• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

متقاضی پیوند موی طبیعی چه شرایطی باید داشته باشد؟

آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت موی طبیعی در ناحیه سَر، ابرو و ریش و سبیل هستید؟

تا به امروز روش های زیادی برای بهبود کم پشتی و طاسی موهای سر، ابرو، ریش و سبیل  بوجود آمده اند. در بین این روش های مطرح شده، محبوب ترین آنها پیوند دائمی موهای طبیعی و قابل رشد در ناحیه گیرنده (که می تواند روی سَر، ابرو و ریش و سبیل باشد) است. به طور خلاصه می توان گفت در حال حاضر تنها روش قابل قبول، کاشت موی طبیعی است.

حال سوال اساسی اینست که چه افرادی کاندید مناسبی برای این کار هستند؟

در این مقاله سعی کرده ایم که به تشریح به پاسخ این سوال بپردازیم.

این افراد شرایط لازم، جهت استفاده از روش های پیوند موی طبیعی را دارند:

1. آقایانی که موهای خود را به دلیل ریزش ژنتیکی و هورمونی از دست داده اند. این افراد دارای سطح طاسی یا کم پشتی با گستردگی متفاوت هستند. افرادی که سطح طاسی کمی دارند (معمولا فقط جلوی سر و شقیقه ها) را تیپ اول و افرادیکه تمامی موهای سر خود را به جز بانک مو (پُشت سر) از دست داده اند تیپ هفتم هستند. و مابقی افراد با سطوح کم پشتی متفاوت، بین این اعداد جای می گیرند.

2. بانوان عزیزی که در قسمت های جلو و مرکزی سر دارای موهایی کم پشت، ضعیف و نازک هستند ولی در عوض از بانک موی متراکم و قوی برخوردار هستند.

3. بانوانی که به دلایلی چون ریزش های هورمونی، ژنتیکی، کمبود و فقر ویتامین های گروه ب و اِچ و … ، موهای خود را از دست داده اند.

4. عزیزانی که از بدو تولد و به شکل مادرزادی موها و ابروهایی کم پُشت و نازک دارند یا به طور کلی ابرو ندارند ولی از قسمت دهنده (همان بانک مو که در پُشت سر است) خوب و متراکمی برخوردار باشند.

5. بعضی افراد هم ممکن است به دلیل وقوع اتفاقات ناخوشایندی مانند بیماری های پوستی، سوختگی، جراحی و شکستگی در پوست سر، ابرو و یا ریش و سبیل خود دچار کم پشتی و طاسی شده باشند.

6.  عزیزانی که با استفاده از تاتو یا حاشور تمامی موهای زنده در قسمت ابرو را از بین برده اند و اکنون دیگر ابرویی ندارند و یا این ابروها بسیار کم پشت شده اند.

7. افرادی که به دنبال تغییر حالت و مدل ابروهای خود هستند.

8. افرادی که با کاشت مو در ناحیه شقیقه ها، خط رویش یا همان Hairline به دنبال تغییر شکل و شمایل کلی صورت خود هستند.

9. خانم ها و آقایانی که از بلندی پیشانی خود رنج می برند.

10. عزیزانی که لب شِکری هستند و به دنبال کاشت موی طبیعی برای پوشش این ناحیه هستند.

11. افرادی که قبلا کاشت موی طبیعی را تجربه کرده اند ولی اکنون از تراکم حاصله ناراضی هستند و به دنبال اصلاح و افزایش تراکم موهای کاشته شده هستند.

12. خانم ها معمولا عادت دارند موهای خود را به شکل محکمی به سمت عقب بکشند تا چهره خود را بازتر نمایان کنند و چشم هایی کشیده تر داشته باشند. این عادت اشتباه منجر به ریزش موهای روی گیج گاه های چپ و راست شده و آرام آرام و به مرور زمان این قسمت ها رو به طاسی می روند.

13. آقایانی که به دنبال اصلاح فُرم ریش و سبیل خود هستند.

14. بانوانی که بعد از حاملگی، ابروها یا موهای خود را از دست داده اند.

15. آقایانی که به طور کلی ریش و سبیل ندارند یا به دنبال کاشت ریش در قسمت هایی از صورتشان هستند که کم پُشت شده است یا طاس است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)

شش سر

راهکارهای تضمینی درمان شپش موی سر

شپش سر حشره ریزی است که از خون پوست سر انسان تغذیه می کند. شپش سر اغلب کودکان را مبتلا می کند. حشرات معمولاً از طریق انتقال مستقیم از موهای یک نفر به موی شخص دیگر پخش می شوند. داشتن شپش نشانه ای از بهداشت ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار