• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

جراحی چربی بازو

جراحی چربی بازو

جراحی چربی بازو موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در برخی از افراد به دلیل وزن کم کردن بازوهایشان دچار افتادگی و شلی پوست می شود یا در بعضی از افراد به دلیل چربی، بزرگ دیده می شود و دارای چین و چروک می باشد که این وضعیت باعث کاهش اعتماد بنفس فرد می شود.افتادگی پوست با انجام ورزش و فعالیت بدنی متاسفانه قابل درمان نمی باشد و باید به علم پزشکی مراجعه کرد. این افتادگی بازو در زنان نسبت به مردان بیشتر است که با لیپوماتیک می‌توان این افتادگی بازو را درمان کرد. جراحی لیپوماتیک بازو یک نوع عمل زیبایی برای افتادگی پوست محسوب می‌شود.

این افراد با انجام لیپوماتیک اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره به دست می‌آورند. لیپوماتیک یک روش ایده آل برای درمان این گونه عارضه در مدت زمان کوتاه است. لیپوماتیک از جمله روش‌هایی است که در مدت زمان کوتاه و بدون بیهوشی می‌توان چربی اضافی تمام قسمت‌های بدن را خارج کرد. این روش به دلیل اینکه دارای عوارض کمتری نسبت به سایر روش‌ها هست مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است بخصوص برای کسانی که با رژیم‌های لاغری و ورزش‌های سخت نتوانستند به تناسب اندام برسند یا برای کسانی می‌باشد که می‌خواهند با کم ترین عارضه به اندامی فوق العاده دست پیدا کنند.

مرحله اول

نخستین مرحله برای انجام این لیپوماتیک بازو این است که به یک مختصص مراجعه شود، پس از اینکه توسط پزشک مختصص معاینه گردید پزشک تشخیص می‌دهد که آیا این فرد برای انجام لیپوماتیک مناسب است یا خیر

معمولا افراد چاقی که بازوهایشان بزرگ و چاق است یا به دلیل عوامل ژنتیکی و موروثی دچار افتادگی بازو شده‌اند گزینه مناسبی برای لپوماتیک هستند.

بعد از مورد تایید قرار گرفتن توسط پزشک بازوهای شخص بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد تا آن مناطقی که باید چربی ها تخلیه شود تعیین گردد. بعد از مشخص شدن این مناطق با استفاده از کونولاهای فلزی مناسبی که توسط پزشک متخصص انتخاب شده اند چربی‌های این بازو تخلیه می‌شود این چربی‌های تخلیه شده از بازوی فرد به صورت زنده هستند و می توان به نقاط دیگر بدن اضافه کرد خارج کردن چربی‌ها از بازوی فرد بدون بیهوشی و درد انجام می شود ولی اضافه کردن چربی‌های خارج شده به نقاط دیگر بدن با بیهوشی انجام می‌شود. بعد از تخلیه چربی‌ها از بازو حجم بازوها کاهش پیدا می‌کند.

جراحی چربی بازو

نکات مربوطه

یکسری نکات و موارد باید قبل از جراحی مورد توجه بیماران قرار بگیرد تا بتوانند نتیجه بهتر و مطلوب تری از جراحی دریافت کنند

1- آزمایش‌هایی که پزشک متخصص از وی خواسته است را انجام دهد.

2- عدم استفاده از سیگار

3- از خوردن هرگونه داروی ضد التهابی که باعث افزایش خونریزی می شود اجتناب نماید.

مراحل انجام لیپوماتیک بازو

1- بی حسی در منطقه ای که قرار است چربی‌های اضافی خارج شود ناگفته نماند که این بی حسی با تشخیص پزشک صورت می‌گیرد.

2- ایجاد سوراخ و خراش در منطقه‌ای قرار است چربی ها خارج شود. اینم هم با تشخیص پزشک مختصص انجام می‌شود.

3- بخیه زدن سوراخ یا خراش ایجاد شده برای خارج کردن چربی‌ها

4- مرحله آخر یعنی درمان و مشاهده اینکه آیا این عمل جراحی آن نتیجه مطلوب و رضایت بخش را داده است یا خیر که نتیجه مطلوب و رضایت بخش یعنی رسیدن به اندامی زیبا عاری از هرگونه چین و چروک، افتادگی و شلی پوست است.

در دوران بعد از عمل بهتر است که روی زخم ایجاد شده توسط باند الاستیک یا فشاری پوشیده شود.  خون و مایعات اضافی که در زیر پوست قرار دارند با لوله قرار داده شده خارج می شود. و همچنین باید به طور مرتب و دقیق داروها و دستورات پزشک را انجام دهد.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار