• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت مو بدون تراشیدن سر

 کاشت مو بدون تراشیدن سر موضوع حائز اهمیتی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. از این رو با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل با آن آشنا کنیم.

ریزش مو

ریزش مو، مشکلی آزاردهنده برای تمام افراد است که البته این مسئله بر روی خانم ها از لحاظ روحی تاثیر بیشتری می گذارد ولی در کل آسیب روحی ناشی از ریزش مو ممکن است همه را درگیر کند.

زیرا همه ی ما میدانیم که مو یکی از مهم ترین و حساس ترین اجزای بدن میباشد و نبود مو یا ریزش آن زندگی فرد را مختل می کند. جهت درمان ریزش مو راهکار و راه حل های زیادی وجود دارد که این روش ها دائما در حال پیشرفت هستند.

یکی از این درمان ها که طرفداران زیادی دارد کاشت مو می باشد و بهتر است که در کلینیک مدرن که مراجعه کنندگان زیادی دارد، انجام شود.

انواع کاشت مو

کاشت مو انواع مختلفی دارد که در این مطلب به چند مورد از آن ها اشاره میکنیم:

  • کاشت مو به روش جراحی
  • کاشت مو به روش پروتز
  • کاشت مو بدون رشد
  • کاشت مو بدون نیاز به بانک مو
  • کاشت مو بدون تراشیدن سر

و سایر موارد دیگر که هر کدام از آن ها بنا بر خواسته و نظر مراجعه کننده، جهت درمان ریزش مو، به کار برده میشوند.

اما در این میان افرادی هستند که جهت درمان ریزش مو، از انواع کاشت استفاده نمی کنند و ترجیح می دهند از اشکال مختلف کلاه گیس استفاده کنند. اما استفاده از کلاه گیس، درمانی برای همیشه نیست زیرا مشکلات خاص خود را دارد و غالبا  نارضایتی اشخاص را دربر خواهد داشت.

بنابراین پیشنهاد ما، روش کاشت مو بدون تراشیدن سر است که امروزه، جدیدترین متد کاشت مو میباشد.

کاشت مو بدون تراشیدن سر

کاشت مو بدون تراشیدن سر و مزایای آن

یکی از مؤثرترین راههای ترمیم و کاشت مو، جدیدترین روش کاشت مو sut یا همان کاشت مو بدون تراشیدن سرمیباشد. زیرا بعضی از مشکلات مو، مانند طاسی یا ریزش مو بر اثر الگوی ارثی، جز کاشت مو چاره ی دیگری جهت درمان ندارند.

در این روش که استقبال بسیاری از آن شده است و افراد زیادی جهت انجام کاشت مو بدون تراشیدن سر به کلینیک ها، مخصوصا کلینیک مدرن مراجعه می کنند. بعضی از مراجعه کنندکان، ترجیح می دهند بدون این که موهای سر خود را بتراشند عمل کاشت مو را انجام دهند. بنابراین چنین شیوه ی کاشتی، مخصوص سلیقه و نظر چنین افرادی میباشد.

 این مدل کاشت، یک نوع روش جدید به شیوه ی کاشت مو سلول بنیادی است و یکی از مزایای آن این ست که برای خانم ها بسیار مناسب میباشد زیرا این که یک خانم سری تراشیده داشته باشد برایش غیر قابل تحمل بوده و حالتی بسیار ناخوشایند است.

از مزایای دیگر کاشت مو بدن تراشیدن سر این است که هنگام انجام کاشت مو روی سر، مراجعه کننده هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و در حین کاشت، فرد دچار خونریزی شدیدی نخواهد شد.

ویژگی خاص دیگر این روش، باقی نماندن جای زخم و پوشیده ماندن قسمتی است( توسط موهای بالایی) که مو از آن برداشته شده است.

 مزایای کاشت مو بی شمارند و کاشت باید در کلینیک توسط افراد متخصص و خبره انجام گیرد.

روش کاشت مو بدون تراشیدن مو

چنان چه اشخاص در فرق، وسط  و بالای سر خود مو نداشته باشند قطعا دچار طاسی شده اند و این حالت، درمانی جز: کاشت مو بدون تراشیدن سر نخواهد داشت زیرا این روش هم بسیار مطمئن ورضایت بخش میباشد وهم اینکه چون از موی سر برداشته میشود قابل رشد میباشد. همچنین ترمیم مو در تمام قسمت های سر که دچار طاسی شده اند انجام میگیرد. و جهت، کاشت مو فرق سر و کاشت مو وسط سر نیز استفاده میشود.

کاشت مو بدون تراشیدن مو به این صورت انجام می شود که: ابتدا ناحیه ی مورد نظر را که به عنوان بانک مو مشخص میشود و معمولا در قسمت پشت سر قرار دارد، با تزریق بی حس میکنند و از آن ناحیه به اندازه ی یک نوار مو برداشته می شود. به این مجموعه ی موها گرفت می گویند و از تعداد زیادی مو تشکیل شده اند.

پس از بی حسی قسمتی که به کاشت نیاز دارد، سوراخ های کوچکی ایجاد می کنند و تک تک تار موها را از گرفت جدا کرده و در هر سوراخ از پوست سر، یک تار مو فرو می برند و به این ترتیب، تمام گرفت های برداشته شده از بانک مو، جهت ترمیم طاسی سر، استفاده میشوند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای کاشت

راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای کاشت

فهرست محتوا Toggle انتخاب بهترین رنگ ابرو برای کاشتدر کاشت ابرو می‌توان رنگ ابرو را انتخاب کرد؟نکاتی برای انتخاب رنگ ابرو انتخاب رنگ ابرو برای کاشت، مسئله ای است که فرد باید با پزشک مشاور خود صحبت کند ... (ادامه)

ترک پوست سر پس از کاشت مو

دلایل ترک پوست سر پس از کاشت مو چیست؟

ترک پوست سر پس از کاشت مو به چه دلیل رخ می دهد؟ این عارضه ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از جمله اینکه بعد از کاشت مو، معمولا پوست سر به دلیل عفونت یا تحریک پوست، التهاب پیدا می کند و به ترک... (ادامه)

آیا پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟

پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟

پیوند مو از شخصی به شخص دیگر امکان پذیر است؟ بلی، پیوند مو یک روش پیشرفته و دقیق است که توسط جراحان ماهر، با استفاده از تکنیک های مدرن انجام می شود. این روش به طور کلی به دو نوع FUT و FUE تقسیم می شود. در روش... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار