• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو در ترکیه

کاشت مو

ریزش مو و مهمتر از آن، یافتن بهترین راه درمان جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، برای اکثر افرادی که دچار آن شده اند بعنوان دغدغه ای است که میتواند در روحیات افراد تاثیر فراوانی داشته باشد. ریزش موهای افراد اساسا شامل دلایل مختلفی بوده وبطورحتم دارای راههای درمانی متفاوتی میباشد.

یکی از راههای درمان چنین معزلی که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و باعث شده کلینیک های درمان ریزش مو، همیشه میزبان تعداد زیادی از متقاضیان کشت مو باشند، همان کاشت مو میباشد که بعنوان درمانی کارآمد، طرفداران فراوانی دارد.

این روش بیشتر در میان اشخاصی محبوبیت دارد که علت ریزش موی آنها جنبه ی ارثی دارد و به طبع، تنها چاره ی این افراد، کاشت مو میباشد. ریزش مو ارثی یکی از رایج ترین انواع می باشد. ناگفته نماند که امروزه، تعدادی ازمتقاضیان، به کاشت مو در ترکیه روی آورده اند.

کاشت مو در ترکیه

بسیارند کسانی که به خاطر دلایلی که در سر خود می پرورانند، به کاشت مو در ترکیه، اشتیاق زیادی نشان می دهند و خواهان کاشت موهای خود در این کشور میباشند. با توجه به این موضوع که کشور ترکیه در قاره ی اروپا، از نظربعد مسافت، نزدیک ترین کشور است و به دلیل ارزان بودن اجناس، معروف میباشد

بنابراین گاهی متقاضیان کاشت، با در نظر گرفتن چنین دلایلی، رهسپار این کشور شده و به کاشت مو در ترکیه، اقدام میکنند. علاوه بر این، چنین افرادی این باور را دارند که ترکیه، دارای خدمات پزشکی بالاتری نسبت به ایران بوده و بسیار مجهزتر می باشد و حتی کاشت مو به روش بهتر یا کارآمدتر در این کشور انجام میگیرد

در رابطه با هزینه کاشت مو نیز، ترکیه را بعنوان کم هزینه ترین کشور، جهت انجام کاشت مو و سایر اعمال زیبایی، میدانند.

با توجه به چنین تفکراتی که متقاضیان کاشت مودرترکیه دارند، نتیجه میگیریم که چنین افرادی بدون اطلاع از روش های جدید کاشت مو در ایران و بدون انجام مشاوره های مطلوب با کارشناسان مستقردرکلینیک های کاشت مو، اغلب با نارضایتی مواجه شده و خود را متحمل پرداخت هزینه های گزاف میکنند.

زیرا تمام این باورها که دررابطه با کاشت مو در ترکیه دارند، کاملا بلعکس می باشند و بهترین کاشت مو با تمام شرایط مطلوب و بالاترین کیفیت در ایران انجام خواهد گرفت.

 

کاشت مو

کاشت مو

شیوه ی کاشت مو در ترکیه

کسانی که با ریزش مو،علی الخصوص آنهایی که به خاطر الگوی ارثی، دچار چنین حالت ناخوشایندی می شوند، مطلع هستند که کاشت مو همیشه به روش جراحی انجام گرفته است و بیماررا غالبا با عوارض بعد از عمل وسایر مشکلات دیگر مواجه می کند. بر همین اساس، کارشناسان کاشت مو، با تلاش و پشتکار خود، شیوه ی کاشت مو را به روش کاشت نوین، تبدیل کرده اند.

در چنین روشی کاشت مو به سهولت و با صرف کم ترین زمان و هم چنین بدون انجام جراحی و تحمل درد و دوره ی نقاهت طولانی و…انجام میگیرد.

کاشت مو درترکیه و کاشت مو در ایران به صورت پیوند طبیعی صورت می گیرد، با این معنی که: برای افراد متقاضی، محل برداشت کاشت مو، بانک موهای طبیعی، خواهد بود و این روش مزایای زیادی نسبت به انجام عمل جراحی  جهت کاشت، دارد، زیرا تمام افرادی که با ریزش مو مواجه اند

قادر خواهند بود کاشت مو را با روش جدید و پیشرفته ای به نام SUT ) ) انجام دهند. دیگر ویژگی عالی این روش این است که: موها فقط  با گذراندن یک جلسه، کاشته میشوند.

با توجه به این نکات، باید به ایرانی های عزیز، این مژده را داد که کاشت مو به روش SUT، در تهران انجام میگیرد و متقاضی را از صرف هزینه های سنگین سفر،هزینه ی بالای کاشت مو در ترکیه و مشکلات دیگر، رها میکند.

علاوه بر این، تهران دارای کلینیکی است که علاوه بر کاشت مو با متد جدید، فعالیت ترمیم مو را نیز انجام می دهد. بنابراین نتیجه میگیریم که کاشت مو در ایران دارای مزایای فوق العاده و بالاتری نسبت به ترکیه دارد.

هزینه ی کاشت مو در ترکیه

هزینه های کاشت مودر ترکیه، گزاف هستند و قطعا نسبت به صرف هزینه ی کاشت در ایران، چند برابرخواهد بود. درنتیجه توصیه ما به کاربران این خواهد بود که بجای متحمل شدن هزینه های فراوان جهت کاشت مودرترکیه،

با خاطری آسوده و مطمئن، انجام چنین کاری را به مشاوران ومتخصصان کاشت مو در کلینیک های ایرانی، بسپارند.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار