• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو در سال 2020

 تغییرات کاشت مو در سال 2020

کاشت مو یکی از مهم ترین دغدغه افرادی است که تمام یا قسمتی  از مو های خود را از دست داده اند. از دست دادن مو ها ممکن است دلایل بسیاری داسته باشد که از جمله می توان به بیماری قارچی ، وراثت و … اشاره کرد. اما در سال های اخیر روش های نوینی برای بازگرداندن مو ها به افراد به وجود آمده است که با استفاده از  تجهیزات مختلف امکان پذیر است کاشت مو در سال 2020 تغییرات بسیار زیادی داشته و هم از نظر قیمت و هم کیفیت توانسته است دچار تغییراتی شود.

کلینیک تخصصی ما آماده است تا کاشت مو در سال 2020 را با ابزار پیشرفته و تکنولوژی مدرن برای شما مشتریان محترم انجام دهد. بزرگ ترین هدف ما بر گرداندن مو های آسیب دیده شما بدون هیچ گونه عوارض و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کاشت مو در سال 2020 است.

روش های کاشت مو در سال 2020  

کاشت مو در سال 2020 توانسته است تغییرات زیادی داشته باشد. تغییراتی که منجر به اقزایش کیفیت شده و در نتیجه افراد با رضایت بیشتری از آن سخن می گویند. در کلینیک ما کاشت مو به روش های fit ، کاشت مو به روش FUT ، ترکیبی از این دو روش و همچنین کاشت مو به روش اس یو تی (sut) و روش BHT انجام می گیرد. که از بین این روش ها روش ترکیبی fit و FUT از سایر روش ها گران قیمت تر هستند زیرا مو های بیشتری در این روش نسبت به سایر روش ها پیوند داده می شود.

جدید ترین روش کاشت مو

در سال های اخیر دانشمندان توانسته اند روشی را برای کاشت مو پیدا کنند که با استفاده از سلول های بنیادی امکان پذیر می باشد. این روش کاشت مو در سال 2020 بهترین روش کاشت مو بوده و حتی برای افرادی که نمی توانند از سایر روش ها استفاده کنند نیز مناسب می باشد. همانطور که می دانید سلول های بنیادی می توانند در آزمایشگاه فولیکول های لازم برای مو های شما را رشد دهند.

 روش کاشت مو با استفاده از سلول های بنیادی در حال توسعه است و شاید بتوان گفت اوج این روش در سال  2020 خود را در معرض نمایش قرار خواهد داد. با توجه به عملکرد سلول های بنیادی انتظار می رود که زخم های حاصل از عمل با این روش بعد از یک هفته به طور کامل ترمیم شده و بیمار عملا دوره نقاهتی نخواهد داشت.

کاشت مو در سال 2020

 

روش نوین دیگر با عنوان میکرو گرافت

یک روش نوین دیگر کاشت مو روش میکرو گرافت است. در این روش بعد از کاشت به روش  اس یو تی از یک دستگاه اتوماتیک استفاده می شود و مو ها را با ظرافت بسیار بالا می کارد بدن این که شاهد خونریزی باشیم. به دلیل ظرافت در این روش مو ها بسیار طبیعی جلوه می دهند زیرا به صورت خیلی ظریف روی سر کاشته شده اند. روش میکرو گرافت که از روش های نوین در سال 2020 است تنها در کلینیک های تخصصی انجام می شود و باید با استفاده از دستگاه های مطمئن و روش های بهداشتی باشد.

با این روش می توانید به تراکمی بسیار بیشتر از روش های اف آی تی و اف یو تی دست پیدا کند در این روش نقاطی که قصد داریم در آن مو بکاریم به طور کامل بی حس شده و در نتیجه بیمار هیچ دردی را در سر خود حس نخواهد کرد. در این روش موها متراکم بوده و در ناحیه یک سانتی متر مربعی کار انجام می شود بنابراین مو ها به هیچ وجه حالت عروسکی نخواهد داشت. همچنین روش میکرو در یک جلسه انجام می شود و نیاز نیست بیمار به طور مکرر به کلینیک مراجعه نماید. همچین دوران بهبودی بعد از کاشت مو نیز اهمیت بسیار بالایی را پیدا کرده است که باید بدان توجه کرد.

ارتباط با ما

شما می توانید جهت اخذ مشاوره با کلینیک ما در ارتباط باشید. همچنین ما آماده هستیم تا با روش های مختلف کاشت مو در خدمت شما هموطنان گرامی باشیم. ما با استفاده از ابزار مدرن و تکنولوژی پیشرفته با پزشک متخصص هدف خود را در خدمت رسانی به شما عزیزان در احیای زیبایی شما و ارائه خدمات پوست و مو قرار داده ایم و در تلاش هستیم تا با بهترین روش ها و مناسب ترین هزینه ها در خدمت شما باشیم.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار