• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

 لیپوماتیک ارزان قیمت

 لیپوماتیک ارزان قیمت

 لیپوماتیک ارزان قیمت موضوعی است که در ادامه به بررسی آن کامل خواهیم پرداخت. لیپوماتیک جراحی برای رسیدن به زیبایی  و اعتماد به نفس از دست رفته افراد چاق است که یا وقتی برای ورزش کردن ندارند یا نمی خواهند یا اینکه تنبلی می کنند و چربی که در غذاها یا فست فودها مصرف می کنند در قسمت غبغب، شکم و پهلو، ران ها، بازوها تجمع پیدا می کند را با استفاده از یک میله ی فلزی به اسم کونولا که با ایجاد سوراخی بر روی پوست با حرکت جلو و عقب چربی ها یا به عباتی توده چربی ها را از اندام موردنظر خارج می کنند که این توده های چربی زنده هستند و لازم به ذکر است که این عمل با بی حسی یا بیهوشی کامل فرد طبق صلاح دید پزشک متخصص انجام می شود.

یکی مهمترین فوائد لیپوماتیک این است که در افراد باعث پیشگیری بسیاری از بیماری ها می شود از جمله کبد چرب، آرتروز زانو، آرتروز لگن، اختلالات هورمونی در زنان، دیابت و …می شود.

انجام دادن جراحی های زیبایی درواقع یک سرمایه گذاری عالی و مادام العمر برای ایجاد اعتماد به نفس، زیبایی، شادابی افراد است. اما هزینه ای که برای انجام این عمل زیبایی می کنید یک عامل مهم در تصمیم گیری شما است و بهتر است که حتما برای به دست آوردن نتیجه مطلوب به یک پزشک متخصص قابل اعتماد مراجعه کنید.

عمل لیپوماتیک؛ راهی برای زیبایی

عمل لیپوماتیک برای هر فردی که به دنبال جراحی زیبایی و تخلیه چربی‌های اضافی هستند متفاوت می باشد و هزینه انجام این عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر کلینیکی هزینه های متفاوتی با توجه به شرایط موجود در هر کلینیک برای این عمل در نظر می گیرند. هرچقد هزینه‌هایی که کلینیک در نظر می گیرد برای عمل زیبایی لیپوماتیک کمتر باشد باعث جذب افراد بیش‌تری خواهد شد. با تمام این موارد عمل لیپوماتیک نسبت به بقیه جراحی‌های پیکر تراشی راحتر است اما با تمام راحتی این عمل باید توجه داشت که این عمل توسط یک پزشک متخصص باید انجام شود.

قبل از انجام این عمل باید فرد به پزشک متخصص مراجعه نماید تا بررسی های لازم انجام شود و درضمن اینکه هر نوع داروی قلبی عروقی، فشار خون استفاده می کنید حتما پزشک خود را در جریان بگذارید تا خطری طی انجام این عمل شما را تهدید ننماید پزشک متخصص اصولا قبل از انجام عمل یکسری آزمایشات را از بیمار درخواست می‌کند تا مشخص شود فرد دارای بیماری خواصی نباشد و خطری وی را حین انجام عمل تهدید ننماید.

 لیپوماتیک ارزان قیمت

عواملی که بر روی قیمت تاثیرگذار هستند

اما هزینه های این عمل لیپوماتیک می تواند به چه عواملی بستگی داشته باشد

1-  هزینه این عمل به تعداد نواحی از بدن که باید چربی‌های اضافی آن ها تخلیه شود بستگی دارد

2- نوع لیپوماتیکی که استفاده می‌شود

3- نوع بیهوشی مورد استفاده، زمان بیهوشی که انجام می شود، مانیتورینگی که در هنگام انجام عمل بیمار استفاده می‌شود.

4- میزان پیچیدگی انجام این فرایند

5- میزان چربی که از اندام فرد فرد برداشته می‌شود.

قابل توجه است که بدانیم قسمت‌های فوقانی و تحتانی افرادی که برای جراحی لیپوماتیک مراجعه می‌کنند گران قیمت تر از قسمت‌های داخلی ران  می‌باشد.

6- هزینه جراح لیپوماتیک

7- تجربه‌ای که پزشک متخصص در طی سال ها به دست آورده است

8- امکاناتی که کلینیک مورد نظر در اختیار بیمار قرار داده است

9- هزینه بی حسی که برای فرد بیمار مور استفاده قرار گرفته است.

انجام عمل لیپوماتیک ارزان قیمت

باید توجه کنیم که نباید هزینه انجام لیپوماتیک را مهم تلقی کرد از این بابت که اگر ارزان باشد بهتر است و مناسب این نظر کاملا اشتباهی می‌باشد چون هزینه لیپو ماتیک ها معمولا با توجه به دستگاهی که مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به امکاناتی که کلینیک در اختیار می گذارد تعیین می‌شود.

ارزان بودن این عمل لیپوماتیک به این معنی است که شاید جراح آن تجربه کافی ندارد و ناشیانه عمل می کند و عمل را خیلی سریع به اتمام می رساند و یا اینکه آن کلینیک تجهیزات کافی برای درمان بیماران خود ندارد این جراحی لیپوماتیک یک جراحی خیلی مهم است به این صورت که باید پزشک مهارت و تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد.

پس با همه ی این موارد گفته شده باید عرض کنم که نباید هزینه های پایین موجب شود که خودتان را دست پزشکان کم تجربه و ناشی بدهید پس در انتخاب پزشک خود هوشیار باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار