• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

 استفاده از کلاه بعد از کاشت مو امکان پذیر است ؟

 در ابتدا باید  گفت که افراد بعد از اجرای  روش کاشت مو به دلیل حساسیت اولیه سر و  فیکس نشدن گرافت ها ، به مدت ده روز باید از گذاشتن کلاه بر  سر خود بپرهیزند .

زیرا استفاده از کلاه بعد از کاشت مو در روز های اولیه موجب جدا شدن گرافت ها و فشرده شدن و آسیب رسیدن به آن ها می شود که نتایج کاشت مو را برای افراد خدشه دار و بی کیفیت می کند .

کاشت

بعد از اتمام دوره ریکاوری  افراد می توانند از کلاه استفاده کنند ، معمولا افراد به دلایل مختلف نیاز به کلاه گذاشتن پیدا می کنند که عبارتند از : آسیب نرسیدن موها  در هنگام باد و باران زیرا هر دو عامل می توانند سبب آسیب رسید  به موهای کاشته شده شوند  و فولیکول ها را جدا کنند مورد بعدی حفاظت مو ها در مقابل نور شدید آفتاب  می باشد زیرا نور شدید آفتاب سبب سوزاندن و آسیب به فولیکول های کاشته شده می شود ، مورد دیگر استفاده از کلاه در هنگام گرد و غبار می باشد زیرا آلودگی  گردو غبار بر سر نفوذ کرده و آسیب شدیدی به مو ها وارد می کند  در همین خصوص به دلیل مورد های گفته شده  مو نیاز به مراقبت از طریق کلاه پیدا می کند اما نکته ایی در این باره وجود  دارد که در متن زیر به آن می پردازیم .

کاشت

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

آخرین اخبار و مقالات

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ سر

فهرست محتوا Toggle همه چیز در مورد کاشت مواهمیت روش میکرو اسکالپ جمع بندی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف و پیشرفته شد. این دستگاه‌ها براساس یکسری خصوصیات خارق‌العاده می‌توان... (ادامه)

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار