• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

متقاضی پیوند موی طبیعی چه شرایطی باید داشته باشد؟

آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت موی طبیعی در ناحیه سَر، ابرو و ریش و سبیل هستید؟

تا به امروز روش های زیادی برای بهبود کم پشتی و طاسی موهای سر، ابرو، ریش و سبیل  بوجود آمده اند. در بین این روش های مطرح شده، محبوب ترین آنها پیوند دائمی موهای طبیعی و قابل رشد در ناحیه گیرنده (که می تواند روی سَر، ابرو و ریش و سبیل باشد) است. به طور خلاصه می توان گفت در حال حاضر تنها روش قابل قبول، کاشت موی طبیعی است.

حال سوال اساسی اینست که چه افرادی کاندید مناسبی برای این کار هستند؟

در این مقاله سعی کرده ایم که به تشریح به پاسخ این سوال بپردازیم.

این افراد شرایط لازم، جهت استفاده از روش های پیوند موی طبیعی را دارند:

1. آقایانی که موهای خود را به دلیل ریزش ژنتیکی و هورمونی از دست داده اند. این افراد دارای سطح طاسی یا کم پشتی با گستردگی متفاوت هستند. افرادی که سطح طاسی کمی دارند (معمولا فقط جلوی سر و شقیقه ها) را تیپ اول و افرادیکه تمامی موهای سر خود را به جز بانک مو (پُشت سر) از دست داده اند تیپ هفتم هستند. و مابقی افراد با سطوح کم پشتی متفاوت، بین این اعداد جای می گیرند.

2. بانوان عزیزی که در قسمت های جلو و مرکزی سر دارای موهایی کم پشت، ضعیف و نازک هستند ولی در عوض از بانک موی متراکم و قوی برخوردار هستند.

3. بانوانی که به دلایلی چون ریزش های هورمونی، ژنتیکی، کمبود و فقر ویتامین های گروه ب و اِچ و … ، موهای خود را از دست داده اند.

4. عزیزانی که از بدو تولد و به شکل مادرزادی موها و ابروهایی کم پُشت و نازک دارند یا به طور کلی ابرو ندارند ولی از قسمت دهنده (همان بانک مو که در پُشت سر است) خوب و متراکمی برخوردار باشند.

5. بعضی افراد هم ممکن است به دلیل وقوع اتفاقات ناخوشایندی مانند بیماری های پوستی، سوختگی، جراحی و شکستگی در پوست سر، ابرو و یا ریش و سبیل خود دچار کم پشتی و طاسی شده باشند.

6.  عزیزانی که با استفاده از تاتو یا حاشور تمامی موهای زنده در قسمت ابرو را از بین برده اند و اکنون دیگر ابرویی ندارند و یا این ابروها بسیار کم پشت شده اند.

7. افرادی که به دنبال تغییر حالت و مدل ابروهای خود هستند.

8. افرادی که با کاشت مو در ناحیه شقیقه ها، خط رویش یا همان Hairline به دنبال تغییر شکل و شمایل کلی صورت خود هستند.

9. خانم ها و آقایانی که از بلندی پیشانی خود رنج می برند.

10. عزیزانی که لب شِکری هستند و به دنبال کاشت موی طبیعی برای پوشش این ناحیه هستند.

11. افرادی که قبلا کاشت موی طبیعی را تجربه کرده اند ولی اکنون از تراکم حاصله ناراضی هستند و به دنبال اصلاح و افزایش تراکم موهای کاشته شده هستند.

12. خانم ها معمولا عادت دارند موهای خود را به شکل محکمی به سمت عقب بکشند تا چهره خود را بازتر نمایان کنند و چشم هایی کشیده تر داشته باشند. این عادت اشتباه منجر به ریزش موهای روی گیج گاه های چپ و راست شده و آرام آرام و به مرور زمان این قسمت ها رو به طاسی می روند.

13. آقایانی که به دنبال اصلاح فُرم ریش و سبیل خود هستند.

14. بانوانی که بعد از حاملگی، ابروها یا موهای خود را از دست داده اند.

15. آقایانی که به طور کلی ریش و سبیل ندارند یا به دنبال کاشت ریش در قسمت هایی از صورتشان هستند که کم پُشت شده است یا طاس است.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار