• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو یک روزه

منظور از کاشت مو یک روزه چیست؟ آیا می توان کاشت یک روزه انجام داد؟

ریزش مو و طاسی سر مسائلی هستند که باعث می شوند تا افراد مختلف به دنبال کسب اطلاع از کاشت مو باشند.

اشخاصی که به دنبال کسب اطلاعات در خصوص کاشت مو هستند، احتمالا تا کنون با عبارت کاشت مو یک روزه مواجه شده اند. اما با این وجود  هنوز عده ای از افراد معنای کاشت مو یک روزه را نمی دانند که به همین دلیل ما در کلینیک مدرن تصمیم گرفتیم که با ارائه این مطلب کاشت مو به صورت یک روزه را برای شما شرح دهیم.

کاشت مو یک روزه چیست؟

کاشت مو یک روزه

به صورت کلی منظور از کاشت مو یک روزه این است که نتیجه حاصل از کاشت مو در همان روز پدیدار شود و افراد بتوانند نتیجه حاصل از کاشت را پس از جراحی کاشت مشاهده کنند.

زیرا همان طور که می دانید کاشت مو تکنیکی زمان بر است که برای دریافت نتیجه حاصل از آن باید مدت زمان زیادی در حدود چندین ماه بگذرد تا افراد بتوانند از نتیجه کاشت بهره مند گردند.

بیشتر بخوانید: کاشت مو طبیعی

اما این مساله باعث می شود تا افرادی که به دلیل مسائل مختلف نیاز دارند تا نتیجه حاصل از ترمیم مو را به سرعت دریافت کنند، دچار مشکل شوند.

به عنوان مثال: اگر شخصی برای حضور پیدا کردن در مراسم عروسی خود که چند روز بیشتر به برگزاری آن باقی نمانده است، بخواهد ترمیم مو به روش کاشت مو انجام دهد، تا روز عروسی نمی تواند نتیجه حاصل از کاشت مو را دریافت کند.

حال با این وجود این پرسش ایجاد می شود که راه حل برای این دسته از افراد چیست و این اشخاص برای ترمیم موهای خود چه کار می توانند بکنند.

در پاسخ به این سوال باید گفت که کاشت مو یک روزه راه حل این دسته از افراد است.

کاشت مو یک روزه چگونه است؟

کاشت یک روزه را می توان به روش hrt انجام داد و با به کار گرفتن این روش نتیجه حاصل از کاشت  در همان روز و پس از جراحی کاشت مو برای افراد پدیدار می شود.

در کاشت به روش hrt پزشک از الیاف مصنوعی برای پیوند مو استفاده می کند که این الیاف بر اساس وضعیت موهای طبیعی فرد و مطابق با رنگ مو، جنس مو و ضخامت مو انتخاب می شود.

الیاف مصنوعی که در این روش به کار می روند توسط پزشک در قسمت های مورد نظر چسبانده می شوند و تمامی مراحل کاشت در یک روز انجام می شود و پس از کاشت نیز شخص مورد نظر نتیجه حاصل از آن را در همان روز مشاهده می کند.

کاشت مو یک روزه به روش hrt دارای مزیت های بسیار زیادی است که یکی از مهم ترین مزایای آن این است که اشخاص نتیجه حاصل از کاشت مو را همان روز و بعد از اتمام مراحل دریافت می کنند و می توانند از بهره ببرند.

بیشتر بخوانید: بهترین روش کاشت مو

مزایای کاشت مو یک روزه چیست؟

سایر مزایای این روش برای کاشت مو به شرح زیر هستند:

 • عدم نیاز به بانک مو
 • دریافت نتیجه مورد نظر در کمترین زمان ممکن
 • طبیعی بودن موهای کاشته شده
 • ایجاد زیبایی در چهره افراد
 • عدم وجود درد و خونریزی
 • امکان ایجاد تراکم مو بر اساس سلیقه و خواسته شخص
 • هم شکل بودن موهای کاشته شده با موهای طبیعی فرد
 • عدم وجود محدودیت سنی و جنسی برای استفاده از این روش
 • امکان استفاده از این روش برای اشخاصی که فاقد بانک مو هستند
 • عدم نیاز به مراقبت های زیاد بعد از کاشت مو
 • امکان انجام دادن تمامی فعالیت های مورد نظر فرد بعد از پیوند مو

سخن پایانی 

با در نظر گرفتن ویژگی های کاشت مو یک روزه می توانید به راحتی از این روش در صورت تمایل استفاده کنید. چنانچه به دنبال مراکز معتبر در این زمینه هستید، می توانید به کلینیک پوست و مو مدرن مراجعه کنید و از خدمات زیبایی پوست و مو این مجموعه مانند: کاشت مو به روش hrt بهره مند گردید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات درج شده در وب سایت کلینیک مدرن را نیز مطالعه کنید و با کسب اطلاعات از آن ها بهترین روش را برای کاشت مو انتخاب کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار