• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

 استفاده از کلاه بعد از کاشت مو امکان پذیر است ؟

 در ابتدا باید  گفت که افراد بعد از اجرای  روش کاشت مو به دلیل حساسیت اولیه سر و  فیکس نشدن گرافت ها ، به مدت ده روز باید از گذاشتن کلاه بر  سر خود بپرهیزند .

زیرا استفاده از کلاه بعد از کاشت مو در روز های اولیه موجب جدا شدن گرافت ها و فشرده شدن و آسیب رسیدن به آن ها می شود که نتایج کاشت مو را برای افراد خدشه دار و بی کیفیت می کند .

کاشت

بعد از اتمام دوره ریکاوری  افراد می توانند از کلاه استفاده کنند ، معمولا افراد به دلایل مختلف نیاز به کلاه گذاشتن پیدا می کنند که عبارتند از : آسیب نرسیدن موها  در هنگام باد و باران زیرا هر دو عامل می توانند سبب آسیب رسید  به موهای کاشته شده شوند  و فولیکول ها را جدا کنند مورد بعدی حفاظت مو ها در مقابل نور شدید آفتاب  می باشد زیرا نور شدید آفتاب سبب سوزاندن و آسیب به فولیکول های کاشته شده می شود ، مورد دیگر استفاده از کلاه در هنگام گرد و غبار می باشد زیرا آلودگی  گردو غبار بر سر نفوذ کرده و آسیب شدیدی به مو ها وارد می کند  در همین خصوص به دلیل مورد های گفته شده  مو نیاز به مراقبت از طریق کلاه پیدا می کند اما نکته ایی در این باره وجود  دارد که در متن زیر به آن می پردازیم .

کاشت


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار