• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

عوارض چاقی ران

عوارض چاقی ران و درمان آن

عوارض چاقی ران موضوعی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. چاقی ران یکی از چالش هایی است که افراد با آن مواجه هستند و برای از بین بردن چربی های اضافه در ناحیه ران به روش های مختلفی روی می آورند. چاقی ران گاهی با ورزش و گرفتن رژیم غذایی برطرف می شود اما همیشه این روش ها جوابگو نیستند.

به منظور کاهش عوارض ناشی از چاقی ران روش های نوینی به وجود آمده است. از جمله این روش ها که می تواند سایز ران های شما را به صورت دائمی به اندازه دلخواه شما برساند، روش لیپوماتیک ران است که سبب حذف چربی های اضافه در ناحیه ران ها شده و سلامتی شما را حفظ می کند. چاقی ناحیه ران می تواند علاوه بر این که تناسب اندام شما را به خطر بیندازد موجب بیماری های مختلفی می شود. روش های مختلفی در کلینیک مدرن انجام می شود که می توانید از آن ها اطلاع پیدا کرده و از شر چربی های اضافه در ناحیه ران و سایر اعضای بدن خود راحت شوید.

عوارض چاقی ران می تواند موجب چه بیماری هایی شود؟

  1. چاقی ران می تواند مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. افرادی که چربی های بسیار زیادی در ناحیه ران دارند ممکن است دچار دیسک کمر یا درد مفاصل در پایین تنه شوند. همچنین زانو درد نیز می تواند در اثر چاقی به وجود بیاید.
  2. چربی بیش از حد در ناحیه ران شما و یا هر قسمت دیگری از بدن شما می تواند باعث ایجاد فشار خون در شما شود. همچنین این مساله می تواند موجب قند خون در بدن شما شود.
  3. چاقی ناحیه ران می تواند باعث بروز بیماری های قلبی و عروقی شود و بنابراین بسیار به سلامتی شما لطمه خواهد زد. یکی از شایع ترین این بیماری ها بیماری عروق کرونر است. در این بیماری رسوب چربی در سرخرگ کرونر موجب تنگ شدن آن و در نهایت بیماری شخص می شود. همچنین اگر این بیماری تشدید شود موجب سکته قلبی خواهد شد.

عوارض چاقی ران

دیگر عوارض

  1. چاقی در هر ناحیه بدن به خصوص ران ها می تواند احتمال بروز سکته مغزی در افراد را افزایش دهد. به این طریق که موجب تصلیب شرائین شده و موجب می شود چربی در سرخرگ ها رسوب کند و در نهایت سکته مغزی را در پی خواهد داشت.
  2. این عارضه می تواند موجب ساییدن مفاصلی مانند مفاصل زانو شود و افرادی که ران های بسیار چاق دارند از این مساله رنج می برند.
  3. چاقی می تواند موجب نوعی سرطان در افراد شود که البته بیشتر برای خانم ها اتفاق می افتد. این نوع سرطان در خانم ها خود را به شکل سرطان پستان ، تخمدان، رحم و … نشان می دهد و در مردان خود را به شکل سرطان پروستات، رکتوم و کولون نمایان می کند.
  4. یکی دیگر از عوارض چاقی ران بیماری کبد چرب است که می تواند بسیار خطرناک باشد و شدت آن مرگ را در پی خواهد داشت. تمجع چربی در کبد موجب این بیماری می شود.

روش لیپوماتیک ران

عمل لیپوماتیک ران یک عمل جراحی است که چربی های ناحیه ران توسط دستگاه هایی از بدن خارج می شوند. این عمل با بیهوشی عمومی انجام می شود و به وسیله برش در بدن شخص انجام می شود. لوله هایی به داخل بدن شخص فرستاده می شود که با حرکات چرخشی و لغزشی چربی ها را از بین می برد. این عمل با دقت انجام شده و  هیچ گونه آسیبی به رگ های شما نمی زند.

پس از انجام این عمل رعایت یک سری نکات ضروری است و تا مدتی باید از ناحیه ای که در آن لیپوماتیک انجام داده اید مراقبت کنید تا سلامت خود را بازیابید. داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن بعد از این عمل می تواند شما را برای همیشه لز شر چربی های اضافه ناحیه ران و یا هر جای دیگر از بدن حفظ کند.  

هزینه لیپوماتیک ران

 هزینه لیپوماتیک ران بسته به اندازه ران ها متفاوت است و با توجه به شرایط بیمار تعیین می شود. تجربه پزشک، میزان تجمع چربی، روش انجام عمل و دستگاه های به کار برده شده تماما بر روی هزینه لیپوماتیک ران اثر گذار هستند. این روش روش بسیار خوب و نوینی است و اگر توسط افراد متخصص انجام شود نتایج آن دائمی خواهند بود که هیچ گاه چربی های آن ها باز نخواهد گشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار