• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ترمیم بوتاکس

ترمیم بوتاکس چیست؟

یکی از بهترین روش های جوانسازی بوتاکس است. بوتاکس یک روش جوانسازی است که دارای طرفدار بسیاری است که چین و چروک صورت را از بین می برد. بوتاکس دارویی است که حالت تزریقی دارد و عضلات صورت را فلج می کند و از این طریق باعث صاف و جوانسازی پوست می شود. داروی بوتاکس از سم بوتولونیوم از نوع A ساخته می شود. این داروی تزریقی بوتاکس به موقت باعث فلج شدن عضلات صورت می شود. چین و چروک های موجود در صورت به علت حرکت عضلات می باشد و وقتی که ما عضلات را از طریق این دارو بی حس کنیم  این حالت چین و چروک را از بین می رود.

بوتاکس یک روش کاملا کم تهاجمی برای جوانسازی پوست افراد می باشد. این روش یک روش کاملا ایمن و تاثیرگذار برای از بین بردن چین و چروک هایی که بر روی پوست می باشد

تاثیراتی که بوتاکس بر بدن می تواند داشته باشد:

تاثیر مثبتی که می تواند بر پوست داشته باشد این است که چین و چروک پوست را از بین می برد. اما تاثیر بدی که می تواند بر بدن داشته باشد این است که به طور موقت مانع از این می شود که که فرد بتواند حالات اخم، خنده و یا هر حالت دیگر را به طور موقت نمی تواند نشان دهد. به هنگام تزریق  فرد در آن بخش مقداری درد احساس خواهد کرد و کوفتگی ایجاد کند. که در کوتاه مدت این مشکل رفع خواهد شد. به طور کلی بوتاکس دارای عواض نمی باشد.

از بوتاکس بیشتر برای رفع چین و چروک پیشانی، اطراف چشم، خطوط اخم، خط خنده، خطوط زیر لب کنار لب و همچنین می توان برای بالا بردن ابرو ها استفاده می شود. بیش ترین کاربرد این روش جوانسازی برای خطوط اطراف چشم و پیشانی می باشد. توجه داشته باشید که برای تزریق بوتاکس به این نواحی یعنی خطوط اطراف چشم و پیشانی حتما از یک پزشک متخصص استفاده شود چون این نواحی دارای عواض احتمالی زیادی است پس بایددقت کنیم که حتما از یک پزشک متخصص برای تزریق بوتاکس کمک گرفته شود. باید توجه کرد که افرادی که دارای بیماری عصبی و عضلانی دارند که آن هم به صورت حاد و همچنین خانم های باردار و یا شیر ده به هیچ عنوان از تزریق بوتاکس برای جوانسازی پوست خود کمک نگیرند.

ترمیم بوتاکس و دردهای عصبی

در بعضی موارد با تزریق کردن بوتاکس باعث از بین رفتن سردرد های میگرنی افراد می شود و گاهی مواقع نیز خود باعث سردرد در افراد به طور موقعتی می شود.

در واقع بوتاکس ایمپالس های عصبی عضلات افراد را بلوکه می کند و حرکات عضلات را به طور موقت کاهش می دهد که با این عمل آن چین و چروک های روی صورت از بین رفته و کاملا محو می شود . به مدت یک هفته قبل از اینکه بر روی پوست صورت بوتاکس انجام شود استفاده از هرگونه مشروبات الکلی برای خوردن و مست کردن باید ممنوع شود. بعضی از افراد بعد از تزریق بوتاکس برای رفع کبودی حاصل از بوتاکس آسپرین یا یکسری داروهای مشابه استفاده می کنند که نباید همچین کاری کنیم چون تاثیر خاصی بر روی کبودی ندارد.

ترمیم بوتاکس

سن مناسب برای تزریق بوتاکس

سن دقیقی برای اینکه بتوان گفت برای تزریق بوتاکس مناسب است وجود ندارد. ما می توانیم از زمانی که چین و چروک در صورتمان ایجاد شد اقدام به بوتاکس کنیم. اما باید توجه کنیم که در سن های بالاتر که خود پوست در اثر پیری شل شده است نباید از بوتاکس برای جوانسازی استفاده کرد چون که در سن های بالاتر که افراد دارای پوست شل هستند تزریق بوتاکس پیشتر از قبل باعث شل شدن پوست می‌شود.

ماندگاری بوتاکس بر روی پوست افراد به مدت 4 ماه تا 7 ماه می باشد که اصولا بعد از این مدت فرد باید برای ترمیم مجدد بوتاکس به پزشک متخصص خود مراجعه کند. لازم به ذکر است که این تزریق بوتاکس به صورت مادام العمر نیست و باید بعد از اتمام مدت گفته شده برای ترمیم و تزریق دوباره آن اقدام کرد. برای اینکه ماندگاری بیشتر یداشته یاشد باید فاصله‌هایی که بوتاکس تزریق می شود منظم باشند. وقتی تزریق بوتاکس به طور منظم انجام می‌شود مدت زمان ترمیم دوباره بوتاکس به طول می‌انجامد و باعث می‌شود که فرد مدت زیادی از زیبایی خود لذت ببرد.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار