• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای سال هاست که برای رفع کم پشت بودن مو ها در کشور ما انجام می شود و به لطف این تکنولوژی افراد بسیاری توانسته اند مو های از دست رفته خود را بازیابند.زیرا این مساله در اعتماد به نفس افراد اهمیت اساسی دارد بنابراین نتیجه حاصل از آن نیز حائز اهمیت است. اما یک سوال مطرح است که آیا تمام افرادی که کاشت مو انجام می دهند رضایت کافی پس از عمل پیوند مو دارند؟ چه عواملی سبب می شود که کاشت مو برای یک سری افراد جواب بدهد و برای یک سری افراد جواب ندهد؟ ما قصد داریم در این مقاله برای شما بیان کنیم که کاشت موی حرفه ای به چه عواملی بستگی دارد و چه عواملی سبب می شود کاشت مو برای یرخی نتایج راضی کننده داشته باشد و برای برخی دیگر خیر.

انتخاب پزشک متخصص برای کاشت موی حرفه ای

انتخاب پزشک جراح و پیوند مو از اهمیت بالایی برخوردار است. این پزشکان یا باید در زمینه جراحی پلاستیک و یا زیبایی پوست تخصص داشته باشند وگرنه ممکن است کاشت مو شما با مشکل مواجه شده و جوابگوی نیاز های شما نباشد. پس سعی کنید بهترین پزشک کاشت مو را انتخاب کنید. افراد متخصص در کلینیک مدرن آماده اند تا بهترین کاشت موی حرفه ای را با ضمانت در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

مقایسه روش ها

کاشت مو به روش های مختلفی صورت می گیرد، برخی از این روش ها قدیمی بوده و برخی دیگر مدرن هستند. کاشت موی حرفه ای با توجه به عوامل مختلفی که معمولا شرایط شخص خودش آن ها را تعیین می کند انجام می شود. یکی از مدرن ترین روش های کاشت ، کاشت موی حرفه ای به روش SUT  و کاشت موی حرفه ای به روش FUT و   FITاست. کاشت مو به روش اس یو تی دارای مزیت های زیادی است از جمله این که این روش بر خلاف سایر روش ها دوره نقاهت ندارد و همچنین یک روز پس از کاشت حرفه ای مو می توانید به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.

روش های FUT اف یو تی و FIT اف آی تی دارای عوارضی هستند که کاشت مو به روش حرفه ای اس یو تی ندارد. همچنین مهم ترین مساله در این زمینه میزان تراکم مو هایی است که کاشته می شود در کاشت مو به روش حرفه ای SUT نسبت به سایر روش ها تراکم مو بسیار بالاتر است.  در کاشت مو به روش SUT نسبت  به سایر روش ها برداشت گرافت ها توسط دستگاه و تحت نظر متخصص پیوند مو انجام می شود اما در سایر روش ها این کار توسط تکنسین انجام می شود. از دیگر مزایای کاشت مو حرفه ای به روش SUT این است که  عمل پیوند و جراحی مو هیچ درد و خونریزی ندارد.

کاشت موی حرفه ای

 

مراقبت های قبل از کاشت موی حرفه ای

برای کاشت مو به روش  حرفه ای یک سری مراقبت ها لازم است که قبل از اقدام به کاشت مو باید آن ها را انجام دهید. از جمله این موارد می توان به چک دادن و آزمایش خون دادن اشاره کرد. همچنین قبل از عمل کاشت مو حرفه ای از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنید. مواد کافئین دار مصرف نکنید و سعی کنید از ویتامین ها  نیز دست بکشید. اگر بیماری خاصی دارید حتما با پزشک خود در میان بگذارید و قبل از عمل کاشت مو با او در این زمینه مشورت کنید.

بعد از کاشت موی حرفه ای

یک سری اقدامات لازم است که قبل از این نوع کاشت به انجام رساند. را در ادامه برای شما آورده ایم. سعی کنید 20 دقیقه ای یک بار روی سر خود یخ قرار دهید. محل برداشت موهای خود را مرطوب و گرم نگهداری کنید و سعی کنید از سر خود مراقبت کنید تا از جای مو هایی که از پشت سر خود برداشته اید محافظت نمایید. از خم کردن زیاد سر و آلوده شدن پوست سرتان خود داری کنید تا در پوست سرتان دچار زخم و جوش نشوید. کلینیک مدرن با افراد متخصص و وسایل استاندارد با استفاده از روش های نوین آماده است تا کاشت مو به صورت حرفه ای انجام دهد. کلینیک ما هدف خود را کسب رضایت شما مشتریان محترم قرار داده است.


آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار