کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی - مدرن

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه روشی است برای برجسته و بزرگ کردن گونه ها بدون انجام عمل جراحی. به طور کلی صورت هر فرد، مهمترین بخش در زیبایی ظاهری آن فرد می باشد. گونه بخشی است در میانه ی صورت که در نگاه اول دیده شده و مورد توجه قرار می گیرد. این بخش از صورت با گذشت زمان و افزایش سن دچار افتادگی می شود و به طور کلی گونه های برجسته، سلامتی و جوانی فرد را نشان می دهد.

این روزها با پیشرفت علم و فناوری، امکان رفع مشکلات موجود در صورت و بدن به راحتی فراهم شده است. تزریق ژل به گونه ها اصولا زمانی توصیه می شود، که فرد با بالا رفتن سنش، کلاژن های موجود در پوست خود را به مرور و به صورت تدریجی از دست می دهد و باعث کاهش چربی های موجود در گونه و صورت فرد می شود. اگر در این زمان فرد به دنبال رفع این مشکل نباشد، صاحب صورتی صاف و بدون برجستگی گونه، همراه با گودی و یا پف زیر چشم خواهد شد.

البته در بعضی مواقع ژل برای افراد جوانی که از گونه ها و حالت صورت خود راضی نیستند نیز تزریق می شود.

گونه گذاری به کمک ژل

به طور کلی رفع مشکلات گونه و یا به عبارتی گونه گذاری به ۳ روش انجام می شود:

تزریق ژل گونه، تزریق چربی به گونه و استخوان گذاری

در بین این ۳ روش، استفاده از ژل مطمئن ترین، بی خطر ترین و بی درد ترین روش می باشد که توصیه می شود.

این روش در ایجاد قرینگی بین گونه ها و… از تزریق چربی مطمئن تر می باشد. از دیگر مزیت این روش می توان به شکل، سایز و حالت مختلف و دلخواه شخص و همچنین دائمی بودن آن اشاره کرد. چرا که تزریق ژل گونه همانند نسخ، غیر قابل جذب بوده و بعد از مدتی از بین نرفته و سبب عدم تقارن بین گونه ها نمی شود.

در این روش ابتدا باید صورت ارزیابی شده و علامت گذاری شود و از این محل ها عکس گرفته شود. سپس محل های مورد نظر را ضدعفونی کرده و شروع به استفاده از داروی بی حسی می کنند. بعد از انجام بی حسی تزریق شروع می شود که معمولا در هر نقطه ی علامت گذاری شده، چند ثانیه طول می کشد. در نهایت با رضایت پزشک از این فرایند، علامت گذاری ها پاک می شود و فرایند تزریق ژل گونه پایان می یابد.

 

بهترین نوع ژل

اصولا فرایند انتخاب نوع ژل توسط پزشکان مجرب کلینیک مدرن به بهترین شکل انجام می شود. اما به طور کلی، ژل های هیالورونیک اسید معروف ترین و بهترین نوع ژل برای صورت و گونه می باشند که قابلیت جذب را هم دارند. این ژل مرغوب که دارای تاییدیه ی سازمان اف دی ای بوده، با بافت های طبیعی صورت و بدن انسان بسیار سازگار می باشد و بدون عارضه است.

تزریق ژل گونه

عارضه های تزریق به گونه

به طور کلی و در بیشتر موارد گونه گذاری به روش تزریق ژل به گونه، بدون درد بوده و یا با درد بسیار کمی همراه است. و اما از عوارض های جانبی تزریق می توان به کبودی، قرمزی، التهاب و درد اندکی در محل های تزریق شده اشاره کرد که این عوارض کوتاه مدت بوده و ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از انجام تزریق ژل از بین می رود.

ماندگاری ژل تزریق شده به گونه

ماندگاری این ژل که به صورت تزریق وارد پوست می شود و از روش های گونه گذاری بدون جراحی به حساب می آید، به ژل مصرف شده و نوع و مارک آن بستگی دارد. اما به طور تقریبی می توان ماندگاری تزریق ژل به گونه را بین ۶ ماه الی ۱ سال تخمین زد.

اصولا برای افزایش ماندگاری این ژل می توان پس از تزریق، هر ۳ هفته یک بار، به مدت ۴ مرتبه ژل تزریق شده را شارژ کرد و دوباره تزریق انجام داد. در این صورت می توان ماندگاری ژل را به ۲ سال افزایش داد.

نکات مهم قبل از انجام این تزریق در کلینیک مدرن

-چند روز قبل از تزریق از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری کنید.

-در صورت داشتن بیماری خاص و یا تجربه انجام تزریق ژل، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

-۳ روز قبل از انجام تزریق ژل به گونه، از مصرف داروهایی مانند آسپرین، وارفارین،   و و… خودداری کنید.Eویتامین

برچسب ها : تزریق ژل | تزریق ژل در تهران | تزریق ژل و چربی

مطالب پیشنهادی

تزریق ژل بینی

تزریق ژل به بینی یکی از روش های خوب برای زیبایی و فرم دادن به بینی است. در چند سال اخیر تنها روش زیبایی بینی و رسیدن به فرم دلخواه جراحی بوده است، اما این روند تا زمانی بود که […]

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران تزریق ژل اصولا یک روش برای افزایش حجم و از بین بردن خطوط ایجاد شده در برخی نواحی بدن است. بهترین روش برای جوان سازی پوست بعد از بوتاکس تزریق ژل در تهران است. تزریق ژل […]

تزریق ژل لب

لب ها یکی از اجزاء صورت هستند که در زیبایی فرد نقش فراوانی دارند همچنین می توانند بر روی جذابیت و گیرایی خنده شما تاثیر فراوانی بگذارند . برخی افراد ممکن است به صورت خدادادی از داشتن لب های زیبا […]

تزریق ژل چانه

چانه یکی از اجزاء صورت هست که می تواند در زیبایی فرد نقش بسزایی داشته باشد . داشتن صورت  vشکل که باعث زیبایی و ظرافت صورت می شود از آرزو های هر فردی است . داشتن یک چانه کوتاه و […]