• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

آیا امکان دارد با بانک موی دیگران کاشت مو انجام داد؟

عمل زیبایی hair transplant، مورد توجه افراد که دچار کم پشتی مو و طاسی سر هستند قرار گرفته است. عمل زیبایی مو با انتقال فولیکول‌های مو از نواحی دیگر سر و یا بدن فرد صورت می‌گیرد.

از جمله موارد مهمی که باید در پیوند مو به آن دقت کرد بانک موی فرد متقاضی است، زیرا در صورت نبود بانک مو مناسب برای کاشت مو، این افراد برای پیوند مو دچار مشکل می‌شوند. 

مو

 

بیشتر افرادی که بانک موی مناسب برای انجام عمل زیبایی hair transplant را ندارند به دنبال روشی برای کاشت از از طریق بانک موی سایر افراد هستند. آنچه که تحقیقات نشان داده این است که، نمی‌توان موهای فردی را به فرد دیگری پیوند مو کرد.

دلیل اینکه نمی‌توان از بانک موی سایر افراد برای عمل زیبایی کاشت مو استفاده کرد این است که بدن افراد مختلف فقط به فولیکول‌های موی خود افراد پاسخ مثبت می‌دهد زیرا هنگام پیوند فولیکول‌های مو از شخص به فرد دیگر، شما در حال انتقال بافت هستید.

اگر دو نفر از لحاظ DNA دقیقاً مطابقت نداشته باشند، سیستم ایمنی بدن فرد دریافت کننده پیوند مو، موهای کاشت شده از بانک موی افراد دیگر را پس می‌زند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس؛ از اجرا تا مراقبت های لازم

کاشت مو برای بیماران مبتلا به لوپوس چقدر زمان میبرد؟ لوپوس یکی از انواع بیماری های خود ایمنی است که در نتیجه حمله سیستم ایمنی بدن به بافت ها و اندام های خودی ایجاد می شود. این حملات التهاب، ورم و آسیب نقا... (ادامه)

کاشت مو برای بیماران ام اس

نحوه کاشت مو برای بیماران ام اس؛ از اجرا تا علل ریزش مو

کاشت مو برای بیماران ام اس امکان پذیر است؟ مولتیپل اسکلروزیس وضعیتی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تاثیر قرار دهد و باعث طیف گسترده‌ای از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، حرکت بازو یا پا، احساس یا ت... (ادامه)

شش سر

راهکارهای تضمینی درمان شپش موی سر

شپش سر حشره ریزی است که از خون پوست سر انسان تغذیه می کند. شپش سر اغلب کودکان را مبتلا می کند. حشرات معمولاً از طریق انتقال مستقیم از موهای یک نفر به موی شخص دیگر پخش می شوند. داشتن شپش نشانه ای از بهداشت ... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار