• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای سال هاست که برای رفع کم پشت بودن مو ها در کشور ما انجام می شود و به لطف این تکنولوژی افراد بسیاری توانسته اند مو های از دست رفته خود را بازیابند.زیرا این مساله در اعتماد به نفس افراد اهمیت اساسی دارد بنابراین نتیجه حاصل از آن نیز حائز اهمیت است. اما یک سوال مطرح است که آیا تمام افرادی که کاشت مو انجام می دهند رضایت کافی پس از عمل پیوند مو دارند؟ چه عواملی سبب می شود که کاشت مو برای یک سری افراد جواب بدهد و برای یک سری افراد جواب ندهد؟ ما قصد داریم در این مقاله برای شما بیان کنیم که کاشت موی حرفه ای به چه عواملی بستگی دارد و چه عواملی سبب می شود کاشت مو برای یرخی نتایج راضی کننده داشته باشد و برای برخی دیگر خیر.

انتخاب پزشک متخصص برای کاشت موی حرفه ای

انتخاب پزشک جراح و پیوند مو از اهمیت بالایی برخوردار است. این پزشکان یا باید در زمینه جراحی پلاستیک و یا زیبایی پوست تخصص داشته باشند وگرنه ممکن است کاشت مو شما با مشکل مواجه شده و جوابگوی نیاز های شما نباشد. پس سعی کنید بهترین پزشک کاشت مو را انتخاب کنید. افراد متخصص در کلینیک مدرن آماده اند تا بهترین کاشت موی حرفه ای را با ضمانت در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

مقایسه روش ها

کاشت مو به روش های مختلفی صورت می گیرد، برخی از این روش ها قدیمی بوده و برخی دیگر مدرن هستند. کاشت موی حرفه ای با توجه به عوامل مختلفی که معمولا شرایط شخص خودش آن ها را تعیین می کند انجام می شود. یکی از مدرن ترین روش های کاشت ، کاشت موی حرفه ای به روش SUT  و کاشت موی حرفه ای به روش FUT و   FITاست. کاشت مو به روش اس یو تی دارای مزیت های زیادی است از جمله این که این روش بر خلاف سایر روش ها دوره نقاهت ندارد و همچنین یک روز پس از کاشت حرفه ای مو می توانید به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.

روش های FUT اف یو تی و FIT اف آی تی دارای عوارضی هستند که کاشت مو به روش حرفه ای اس یو تی ندارد. همچنین مهم ترین مساله در این زمینه میزان تراکم مو هایی است که کاشته می شود در کاشت مو به روش حرفه ای SUT نسبت به سایر روش ها تراکم مو بسیار بالاتر است.  در کاشت مو به روش SUT نسبت  به سایر روش ها برداشت گرافت ها توسط دستگاه و تحت نظر متخصص پیوند مو انجام می شود اما در سایر روش ها این کار توسط تکنسین انجام می شود. از دیگر مزایای کاشت مو حرفه ای به روش SUT این است که  عمل پیوند و جراحی مو هیچ درد و خونریزی ندارد.

کاشت موی حرفه ای

 

مراقبت های قبل از کاشت موی حرفه ای

برای کاشت مو به روش  حرفه ای یک سری مراقبت ها لازم است که قبل از اقدام به کاشت مو باید آن ها را انجام دهید. از جمله این موارد می توان به چک دادن و آزمایش خون دادن اشاره کرد. همچنین قبل از عمل کاشت مو حرفه ای از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنید. مواد کافئین دار مصرف نکنید و سعی کنید از ویتامین ها  نیز دست بکشید. اگر بیماری خاصی دارید حتما با پزشک خود در میان بگذارید و قبل از عمل کاشت مو با او در این زمینه مشورت کنید.

بعد از کاشت موی حرفه ای

یک سری اقدامات لازم است که قبل از این نوع کاشت به انجام رساند. را در ادامه برای شما آورده ایم. سعی کنید 20 دقیقه ای یک بار روی سر خود یخ قرار دهید. محل برداشت موهای خود را مرطوب و گرم نگهداری کنید و سعی کنید از سر خود مراقبت کنید تا از جای مو هایی که از پشت سر خود برداشته اید محافظت نمایید. از خم کردن زیاد سر و آلوده شدن پوست سرتان خود داری کنید تا در پوست سرتان دچار زخم و جوش نشوید. کلینیک مدرن با افراد متخصص و وسایل استاندارد با استفاده از روش های نوین آماده است تا کاشت مو به صورت حرفه ای انجام دهد. کلینیک ما هدف خود را کسب رضایت شما مشتریان محترم قرار داده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار