• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آیا امکان دارد با بانک موی دیگران کاشت مو انجام داد؟

عمل زیبایی hair transplant، مورد توجه افراد که دچار کم پشتی مو و طاسی سر هستند قرار گرفته است. عمل زیبایی مو با انتقال فولیکول‌های مو از نواحی دیگر سر و یا بدن فرد صورت می‌گیرد.

از جمله موارد مهمی که باید در پیوند مو به آن دقت کرد بانک موی فرد متقاضی است، زیرا در صورت نبود بانک مو مناسب برای کاشت مو، این افراد برای پیوند مو دچار مشکل می‌شوند. 

مو

 

بیشتر افرادی که بانک موی مناسب برای انجام عمل زیبایی hair transplant را ندارند به دنبال روشی برای کاشت از از طریق بانک موی سایر افراد هستند. آنچه که تحقیقات نشان داده این است که، نمی‌توان موهای فردی را به فرد دیگری پیوند مو کرد.

دلیل اینکه نمی‌توان از بانک موی سایر افراد برای عمل زیبایی کاشت مو استفاده کرد این است که بدن افراد مختلف فقط به فولیکول‌های موی خود افراد پاسخ مثبت می‌دهد زیرا هنگام پیوند فولیکول‌های مو از شخص به فرد دیگر، شما در حال انتقال بافت هستید.

اگر دو نفر از لحاظ DNA دقیقاً مطابقت نداشته باشند، سیستم ایمنی بدن فرد دریافت کننده پیوند مو، موهای کاشت شده از بانک موی افراد دیگر را پس می‌زند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی چهره

فهرست محتوا Toggle دلایل کاشت ابرو اقدامات قبل از کاشت ابرومراقبت های بعد از کاشت ابرو تاثیر کاشت ابرو بر زیبایی صورتکاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟  کاشت ابرو ... (ادامه)

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد

کاشت مو و روش‌های پیشگیری از ریزش مجدد مو

فهرست محتوا Toggle کاشت مو و انواع روش‌های آن علل ریزش مو پس از کاشتپیشگیری از ریزش مجدد مو پس از کاشت پیشگیری از ریزش مجدد مو بعد از کاشت و روش‌های آن چیست؟ کاشت مو یکی از روش‌های موثر برای رف... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار