• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آیا امکان دارد با بانک موی دیگران کاشت مو انجام داد؟

عمل زیبایی hair transplant، مورد توجه افراد که دچار کم پشتی مو و طاسی سر هستند قرار گرفته است. عمل زیبایی مو با انتقال فولیکول‌های مو از نواحی دیگر سر و یا بدن فرد صورت می‌گیرد.

از جمله موارد مهمی که باید در پیوند مو به آن دقت کرد بانک موی فرد متقاضی است، زیرا در صورت نبود بانک مو مناسب برای کاشت مو، این افراد برای پیوند مو دچار مشکل می‌شوند. 

مو

 

بیشتر افرادی که بانک موی مناسب برای انجام عمل زیبایی hair transplant را ندارند به دنبال روشی برای کاشت از از طریق بانک موی سایر افراد هستند. آنچه که تحقیقات نشان داده این است که، نمی‌توان موهای فردی را به فرد دیگری پیوند مو کرد.

دلیل اینکه نمی‌توان از بانک موی سایر افراد برای عمل زیبایی کاشت مو استفاده کرد این است که بدن افراد مختلف فقط به فولیکول‌های موی خود افراد پاسخ مثبت می‌دهد زیرا هنگام پیوند فولیکول‌های مو از شخص به فرد دیگر، شما در حال انتقال بافت هستید.

اگر دو نفر از لحاظ DNA دقیقاً مطابقت نداشته باشند، سیستم ایمنی بدن فرد دریافت کننده پیوند مو، موهای کاشت شده از بانک موی افراد دیگر را پس می‌زند.

 


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار