: • به هنگام ایجاد شکاف در ناحیه تاج ابرو باید زاویه 90 درجه لحاظ گردد. • به هنگام ایجاد شکاف در ناحیه میانی ابرو باید زاویه 60 درجه لحاظ گردد. • به هنگام ایجاد شکاف در ناحیه پایانی و یا دُم ابرو باید زاویه 10 درجه لحاظ گردد.

د. عدم دقت در هنگام جایگذاری گِرَفت ها در شکاف های ایجاد شده:
جایگذاری گِرَفت ها در شکاف های ایجاد شده بسیار حساس و مهم است. چناچه فولیکول یا ریشه ی گِرَفت حین کاشت صدمه ببیند و یا با زاویه درستی در شکاف ها کاشته نشود باعث می گردد که پس از رشد مجدد گرفت ها، شاهد ناهماهنگی و نامنظمی در ابروهای کاشته شده باشیم. بنابراین کاشت گِرَفت ها در شکاف ها باید با دقت و ظرافت بسیار انجام شود.

و. عدم اجرای دقیق و صحیح مراقبت های بعد از کاشت:
انجام صحیح و دقیق مراقبت های بعد از کاشت که بطور مکتوب به شما عزیزان داده می شود تاثیر خیلی زیادی در نتیجه نهایی خواهد داشت. افرادیکه در انجام دستورالعمل های بعد از کاشت اِهمال و سُستی می نمایند باید متوجه این موضوع باشند که ممکن است نتیجه نهایی مطلوب نباشد.
2. تراکم مناسب:
برای داشتن ابروهایی با تراکم بالا باید تعداد گِرَفت های کاشته شده در ابرو مناسب باشد و از طرفی دیگر برای ایجاد شکاف هایی با تعداد و ظرافت مناسب باید از ابزارهای دقیق و ظریفی استفاده کرد. زیرا هرچه این شکاف ها ظریف تر و کوچکتر باشند می توان تعداد بیشتری شکاف در واحد سطح ایجاد کرد و به تبع آن تعداد بیشتری گِرَفت در آن ها جایگذاری کرد و کاشت. چنانچه در کاشت ابرو از تعداد مناسبی گِرَفت استفاده شود و با اعمال دقت نظر مناسب به هنگام کاشت، رویش مجدد تمامی گِرَفت ها تضمین شود، ابروهای کاشته شده از ترکم بسیار مطلوبی برخوردار خواهند بود.
3. مدل و طرح مناسب :
طراحی یک ابروی مناسب، نقشی اساسی در طبیعی به نظر رسیدن نتیجه نهایی کاشت ابرو دارد. طراحی ابرو برای هر فرد باید متناسب با ماتریس زیبایی همان فرد انجام شود. برای انجام این کار در کلینیک تخصصی مُدرن هیچ محدودیتی وجود نداشته و شما عزیزان می-توانید هر طرحی که در نظرتان است را در اختیار تیم پزشکی مجموعه قرار دهید تا این تیم، طرح مد نظر را با توجه به ویژگی های صورت شما طراحی و در نهایت پیاده سازی نمایند.
فرآیند کاشت موی طبیعی در ناحیه ابرو که کاشت ابرو گفته می شود، در حالت کلی شامل 5 بخش اساسی زیر است:

برداشت از قسمت اهدا کننده گِرَفت ها (که در اغلب مواقع بانک موی متقاضی است و در پُشت سر وجود دارد.)
جداسازی، تفکیک و دسته بندی گِرَفت های برداشته شده، بر اساس نوع و ضخامت آنها.
طراحی قسمتی که قرار است در آن گِرَفت های برداشته شده، کاشته شوند. (محلی که دچار کَم-پُشتی و یا طاسی شده است)
ایجاد شکاف های با تراکم بالا و بسیار ظریف در قسمت گیرنده پیوند یا همان ابروها.
کاشت گِرَفت های تفکیک شده در ناحیه گیرنده پیوند یا همان ابروها.
1. برداشت از قسمت اهدا کننده گِرَفت ها (که در اغلب مواقع بانک موی متقاضی است و در پُشت سر وجود دارد.)
در این مرحله، با استفاده از تکنیک های موجود در این زمینه، از محل اهدا کننده، برداشت گِرَفت صورت می گیرد. این برداشت می تواند به روش های متعددی می تواند باشد که در این قسمت به شرح مختصر چند روش اصلی زیر می پردازیم:

الف. تکنیک اِف آی تیFIT:
در این روش برداشت گِرَفت ها بوسیله پانچ و یا هولدِر دستی انجام می شود و از قدیمی ترین روش های موجود در این زمینه است و تقریبا منسوخ شده است.

ب. تکنیک اِف یو یی FUE:
در این روش برداشت گِرَفت ها بوسیله دستگاه برقی اِف یو یی انجام می شود که از دقت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

ج. تکنیک اِس یو تی SUT:
این تکنیک چیزی اضافه بر تکنیک اِف یو یی نداشته و فقط یک اسم غیر علمی برای تکنیک FUE بوده و در صورت جستجو در سایت ها و مقالات معتبر خارجی متوجه خواهید شد که تکنیک اِس یو تی SUT هیچ پایه و اساس علمی ندارد.

د. تکنیک سوپر اِف یو یی Super FUE یا S.FUE:
این روش در واقع همان روش اِف یو یی است با کمی تفاوت. در این روش برداشت گِرَفت ها بوسیله دستگاه برقی اِف یو یی انجام می شود که از دقت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است و فرق آن با روش اِف یو یی در این است که در این تکنیک، گِرَفت های برداشته شده از بانک مو را پس از برداشت، کات (CUT) کرده و پس از مرتب سازی (Sort) و دسته بندی، در شکاف هایی که قبلا در ناحیه مورد نظر ایجاد شده است، می کارند. **شایان ذکر است که انجام عمل کات و دسته بندی گِرَفت ها تاثیر شِگَرف و بسیار زیادی در طبیعی دیده شدن منطقه کاشته شده داشته و باعث می شود که موهای کاشته شده عروسکی و یا مسواکی شکل به نظر نرسند.**

تکنیک اِف یو تی FUT:
در این روش برداشت گِرَفت ها بوسیله جراحی و برداشت یک نوار باریک یا همان فِلَپ Flap انجام می شود و با توجه به اینکه در این روش فاصله زمانی بین برداشت و کاشت گِرَفت ها بسیار اندک است، موهای کاشته شده بوسیله این تکنیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردارهستند.
2. جداسازی، تفکیک و دسته بندی گِرَفت های برداشته شده، بر اساس نوع و ضخامت آنها.
باتوجه به تکنیک برداشت که در مرحله قبل توضیح داده شد (در صورت نیاز) در این مرحله، جداسازی گِرَفت های برداشته شده از مرحله قبل، زیر میکروسکوپ های مخصوصِ این کار و توسط تیم زبده کات (بُرِش) و دسته بندی (Sort) صورت می گیرد.
3. طراحی قسمتی که قرار است در آن گِرَفت های برداشته شده، کاشته شوند. (محلی که دچار کَم پُشتی و یا طاسی شده است)
به قسمت و محلی که قرار است در آن گِرَفت های برداشته شده، کاشته شوند، محل گیرنده پیوند نیز گفته می شود. طراحی محل گیرنده پیوند که در اینجا ابروها هستند، کاملا با اعمال سلیقه و نظر مستقیم متقاضی کاشت انجام خواهد شد.
4. ایجاد شکاف های با تراکم بالا و بسیار ظریف در قسمت گیرنده پیوند.
در این مرحله با توجه به مقدار گِرَفت های برداشته شده از بانک موی متقاضی لازم است که شکاف هایی در محل گیرنده پیوند (محلی که دچار کَم پُشتی و یا طاسی شده است) ایجاد شوند. ظرافت، تعداد، عمق، زاویه خواب و نحوه ایجاد این شکاف ها تاثیر بسیاری در نتیجه نهایی پیوند مو دارد. از اینرو در این بخش به توضیح مختصری در این رابطه می پردازیم:
الف. ظرافت شکاف ها:
در فرآیند کاشت مو، ظرافت شکاف ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا هرچه این شکاف ها ظریف تر باشند می تواند در واحد سطح تعداد شکاف بیشتری ایجاد کرد و به تبع آن تعداد موی بیشتری کاشت. از طرفی دیگر ایجاد شکاف هایی ظریف، باعث هرچه طبیعی تر به نظر رسیدن قسمت کاشته شده خواهد بود. یکی از دلایلی که باعث می شود خط رویش یا Hairline یک فرد بسیار مصنوعی یا به اصطلاح عروسکی شکل به نظر برسد عدم ایجاد شکاف هایی ظریف در این ناحیه است. با استفاده از ابزارهای مُدرن و سوزن هایی بسیار ظریف و نازک می توان شکاف هایی بسیار ظریف ایجاد کرد.

تعداد شکاف ها:
تعداد شکاف های ایجاد شده در محل گیرنده پیوند، تعیین کننده تراکم موهای کاشته شده خواهد بود. شایان ذکر است که هرگز نمی توان تراکمی مانند تراکم یک موی طبیعی ایجاد کرد. زیرا همه مساحت پوست سر تقریباً ۵۰۰ سانتیمتر مربع می‌باشد، که دارای حدود ۲۰۰ تار مو در سانتی‌متر است و ایجاد این تعداد شکاف با ابزارهای موجود غیر ممکن است ولی با روش های مُدرن و به روز می توان نزدیک به این مقدار شکاف ایجاد کرد و این تعداد نیز قابل قبول بوده و تغییری بسیار شِگَرف در چهره متقاضی ایجاد خواهد کرد. با کاشت تقریبا 5000 گِرَفت در سطح سری که دچار کَم پُشتی کامل است می توان در این محل تراکم خیلی خوبی ایجاد کرد. (واحد شمارش موی سر گرافت است نه تار مو. هر گرافت از چند تار مو تشکیل شده که از ریشه به هم ارتباط دارند.)

ج. تکنیک اِس یو تی SUT:
این تکنیک چیزی اضافه بر تکنیک اِف یو یی نداشته و فقط یک اسم غیر علمی برای تکنیک FUE بوده و در صورت جستجو در سایت ها و مقالات معتبر خارجی متوجه خواهید شد که تکنیک اِس یو تی SUT هیچ پایه و اساس علمی ندارد.

ج. عمق شکاف ها:
پوست از سه لایه تشکیل شده است . لایه خارجی و بیرونی آن اِپیدِرم و لایه میانی دِرم، و لایه سوم هیپودِرم نام دارد. در قسمت مربوط به ساختار و آناتومی پوست انسان، به طور مفصل به جزئیات این مفاهیم خواهیم پرداخت. ایجاد شکاف هایی که بسیار کم عُمق هستند باعث می-گردد که موهای کاشته شده بسیار سریع تر وارد فاز رویش مجدد شوند ولی در عوض عُمر طولانی نداشته باشند. بنابراین کاشت مو در عمق مناسب، باعث ماندگاری طولانی تر موهای کاشته شده خواهند شد.

د. زاویه خواب شکاف ها:
تنظیم زاویه خواب شکاف ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا گِرَفت های کاشته شده در این شکاف ها در همان زوایه ایی رُشد خواهند کرد که شکاف های آنها قبلا ایجاد شده-اند. داشتن موهایی مرتب، هم راستا و با زاویه خواب مناسب همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این مسئله در بحث کاشت ابرو و ریش و سبیل از اهمیت بالاتری نسبت به کاشت مو برخوردار است. باتوجه به نقش مهم و تاثیرگذار این زوایا در کیفیت نتیجه نهایی حاصل از کاشت، لازم است که به دقیق بودن زاوایای کاشت اهمیت ویژه ای داد.
5. کاشت گِرَفت های تفکیک شده در ناحیه گیرنده پیوند یا همان ابروها
در این مرحله، کاشت گِرَفت ها در قسمتی که قبلا طراحی شده است و شکاف هایی در آن ایجاد شده اند، صورت می گیرد. با توجه به اینکه در مرحله قبل شکاف هایی بسیار ظریف و کوچک ایجاد شده است، قراردادن و کاشت گِرَفت ها در این شکاف ها باید با دقت و ظرافت تمام انجام شود تا ریشه گِرَفت ها حین کاشت صدمه نبینند زیرا در صورت صدمه دیدن این ریشه ها، موهای کاشته شده، رُشد نخواهند کرد. پارامتر مهم دیگر در این مرحله سرعت انجام کار است. همانگونه که قبلا اشاره شد باید سعی کرد که مدت زمانیکه گِرَفت ها بیرون از پوست هستند را به حداقل رساند تا گِرَفت های کاشته شده کیفیت خود را از دست ندهند. کلینیک مُدرن با بهره گیری از تیم پزشکی متعهد و متبحر خود، توانسته است تمامی مراحل کاشت مو، ابرو و ریش و سبیل را بصورت تیمی انجام داده و با بالاتر بردن سرعت و دقت در کاشت، صرفه جویی بسیار خوبی در مدت زمان لازم برای انجام این عمل، نماید. از طرفی دیگر انجام کار تیمی باعث شده است که تمامی مراحل کاشت مو، ابرو و حتی ریش و سبیل تنها دریک روز انجام شده و عزیزانی که از نظر زمانی محدودیت دارند بتوانند تنها با اختصاص دادن یک روز به این کار، به نتیجه دلخواه و مطلوب خود دست یابند.

موهای کاشته شده پس از گذشت چند ماه (طول این دوره مشخص نبوده و برای هر فرد متغییر است) رُشد کرده و قابل اصلاح و تراشیدن با تیغ و یا ماشین ریش تراش خواهد بود. و در نهایت باید گفت که این موهای کاشته شده تمامی ویژگی های یک ریش طبیعی را پیدا خواهند کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای کاشت

راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای کاشت

فهرست محتوا Toggle انتخاب بهترین رنگ ابرو برای کاشتدر کاشت ابرو می‌توان رنگ ابرو را انتخاب کرد؟نکاتی برای انتخاب رنگ ابرو انتخاب رنگ ابرو برای کاشت، مسئله ای است که فرد باید با پزشک مشاور خود صحبت کند ... (ادامه)

ترک پوست سر پس از کاشت مو

دلایل ترک پوست سر پس از کاشت مو چیست؟

ترک پوست سر پس از کاشت مو به چه دلیل رخ می دهد؟ این عارضه ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از جمله اینکه بعد از کاشت مو، معمولا پوست سر به دلیل عفونت یا تحریک پوست، التهاب پیدا می کند و به ترک... (ادامه)

آیا پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟

پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟

پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟ بلی، پیوند مو یک روش پیشرفته و دقیق است که توسط جراحان ماهر، با استفاده از تکنیک های مدرن انجام می شود. این روش به طور کلی به دو نوع FUT و FUE تقسیم می شود. در روش... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار