• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

آیا کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی امکان پذیر است؟ کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی مناسب چه افرادی است؟

خداوند انسان ها را به گونه ای آفریده است که هر فردی دارای چهره منحصر به فرد خود باشد.

بعضی از افراد دارای پیشانی بلند هستند و برخی دیگر دارای پیشانی کوتاه. برخی موهای کم پشتی دارند و برخی دیگر موهای پرپشت و به همین شکل تمامی اجزای صورت افراد مختلف با هم تفاوت دارد به گونه ای که هیچ فردی در جهان کاملا شبیه به فرد دیگر نیست.

حال در این میان با پیشرفت تکنولوژی روش هایی به وجود آمده اند که با کمک آنها افراد مختلف می توانند تغییراتی را در ظاهر خود انجام دهند و چهره خود را به شکلی که می خواهند تبدیل کنند.

کاشت مو یکی از این تکنیک های جدید است که مشکلات بسیاری از افراد را در خصوص کم پشتی موها و ریزش مو حل کرده است. امروزه عده زیادی از انسان ها از این روش برای کوتاه کردن پیشانی خود استفاده می کنند که در کلینیک مدرن که مجموعه ارائه دهنده خدمات پوست و مو است، قصد داریم در خصوص این مساله کاملا با شما صحبت کنیم.

کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

عده بسیار زیادی از افراد از بلند بودن پیشانی خود ناراضی هستند و تمایل دارند که پیشانی کوتاه تری داشته باشند. علاوه بر آن بسیاری از افراد در قسمت جلویی سر خود ریزش مو پیدا کرده اند که بر اساس این ریزش مو، پیشانی آنها بلند شده  و آثار ریزش مو در آنها پدیدار گشته است.

چنین افرادی برای حل مشکل خود می توانند از روش کاشت مو استفاده کنند و با کاشت مو پیشانی خود را کوتاه کنند.

کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی چگونه انجام می شود؟

برای انجام شدن این تکنیک، پزشک در ابتدا الگوی مورد نظر را بر روی قسمت جلویی سر فرد و در نواحی پیشانی طراحی می کند و سپس از بی حس کننده موضعی برای شخص مورد نظر استفاده می کند که پس از بی حس شدن سر، پزشک می تواند برای انجام عملیات مورد نظر وارد کار شود.

در این مرحله باید گرافت های مو از بانک موی پشت سر فرد مورد نظر برداشته شوند و به نواحی مورد نظر پیوند زده شوند. با انجام این عملیات شخص مورد نظر می تواند ظاهر مورد علاقه خود را به دست آورد و پیشانی خود را کوتاه کند.

بهترین کاندیدای کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

از جمله بهترین کاندیدای استفاده از این روش می توان به افراد زیر اشاره کرد:

 • اشخاصی که پیشانی آنها به میزان بسیار زیاد و غیر عادی بلند است
 • افرادی که در نواحی اطراف گوش، شقیقه ها و قسمت بالایی پیشانی دچار ریزش مو شده اند و یا فاصله تارهای مویی آنها از هم در این بخش ها زیاد است
 • افرادی که مایلند تا فرم پیشانی خود را تغییر دهند

دریافت نتیجه حاصل از کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

مساله مهمی که در رابطه با استفاده از این روش برای کوتاه کردن پیشانی باید مطرح کنیم این است که تمامی اشخاصی که از این روش برای کوتاه کردن پیشانی خود استفاده می کنند، باید به میزان کافی صبور باشند زیرا این روش به نحوی است که نتیجه حاصل از آن به صورت آنی قابل دریافت نیست بلکه دریافت نتیجه آن زمان بر است.

بیشتر بخوانید:بهترین سن برای کاشت مو

به عبارت دیگر اگر مایل به استفاده از این روش هستید، باید آگاه باشید که نتایج حاصل از کاشت مو پس از 6 ماه قابل مشاهده است و نهایتا باید یک سال برای دریافت این نتیجه صبر کنید.

مزایای کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

 • این روش فاقد درد و خونریزی است و تحت بی حسی موضعی انجام می شود
 • کاشت مو روشی دائمی است و نتایج حاصل از آن تا پایان عمر می ماند
 • در این روش از موهای طبیعی خود شخص استفاده می شود و در این صورت هیچ حالت غیر طبیعی برای افراد ایجاد نمی شود
 • بعد از کاشت مو افراد می توانند به فعالیت های مورد نظر خود ادامه دهند
 • هیچ گونه محدودیتی برای اشخاص بعد از کاشت مو ایجاد نمی شود
 • تراکم کاشت مو بسیار بالاست
 • و….

کلام پایانی در رابطه با کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

با در نظر گرفتن مطالب ارائه شده برای شما عزیزان می توان از این مقاله نتیجه گرفت که استفاده از روش کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی بهترین روش خواهد بود. برای انجام این روش کلینیک مدرن در خدمت شماست و آمادگی ارائه خدمات مورد نظر را به شما عزیزان دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

زمان مناسب برای شروع ورزش و پیاده روی پس از کاشت مو

بهترین زمان برای شروع پیاده روی و ورزش پس از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انتخاب ورزش پس از کاشت موخطرات و احتیاط ها در صورت شروع زود هنگام ورزش پس از کاشت مونکاتی برای حفظ سلامتی پس از کاشت مو با انجام ورزش های مناسب ورزش پس از کاشت مو به نوع فعالیت مو... (ادامه)

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle تفاوت کاشت ریش و سبیل با پیوند ریش و سبیلمدت زمان انجام پیوند ریش و سبیلعلل فقدان و کمبود ریش و سبیل در مردانچه کسانی کیس مناسبی برای کاشت ریش و سبیل هستند؟سخن پایانی پیوند ریش و س... (ادامه)

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوا Toggle آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و سبیلمراقبت های مورد نیاز بعد از کاشت ریش و سبیلآمادگی برای کاشت ریش و سبیل | آماده سازی پوست صورتسخن پایانی آماده سازی پوست صورت برای کاشت ریش و ... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار